Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Даа, започнали са да качват в канала им в ютуб всичко.

Пак слушах на Десислава изпълнението.

Иска ми се всички тези нейни изпълнения на живо от шоуто да си ги сваля на мп3 с хубаво качество и на плеъра.

Някой да иска да го направи? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, това е, което искам от нея - пеене! Видя се, че е тромавка и ѝ е трудно с танците, но ако ми пее така както сега, аз ще съм много доволен!

И айде, стига се е чудила и тюткала - да се заема да стяга концерт. Нека стои като пън на сцената, ако иска, аз искам да пее! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами явно като ѝ се даде свястна музикантска песен се справя.

Точно. Не е важен само образа , а и песента, която ти се падне. ДесиСлава е родена да пее подобни песни. За това образите на Костова, Георги Христов, Марк Антъни и Сюзан Бойл и се получиха и по добре. Но го имаи другия момент - ДесиСлава последните 4 седмици има по минимум 2-3 свободни ди , за да разучи материята. Самата тя ми писа, че е много важно времето, което имаш за подготовка. Седмиците с Риана и Шакира за жалост бяха фул с участия. И нито текст е успяла да разучи, нито типични имики или движения, а дори е мелодията на момент не уцелваше...

Много добър шамар с последния си образ за всички, които се съмняаваха в качествата и

 

 

 

Друго ми прави впечатление. В седмицие, които се поореили, целия форум се изреди да злорадства как вече нямала глас, как била супер зле в имитациите и не и се отдавало, как била посредствена и прехвалена, а след последните две седмици, в които е топ, удобно прескачате темата. ДесиСлава затвърди позицията си като певица в очите на масовия българин и отново такива коментари под друга чалгаджийка не съм виждал. Ето няко, които ме изкефиха:

 

 

Сашка Христова

Незная дали сте запознати с историята на Сюзън Бойл, но тя има аутизъм и се явява на Англия търси талант 2009 година и изпява тази песен от Клетниците. Тя е от едно малко шотландско неизвестно селце и когато запява всички й стават на крака, колко съм плакала тогава. И Десислава успя да предаде едно към едно изпълнението и посланието на песента. Сега по тази песен има мюзикъл, тиражира се милиони милиони дискове. Невероятна жена вече на 60 години. Тя отива при нейния лекар, защото смята че всички ще й се подиграват и дали ще може да се пребори с болестта и синдром Аспергер мисля че беше а може и да греша, за което ще помоля да ме извините. Но вече има издадени над 14 000 милиона албума. Честито. Да бъде жива и здрава!

40 лайкс

 

Ivo Stoyanov Тази песен е една от най-великите песни в историята на Бродуей, отделно донесе Оскар на Ан Хатауей, Деси я изпя по същия вълшебен начин, евала!

38лайкс

 

Зара Дженанян Браво Десислава, ти си прекрасна, пееш чудесно затова се вземи в ръце и не се страхувай, правиш чудесни образи само се отпусни

15лайкс

Димето Минкова Бравооо!!! Невероятна беше тази вечер! Напълно заслужена победа!

100лайкс

 

Поли Илиева Браво! Единствената Бг чалга певица с талант и за други стилове. И най-важното е, че какъвто и жанр да изпълнява, не вкарва извивки от пайнерските им там шитни. Просто си е талантлива.

17лайкс

 

Adriana Markova Браво най-после някой реален победител.Аман от тая Люса рошавата,неадекватната

18лайкс

 

Билян Тенев Абсолютно заслужено Деси Слава спечели. Тя си беше най-добра тази вечер и дано по-често я

50лайкс

 

Dimitar Stoianov Съвет към Маги Халваджиян - да изгони Фънки от журито защото заради комплексите си не оценява както трябва.9-ка за Десислава? Не е реална оценка но браво на зрителите че те оценяват правилно

 

Asen Vasilev Една от малкото заслужени победи! Браво!

Харесвам · Отговор · 2 · 24 април в 22:56

 

Ivo Vasilev Направо урок по пеене и по емоция им изнесе на всички! Най-доброто изпълнение не само днес, не само за сезона, ами въобще откакто се прави предаването тук!

 

 

Танчето Лилова НАЙ-НАКРАЯ!!! ЗАСЛУЖЕНОО! Много се радвам за нашия ангел! Честито! Много се гордея с нея! Удивителна е

20лайкс

 

СТЕФИ НИКОЛОВА Деси Браво! Дори и Фънки искаше да ти даде 10,но го досрамя! Добре, че беше София за да я даде на нея!

 

Планета фен клуб Показахме какво може една поп-фолк певица! Супер се кефя как сега противниците се пръскат от яд! Обичаме те Деси

50лайкс

 

Boyan Hristov Изпя великолепно песента :-) Браво Деси. Спирай с чалгата, знам че можеш да пееш и рок 🎸😁 И диск

 

Кина Лютова Положила е много труд и резултата е на лице.

 

Rumen Kamenov Браво Десислава!!! Прекрасен глас и голям талант !!

 

Evelinna Takova Ей какъв глас извади Десислава. Браво Деси, страхотна си!

