Jump to content



Кой искате да е големия победител ?


Кой ?  

69 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Бахти агитацията за Салваторе в общия чат. :mf_surrender: Ще кажеш, че на някои хора им зависи живота от някаква измислена игра в Интернет форум. :bx:

Разбира се, че зависи! Животите ни са провалени със загубата на Кралица Кели!

Провалихте ни животите, объркахте ни съдбите! - Дано сте доволни! :bag:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Независимо дали останем равни, или аз поведа - не искам да бъда победителя. Отказвам се от играта и нека Кондомчо победи автоматично.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Независимо дали останем равни, или аз поведа - не искам да бъда победителя. Отказвам се от играта и нека Кондомчо победи автоматично.

Затова ли си учил 12 години?????????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Независимо дали останем равни, или аз поведа - не искам да бъда победителя. Отказвам се от играта и нека Кондомчо победи автоматично.

 

О, моля ти се, стига глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто ми стана странно как някакви, които дори не участват на финала, агитират на живот и смърт в общия чат и карат потребители, които изобщо не ги интересува формата, да гласуват за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в общия чат не съм писал тази вечер, а какво остава да започна да агитирам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто ми стана странно как някакви, които дори не участват на финала, агитират на живот и смърт в общия чат и карат потребители, които изобщо не ги интересува формата, да гласуват за теб.

Няма агитации, аз и още няколко човека се излигавихме 2 пъти, но всичко е за забавление, не вярвам някой да го приема сериозно. В момента дори не се коментира това, а вечната драма Преслава vs Галена :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма 2 мнения !!! Salvatore трябва да СПЕЧЕЛИ!!!

 

Благодаря, че се отзова на агитацията ми! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...