Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Получихме по-голям брой кандидатури от очакваното и повечето бяха на много високо ниво. Искам да благодаря на всички продуцентски компании и музикални екипи, които се отзоваха на поканата на БНТ и представиха впечатляващи проекти. Изборът беше труден, но това много ни зарадва. Партньорството с музикалната индустрия по отношение на конкурса Евровизия е утвърдена практика от години в много държави. Тя дава възможност да се обединят усилията на активно работещи професионалисти, да се преодолеят проблемите с финансирането, за да можем да имаме достойно представяне. Вярваме в успеха на Кристиан и на избрания проект. Надяваме се да успеем още догодина да развием този вид партньорство с музикалния бизнес.

:mf_surrender:

Уж, много високо ниво, а те избрали най-нехаризматичният и слаб по отношение на популярност-музикален продукт К. Костов. :mf_surrender: Гери-Никол, и всички останали нямат шанс пред пиявицата Саня и нейни музикални протеженца :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получихме по-голям брой кандидатури от очакваното и повечето бяха на много високо ниво. Искам да благодаря на всички продуцентски компании и музикални екипи, които се отзоваха на поканата на БНТ и представиха впечатляващи проекти. Изборът беше труден, но това много ни зарадва. Партньорството с музикалната индустрия по отношение на конкурса Евровизия е утвърдена практика от години в много държави. Тя дава възможност да се обединят усилията на активно работещи професионалисти, да се преодолеят проблемите с финансирането, за да можем да имаме достойно представяне. Вярваме в успеха на Кристиан и на избрания проект. Надяваме се да успеем още догодина да развием този вид партньорство с музикалния бизнес.

:mf_surrender:

Уж, много високо ниво, а те избрали най-нехаризматичният и слаб по отношение на популярност-музикален продукт К. Костов. :mf_surrender: Гери-Никол, и всички останали нямат шанс пред пиявицата Саня и нейни музикални протеженца :gun_bandana:

По-добре Преси да бяха пратили,нали? :3fdb8960598fa63e:

Иначе и а съм разочарована от избора им.С Поли имахме истински шанс и добра песен и пак не успяхме да влезем в топ 3, а пък с този не знам дали и в топ 20 ще сме :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не стига, че сме последни, пък и с lyric видео. :huh:

Ама пък разбиваме с интерес към проекта в YouTube, да им покажем на европейците как се правят гледания в България. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак ми харесва песента, успех.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак ми харесва песента, успех.

 

 

Съгласявам се, въпреки, че можеше друга песен да е!

Интересно ми е каква сценография ще измислят, трябва да е нещо супер ефектно.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласявам се, въпреки, че можеше друга песен да е!

Интересно ми е каква сценография ще измислят, трябва да е нещо супер ефектно.

 

Той има много фенове в различни страни и може това да е един вид политически ход, което, погледнато от тази страна е умно. Но все пак - не знам какъв интерес може да предизвика той. За мен сензация би била най-вече Гери–Никол, дано догодина е тя.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...