 

 

 

Mi aNпреди 1 ден

Това е АНГЕЛСКИЯТ ГЛАС НА БЪЛГАРИЯ!!! Поклон пред таланта ти Деси

31 likes

 

tilisiпреди 22 часа

Освен с прекрасната интерпретация Десислава тук показа и много скромно поведение - свенливост неприсъща за шаблона на фолк певиците

11 likes

 

omaina duduvaпреди 23 часа

ДесиСлава за пореден път доказа , че е УНИВЕРСАЛНА певица ! Респект

7likes

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами представяния като това за пореден път доказват, че Деси Слава ако се беше родила на запад, щеше да си е една Селин Дион. Да те сравнят с ниво Бродуей е едно от най-добрите признания, което един Бг артист би могъл да получи. Никоя друга чалга певица не е показвала такива качества. Сигурен съм, че ако тук имаше пазар за такава музика, Деси щеше да е сред най-дейните, но... какво да се прави. Тя не че си няма експерименти в по-трудно смилаеми стилове, макар и недооценени- Славатроника е ниво, което надали някоя ще се постарае да догони, особено във времена като днешните, когато основно комерса е на почит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами представяния като това за пореден път доказват, че Деси Слава ако се беше родила на запад, щеше да си е една Селин Дион.

 

Десислава на Запад нямаше да я вземат дори за беквокалистка на Селин Дион :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глас имат много хора, всичко е въпрос на късмет си мисля аз.

Малко обаче са така отдадени на музиката и успяват да предават емоции чрез музиката си, само с глас - без нищо повече.

ДесиСлава е една от тези. Колкото е неориентирана и мързелива, толкова е талантлива и пленяваща публиката ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Абсолютно. Силата на ДесиСлава не е в самото пеене - има и с по мощни от нейния глас, и с повече октави и по голям диапазон, но ДесиСлава пее с душата си. Повечето добри певици не пеят както усещат песента, не я изживяват, а просто я износват на гърло и се надвикват. Да пееш не означава да викаш, както много хора се заблуждават. Някои песни си искат по топло и лирично изпяване, други пък си искат глас. Деса умее и двете. Уважението, което българина демонстрира последните седмици към ДесиСлава е повече от похвално. Оказа се, че българина не забравя и не подминава истинските си звезди и таланти. И фолка по никакъв начин не слага етикети и табели на ДесиСлава, както на повечето други. Публиката н може да се излъже и тя си отсява избраните.

 

на дали за последните 20 години има изпълнител който е разплакал с изпълненията си що народ и по участия и по тв-то.

Никакъв запад. Деси не случайно е родена в БГ. Ако беше другаде щеше да е една от всички. Тук и е мястото. Народа си я иска.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Искам вече "И на всички като тебе" да се падне на някой участник. Докога ще чакаме? :feminist_en:

Ами айде де, искаме ама не се пада... :D В това предаване обичат да се гаврят с Миро, така че може на него да му се падне. Но след като той вече два пъти беше чалга изпълнител, навярно това няма да стане. :D На Башар, Коцето и Ваня също ще им отива много, но задължително искам да е мъж, за да е смеха максимален! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами айде де, искаме ама не се пада... :D В това предаване обичат да се гаврят с Миро, така че може на него да му се падне. Но след като той вече два пъти беше чалга изпълнител, навярно това няма да стане. :D На Башар, Коцето и Ваня също ще им отива много, но задължително искам да е мъж, за да е смеха максимален! :roll1:

 

Днес ще се пее ли чалга песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това беше най-доброто представяне на Михаела за цялото предаване, много високо вдигна летвата на епизода. Башар и Коцето също бяха добре, нищо че първия изглеждаше покъртително в лицето. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за Деси. Наистина добро представяне, личи си старанието. Цялата зала на крака, само Данчето седи и не става - недосегаемо величие и чувство за недостижимост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грозен глас извади, но що-годе се справи. Светлозар беше ужасен. Дори текстът не си беше научил.

 

И не беше толкова добре, че да ѝ се става на крака. Само човек, който не е слушал истинска опера може да стане на крака. Затова и Данчето не е толкова глупава.

 

Иначе сигурно пак ще е първа тази вечер, защото масата си мисли, че е била връх.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безмълвен съм. Очаквах да се справи, но това беше просто без коментар...

Михаела също беше супер, но ако Деси не спечели и тази вечер ще е голям смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грозен глас извади, но що-годе се справи. Светлозар беше ужасен. Дори текстът не си беше научил.

 

И не беше толкова добре, че да ѝ се става на крака. Само човек, който не е слушал истинска опера може да стане на крака. Затова и Данчето не е толкова глупава.

 

Иначе сигурно пак ще е първа тази вечер, защото масата си мисли, че е била връх.

 

 

Хората все пак не бяха на опера, а на шоу. Да не говорим, че Деси Слава е далеч от оперна певица, но самото изпълнение е достойно за уважение и поздравление, защото беше на високо ниво. Прост начин да го изкажеш е като се изправиш и аплодираш, но явно в цялата зала само Данчето е ходила на опера и знае как трябва да се държиш "на ниво" след подобно изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че Деси беше връх. За пореден път доказа коя е и шашна дори и някои от феновете си, като мен, които попринцип сме наясно с възможностите й. Предостатъчно за някакво си риалити- не сме в националната опера все пак, нито пък Деса е професионална оперна певица. Но би могла да заблуди, че е такава... :whistling:

И Миро се справи доста добре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...