Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

Противен на теб, момчето е много талантливо и стои адекватно на сцената, стига да е добра песента, може и да се забележи.

Противен е и на мен !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според хора, които са я слушали, песента напомня на песните на Желько Йоксимович, както и на азерската песен от 2012:

 

Много ми е интересно защо са решили да му дадат такава песен, гласът му не звучи особено подходящ за такава песен. Но ще чуем след два дни, де - имам някакви очаквания, пък да видим.

 

Самият Кристиян е невероятно противен, ама кво да се прави. Гнусните пипала на Урсула, така де, Саня, стигат навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не е Кристиян, това ще е смях и падение! Гери–Никол е истината, тя ще размаже като ненормална :ba:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее ужас,поне малко се надявах да е друг/а..... Миналата година 4,сега до финала дали ще стигне БГ!?

Няма значение, важното е, че Македония прати ебаси яката песен и тази година ще викам и гласувам за вас. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение, важното е, че Македония прати ебаси яката песен и тази година ще викам и гласувам за вас. :Vishenka_05:

 

Ти и миналата година гласуваше за Калиопи па нищо :1000 (29): ( шегувам се).

Искрено всички при нас са изненадени от Јана, в началото я подценихме, обаче ще видим как ще се справи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти и миналата година гласуваше за Калиопи па нищо :1000 (29): ( шегувам се).

Искрено всички при нас са изненадени от Јана, в началото я подценихме, обаче ще видим как ще се справи.

И аз очаквах някакъв боклук, ама това е изключително професионално - песен, аранжимент, видео, като гледам и кой ще е хореографът и сценичния режисьор, съвсем. Ама така е, като имаш богат баща. :1000 (29):

 

Калиопи ми беше сред фаворитите, но на Евровизия звучеше и изглеждаше доста кофти всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение, важното е, че Македония прати ебаси яката песен и тази година ще викам и гласувам за вас. :Vishenka_05:

Знаеш ли че тази песен снощи не ми харесваше, обаче гледам коментарите, песента върви,влезе ми в главата и сега не я спирам! Страшен е и клипа, и това че има много балади ще й помогне да бъде забелязана. Успех все пак и на БГ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...