Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

Деми пяла с Поли.

Дали и Кристиян ще успеят да го наложат така. Поли наистина беше сензация сред всички.

 

И песента на Деми не е лоша, но нашата наистина ми харесва най-много от тези на балканите. А като цяло ми е в топ 5

Не съм слушал всички песни още, но нашата си е на ниво. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Един пише глупости, я дайте на кое място сме да му натрия носа :)

Букмекери спрогнозували, хто переможе на Євробаченні-2017 Україну.

Згідно зі ставками, шанси високі у Італії, а Україна аж 28-я.

Згідно з прогнозами букмекерів, переможцем Євробачення-2017 може стати італійський співак Франческо Габбаной з піснею "Occidentali's Karma".

Про перші ставках букмекерських контор на Євробачення повідомив офіційний сайт конкурсу - EurovisionWorld.

На другому місці, відповідно до коефіцієнтів ставок, виявилася Бельгія, на третьому - Швеція.

На четвертому місці Португалія, на п'ятому - Сербія, шостому - Австралія.

На сьомому місці поки розташувалася Росія, яку представить співачка-колясочниця Юлія Самойлова.

Української групі O.Torvald з піснею "Time" букмекери прогнозують на Євробаченні лише 28 місце.

Хем спечелиха и пак искат да са те. :D

Edit: Намерих ги на предната страница :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, Армения пак смачка :dizzy:

 

 

Много са добри, песните им винаги са хем оригинални и артистични, хем зарибяващи, хем с традиционен елемент.

Sirusho ми остава любимата :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно разместване е станало в топа, Белгия беше преди Швеция, а сега е след България.

Много се надявам италианеца да се издъни на концертите както стана миналата година с арменката, която беше сочена за фаворит - просто не пя добре момичето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо някой трябва да се дъни? Ама че гледна точка.

Аз предпочитам да видим едно политически чисто шоу и един блестящ Крис, който да изпъкне, а защо не и да спечели!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо някой трябва да се дъни? Ама че гледна точка.

Аз предпочитам да видим едно политически чисто шоу и един блестящ Крис, който да изпъкне, а защо не и да спечели!

Защото и колкото да ни е добра песента, винаги има държави които няма да ни подкрепят. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо някой трябва да се дъни? Ама че гледна точка.

Аз предпочитам да видим едно политически чисто шоу и един блестящ Крис, който да изпъкне, а защо не и да спечели!

Защото е абсолютен фаворит към момента, а ми се иска нашето момче да спечели. Колкото и да говорим, че конкурсът е музикален, си го има и политическия фактор, а Италия има силна диаспора и получава голяма подкрепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно разместване е станало в топа, Белгия беше преди Швеция, а сега е след България.

Много се надявам италианеца да се издъни на концертите както стана миналата година с арменката, която беше сочена за фаворит - просто не пя добре момичето.

Армения не беше кой знае какъв фаворит миналата година, всъщност преди репетициите не влизаше и в топ 10, ако не се лъжа. Но представянето ѝ беше феноменално, едно от най-добрите в историята на Евровизия според мен. Не съм съгласен, че не пя добре, не знам как го чу това - та тя беше по-добра и от записа! Но песента си беше трудно смилаема на първо слушане и не се учудвам, че накрая завърши седма, макар че заслужаваше да е в топ 2.

 

Така, де, по-скоро по-удачен пример би била Франция 2016 - огромен фен фаворит, 2-ро място при букитата, всички се готвеха за френска победа... и идват репетициите, където Амир се дъни като някакъв абсолютен аматьор. Е, успяха да закърпят вокалите в крайна сметка и беше 6-ти, но пак си беше разочарование.

 

На този етап не виждам някой друг като победител. За разлика от други "балони" в предни години, където не ги бяхме чували и виждали на живо, тук знаем, че той е можещ певец и представянето му е силно и като харизма, и като вокали, и като настроение. Отделно и песента е страшно силна, и като сложиш и горилата и това, че всички други фаворити са в един и същи стил и най-вероятно вотът ще се раздели между тях - това ще е огромен победител. Аз даже съм направил предсказание, че това ще е първата песен, която да получи повече от 400 точки от зрителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен гледанията и коментарите в youtube са барометър за букмейкърите в момента.За това единственото, което можем да направим от България, тъй като не можем да гласуваме за нашата песен, е да влизаме в тубата, да пускаме позитивни коментари на английски език(така че всички да могат да ни разбират) и да гледаме клипа често, за да му натрупаме гледания.Аз лично го пускам по няколко пъти на ден - ако всички правят като мен ще му вдигнем рейтинга доста бързо.Същото трябва да се случи и щом публикуват официалния видеоклип!

Понеже много пъти сме коментирали, че конкурса е геополитически, не забравяйте, че тази година именно ние имаме повод да го спечелим, тъй като през 2018-та година България ще председателства съвета на Европейския Съюз!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже много пъти сме коментирали, че конкурса е геополитически, не забравяйте, че тази година именно ние имаме повод да го спечелим, тъй като през 2018-та година България ще председателства съвета на Европейския Съюз!

 

:mf_surrender:

 

Наивността на някои хора е просто ужасяваща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...