Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Надя е жестока! Какво се случва с нея, има ли нови песни?

Да, скоро ще гръмне с песен от Декстър. Иначе си се занимява с вибокс и нова, в момента е тяхо лице.

 

Надя им показа. Гост-звездата им скри шапките. Обичам я <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, скоро ще гръмне с песен от Декстър. Иначе си се занимява с вибокс и нова, в момента е тяхо лице.

 

Надя им показа. Гост-звездата им скри шапките. Обичам я <3

ВЕРНО ЛИ ОТ ДЕКСТЪР?! :o

ЩЕ СМАЖАААААААААТ :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не си изпуснал... Беше като умрял травестит. На пеене горе долу го докара

 

Няма ли модератори в този форум?

 

Иначе по темата аз много се изкефих - изпяването ѝ беше великолепно, тъкмо за което ще е винаги една от малкото певици с главно П.

Изкефи ме и как се закачаше пак с Фънки и как се разходи из публиката - много стабилно стоя и излъчваше съвсем друга енергия.

Браво! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли модератори в този форум?

 

Иначе по темата аз много се изкефих - изпяването ѝ беше великолепно, тъкмо за което ще е винаги една от малкото певици с главно П.

Изкефи ме и как се закачаше пак с Фънки и как се разходи из публиката - много стабилно стоя и излъчваше съвсем друга енергия.

Браво! :)

Изглежда няма

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси самаза с пеене вчера!Най-голямата!Това с ходенето в публиката ми напомни на Преси от миналия сезон като имитираше Таркан :1000 (29):

Мисля , че и следващия път ще се представи добре,защото до колкото успях да чуя песента,която й се падна ми се стори по-лирична,което е точно нейната силна страна.Голямо израстване направи!За това е хубаво да се казват нещата както са, за да може да се вземе поука и да се подобрят грешките,от колкото да се лъже и замазва сляпо всяко нейно изпълнение.Евала,Деско! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро е фен на Рики. Ей, кефи ме. Знае на кой да е фен. :P

 

Миро за Рики в "Като две капки вода": Аз много обичам Рики Мартин. Изключително дисциплиниран. Рики Мартин е един най- дисциплинираните типчета на съвременната музика, започнал от нищото. Започна с фестивали, актьор, танцьор. Той беше с дълга коса до кръста едно време- типичния латино от телесериал-дълга коса, къдрава и всъщност, когато я подстрига и когато хората видяха в него, че той всъщност е едно много хубаво момче, а не просто оня излъскан бонбон от сериалите, тогава му тръгна и кариерата. Много хубаво пее и много добре танцува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ли никой не може да имитира Рики, защото никой не може да е като него. И докато у нас го имитират само с Maria и Livin'la vida loca, в другите страни го имитират и с новите му песни като La Mordidita:

 

 

Оригинала си е оригинал- от 8 април концерта в Лас Вегас :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса отново има шанс да направи добър този образ - Лопез/Антъни. Дано го направи като Виктор Калев на първия концерт, а не с двете половини на лицето...

 

Иска се два вида пеене

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

София беше брилянтна! 10-ката за вечерта вече е ясна.

Само не мога да разбера защо тези гримьори продължават да не си вършат работата? Ако й бяха докарали лицето на Данчето щеше да е още по-внушително, а сега изглежда като тъмнокоса София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Марк Антъни. :1000 (29): Страх ме е да имам някакви очаквания от цели ДВА образа, но все пак чакам с интерес. :1000 (29):

Дженифър Лопес ще е, няма да е и двамата. :1000 (29): Т.е., холограма ще е, но пише, че ще е с образа на ДжейЛо на лайфа. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженифър Лопес ще е, няма да е и двамата. :1000 (29): Т.е., холограма ще е, но пише, че ще е с образа на ДжейЛо на лайфа. :1000 (29):

Ааа ок, не знаех. Иначе очаквах да има холограма, но ми беше чудно кой ли ще е 'холограменият' образ :D

Миналата година на Поли й се получи супер дуета на Марая и Уитни, да видим дали Деси ще успее да се доближи до нейното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа ок, не знаех. Иначе очаквах да има холограма, но ми беше чудно кой ли ще е 'холограменият' образ :D

Миналата година на Поли й се получи супер дуета на Марая и Уитни, да видим дали Деси ще успее да се доближи до нейното.

Имам чувството, че Деси Слава супер много се панира като излезе на сцената. Ако е сред няква компания, сигурно ги прави всички 1:1, но дойде ли лайфът, е туш. :feminist_en:

 

Аз мисля, че Люси ще обере овациите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че Деси Слава супер много се панира като излезе на сцената. Ако е сред няква компания, сигурно ги прави всички 1:1, но дойде ли лайфът, е туш. :feminist_en:

 

Аз мисля, че Люси ще обере овациите. :1000 (29):

Люси беше доста добре, но според мен София е ТОП тази вечер, тя трябва да е на върха.

 

Време е забавата да започне! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси беше доста добре, но според мен София е ТОП тази вечер, тя трябва да е на върха.

 

Време е забавата да започне! :roll1:

Люси ще победи според мен. :1000 (29): Иначе за нейните мъжки образи се стараят най-много. То са маски, то са гримове... На другите им сложат някъв грим, една перука евентуално и това е. :mf_surrender:

 

Айде, бат Милко :1000 (29): :1000 (29):

 

Под видеото написали Песен:2008, Видео: 2009 :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няколко минути не мога да напиша коментар, защото се заливам от смях... :roll1: Визията... поведението... изпълнението с Милко после... :roll1: Трябва да залагат на чалга образи във всеки епизод!

 

Чакаме сега Деси- дано и нея да са я направили визуално, макар че малко се съмнявам... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото, което ще напиша е.. Деска веднага да маха русия цвят...ето този шоколадов цвят и отива много, ама ужасно много!

Беше прекрасна и се радвам, че се оцени.

 

Иначе тя, Миро и Люси ми харесаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още едно прекрасно представяне от Десислава! Радвам се, че вече очевидно се старае повече. Марк Антъни беше чудесен, а за Дженифър можеше гримьорите да се постараят малко откъм визия и така щеше да е по-убедителна. Сега биеше на... Димана. :roll1:

Трудно ми е да преценя кой трябва да е на върха тази вечер- Деси, Миро или София. Може и Люси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...