Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Първоначално скиптично подходих, наистинна много антипатичен изпълнител. Пък и наистина си има детска евровизия. Но като чух песента бях лол. Сега преслушвам и другите и до момента нашата е изключителна. Последния припев можеше да е с малко по-гръмко изпълнение, което самата музика предполага.

Още докато участваше в Х фактор ли къде беше не ми беше симпатичен. Трябва доста да се постараят за да изглежда една идея по-зряло и по-малко нелеп на сцената, включително и по отношение на стайлинг.

 

Наистина доста добри гледания имаме, обаче 400к за един ден ще направи със сигурност

 

Все пак сме длъжни да го подкрепим, само като сме обединени и вярваме, че можем да постигнем нещо и имаме хъс за победа ще постигнем добри резултати. Успех!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре се движим по залагнията на букмейкърите!

 

http://eurovisionworld.com/?odds=eurovision - тук сме 4-ти!

http://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner - тук сме 5-ти!

 

Още е твърде рано да разчитаме на тези залози, но пък поне така става ясно, че почти сигурно ще прескочим на финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента ме изкефи ненормално много, дано имаме успех!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има само няколко песни, които са по-гледани от нашата в официалния канал. А тя все пак излезе вчера!!! И тази година ще мачкаме :Vishenka_05:

Точно така!Но мисля, че нашата трупа най-бързо гледания, защото от всички клипове, които са качени вчера имаме най-много гледания.Има и клипове от миналата седмица, който имат в пъти по-малко гледания, а и показател е че песента на огромна държава като Русия има с около 150 000 гледания по-малко от нашата песен, а тя също е качена вчера!Да не би Тони Стораро да е превел някой долар хахах???

Сега, когато всичко се мери с тия гледания това е важно.Следя фестивала от както България участва и ми е направило впечатление, че песните за които букмейкърите залагат най-много обикновено печелят.Това че от сега ни слагат на 4 или 5 място е много добре, защото миналата година, ако не бъркам, Поли я слагаха доста назад в залаганията, а пък тя стана 4-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така!Но мисля, че нашата трупа най-бързо гледания, защото от всички клипове, които са качени вчера имаме най-много гледания.Има и клипове от миналата седмица, който имат в пъти по-малко гледания, а и показател е че песента на огромна държава като Русия има с около 150 000 гледания по-малко от нашата песен, а тя също е качена вчера!Да не би Тони Стораро да е превел някой долар хахах???

Сега, когато всичко се мери с тия гледания това е важно.Следя фестивала от както България участва и ми е направило впечатление, че песните за които букмейкърите залагат най-много обикновено печелят.Това че от сега ни слагат на 4 или 5 място е много добре, защото миналата година, ако не бъркам, Поли я слагаха доста назад в залаганията, а пък тя стана 4-та.

След полуфинала дръпна доста Поли. Иначе първите 4 си бяха доста напред в залозите, каквото гледах, все печелеше Сергей или Джамала.

Аз съм много ентусиазирана за Евровизия с тази силна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така!Но мисля, че нашата трупа най-бързо гледания, защото от всички клипове, които са качени вчера имаме най-много гледания.Има и клипове от миналата седмица, който имат в пъти по-малко гледания, а и показател е че песента на огромна държава като Русия има с около 150 000 гледания по-малко от нашата песен, а тя също е качена вчера!Да не би Тони Стораро да е превел някой долар хахах???

Сега, когато всичко се мери с тия гледания това е важно.Следя фестивала от както България участва и ми е направило впечатление, че песните за които букмейкърите залагат най-много обикновено печелят.Това че от сега ни слагат на 4 или 5 място е много добре, защото миналата година, ако не бъркам, Поли я слагаха доста назад в залаганията, а пък тя стана 4-та.

Песента на Русия беше качена ден по-рано в друг канал и имаше доста повече гледания, балканските държави тази година смачкаха с гледания,но това нищо не означава.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година пак има много силни песни, браво! :Vishenka_05: С изключение на няколкото ужасни балади, поне половината песни бих си ги свалил да ги слушам. За нашата песен съм с много смесени чувства, затова ще се въздържа от коментар засега.

 

Любими са ми Франция, Македония и Израел. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса песента на Костов, но го няма това "wow" като на Поли от миналата година. Нейната все още ми е в плеъра и си я слушам редовно. Все пак успех на момчето и дано измислят добро представяне.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Украйна обмисля дали да не забрани допускането до финала на конкурса "Евровизия" в Киев на руската участничка Юлия Самойлова.

 

Поводът е, че 27-годишната изпълнителка е пяла в Крим след като полуостровът бе анексиран от Русия. Според украинските закони властите си запазват правото да откажат достъп на граждани на други държави, които са посетили района без предварително разрешение от Киев.

 

На 27 юни 2015 г. Самойлова, която е от Ухта в Република Коми, е участвала във фестивал в град Керч.

 

Лондонският "Гардиън" определя случващото се като руска провокация, защото Украйна вече обяви, че може да не се съгласи да приеме на финалите на 62-а "Евровизия" руски участник, ако прецени, че той е с антиукраински позиции.

 

"Не бих използвал думата провокация", коментира говорителят на Кремъл Дмитрий Песков. Това е избор на руски телевизионен канал, който изпраща участника. В това не виждаме нищо провокационно". Освен това "в Крим са били практически всички, няма хора, които да не са ходили в Крим", а и "Евровизия е международен конкурс и организаторите му вероятно трябва да следват правилата, по които той се провежда".

 

Ситуацията е още по-деликатна и поради това, че държавният "Первый канал" се спря на изпълнителка с причинен от медицинска грешка физически недъг, който я приковава към количка.

 

"Те използват това момиче като жива бомба в пропагандната си хибридна война срещу Украйна", коментира Айдер Муждабаев, зам.-директор на телевизията на кримските татари АТР, цитиран от "Гардиън".

 

През ноември Украйна забрани на 140 руски културни дейци да стъпват на нейна територия, "заради действия или изявления, противоречащи на интересите за поддържане сигурността в нашата страна".

 

Миналата година Русия обвини Украйна в политизиране на конкурса с изпращането на кримската татарка Джамала с песен, посветена на депортирането на народа ѝ от Сталин през 40-те години на ХХ век. Песента спечели конкурса и това даде право на украинците да са домакини на финала през 2017 г.

 

В Киев през май се очакват 12-14 хил. зрители, а милиони други гледат този най-популярен в Европа конкурс от телевизионния екран.

 

Организацията не минава без проблеми, защото непрекъснато има неясноти около финансирането, оставки на режисьорския екип и спорове за това доколко трябва да помага затруднената от гражданската война държава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят топ 10:

1. Serbia - In too deep

2. Bulgaria - Beautiful mess

3. Denmark - Where I am

4. UK - Never give up on you

5. Finland - Black birds dont sing

6. Hungary - Origo

7. Israel - I feel alive

8. Macedonia - Dance alone

9. Switzderland- Apollo

10. Azerbaijan - Skeletons

 

Изключително силни Балкани тази година!

Най-голямата гавра е песента на Портогалия според мен.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Италия ще победи, сигурен съм. А песента им е ужасна. :|

Моля? Това е една от най-добрите песни, които съм чувал! Велика. Всяка секунда от музика, аранжимент, текст, клип, изпълнение има някакво значение и смисъл. А текстът е най-доброто нещо, което съм чел - рядко в днешно време можеш да се натъкнеш на толкова философски неща. Изпълнителят пък е невероятно талантлив и харизматичен. Ще бъде брутален победител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми харесва гръцката песен, няколко пъти ми почна след песента на Крис и си я пускам.

Коментарите под песента на нашето момче са пълни със суперлативи... а в нашите фейсбук страници се бъзикат с него. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми пяла с Поли.

Дали и Кристиян ще успеят да го наложат така. Поли наистина беше сензация сред всички.

 

И песента на Деми не е лоша, но нашата наистина ми харесва най-много от тези на балканите. А като цяло ми е в топ 5

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...