Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

:mf_surrender:

 

Наивността на някои хора е просто ужасяваща.

Според мен негативизма на 90% от българите е ужасяващ, а не наивността на останалите 10%!Не случайно сме дъното!

На конкурс се тръгва със състезателен дух и хъс за победа, а не с мисъл за загуба!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Армения не беше кой знае какъв фаворит миналата година, всъщност преди репетициите не влизаше и в топ 10, ако не се лъжа. Но представянето ѝ беше феноменално, едно от най-добрите в историята на Евровизия според мен. Не съм съгласен, че не пя добре, не знам как го чу това - та тя беше по-добра и от записа! Но песента си беше трудно смилаема на първо слушане и не се учудвам, че накрая завърши седма, макар че заслужаваше да е в топ 2.

 

Така, де, по-скоро по-удачен пример би била Франция 2016 - огромен фен фаворит, 2-ро място при букитата, всички се готвеха за френска победа... и идват репетициите, където Амир се дъни като някакъв абсолютен аматьор. Е, успяха да закърпят вокалите в крайна сметка и беше 6-ти, но пак си беше разочарование.

 

На този етап не виждам някой друг като победител. За разлика от други "балони" в предни години, където не ги бяхме чували и виждали на живо, тук знаем, че той е можещ певец и представянето му е силно и като харизма, и като вокали, и като настроение. Отделно и песента е страшно силна, и като сложиш и горилата и това, че всички други фаворити са в един и същи стил и най-вероятно вотът ще се раздели между тях - това ще е огромен победител. Аз даже съм направил предсказание, че това ще е първата песен, която да получи повече от 400 точки от зрителите.

Като цяло песента в лайв версията звучи много по-добре от студийната, не знам дали е заради някакво смесване, но е факт. Да, след репетициите Ивета се забеляза, но наистина пя фалшиво, особено на полуфинала. Това не е само мое мнение, четох доста коментари по темата. Не беше като Азербейджанката, но все пак.

 

Аз пък се хващам на бас, че няма да спечели Италия! :3fdb8960598fa63e:

 

Това за мен беше най-неоценената песен от миналата година, поне после влезе в някакви класации и имаше интерес:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези са луди. Най-яките песни (според мен) и всички мои фаворити (с изключение на Финландия) са ги наблъскали във втория полуфинал. България също е там. Дано минем към финал.

Някой знае ли по колко песни от полуфинал продължават към същиянския финал?

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези са луди. Най-яките песни (според мен) и всички мои фаворити (с изключение на Финландия) са ги наблъскали във втория полуфинал. България също е там. Дано минем към финал.

Някой знае ли по колко песни от полуфинал продължават към същиянския финал?

 

Винаги са по 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни песни има и тази година. Засега Унгария ми допада най-много, парчето им се откроява. Молдова и Румъния също са много зарибяващи и забавни. Песните на Македония и Сърбия радват, Азербайджан също... Белгия ми харесват за поредна година. Швеция както винаги са на ниво.

Колкото до нашата песен - и аз подходих със съмнения към Кристиан Костов, но песента е хубава и според мен ще се класираме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И второ място ни устройва ако Италия спечели, защото както знаем от детската Евровизия, Рай Уно нямат бюджет за такива конкурси.Т.е. ако Италия спечели, а ние сме втори, значи че има вероятност конкурса да се проведе в България през 2018-та!хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

И второ място ни устройва ако Италия спечели, защото както знаем от детската Евровизия, Рай Уно нямат бюджет за такива конкурси.Т.е. ако Италия спечели, а ние сме втори, значи че има вероятност конкурса да се проведе в България през 2018-та!хахаха

Италия отказа да е домакин на Детската Евровизия, защото имаше нулев интерес към нея. За какво да хабят пари за нещо, от което почти никой в Италия не се интересува? От друга страна тук интересът беше огромен, неслучайно България се буташе да е домакин.

 

Рай вече се резервирали едната арена в Торино в случай, че спечелят, така че... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен негативизма на 90% от българите е ужасяващ, а не наивността на останалите 10%!Не случайно сме дъното!

На конкурс се тръгва със състезателен дух и хъс за победа, а не с мисъл за загуба!

Много хубаво, но това няма нищо общо с председателстването на ЕС, което и без друго си е една пародия :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Интересни неща казаха за оценяването. А песента колкото повече я слушам, толкова повече ми харесва.

Да не си идвам догодина за Евровизия в Арена Армеец :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли този епичен македонски евровизиски хит ? #eurovisiontb

 

 

Англииската версия ми е по-хубава :3fdb8960598fa63e:

 

Разбира се, и до ден днешен това си остава пример за катастрофално живо изпълнение на сцената на "Евровизия". Емблематично! :3fdb8960598fa63e:

 

А тази група прилича на "Пантерите" малко. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна манджа с грозде е забъркал Люси... Мислех, че Саня ще се постарае повече.... Като видях кадрите с лодката веднага се сетих за Нанков и Янева. Тъпо. Има някои кадри, които хич не ми харесват като постановка. Особено разминаването на хората и цялата тази масовка.

С един добър сценарии в Бояна щяха да пръснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда от толкова крайни коментари. Клипът напълно пасва със песента и настроението, което носи. Чужденците са страшно впечатлени от клипа от това, което прочетох. Ние тук сме разглезени със невероятна видео продукция, но и това е професионален клип, който е напълно адекватен. Пък и аз не очаквах повече, щом е Люси - той открай време снима 60 различни идеи, повечето от които вече виждани в други клипове.

 

Надявам се визията на Кристиян да е нещо подобно - изглежда страхотно в клипа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, и до ден днешен това си остава пример за катастрофално живо изпълнение на сцената на "Евровизия". Емблематично! :3fdb8960598fa63e:

 

А тази група прилича на "Пантерите" малко. :1000 (29):

 

Не са напразно XXL :3fdb8960598fa63e:

Клипа на Јана Бурческа за Dance alone бил заснет в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бях скиптично настроен с/у Кристиан, но песента ми хареса. Самото лапе не ме кефи, но няма как да се отрече, че е супер талантливо. Клипа ми харесва. На моменти ми стои малко постно и познато, но доколкото разбирам е работа на Люси. От него от много време не се очаква много. Миналата година смятах, че ще спечелим... :D Не, че 4тото място е малко, но се надявах на повече. Песента беше страшно зарибяваща и дори противната Генова не можа да я съсипе. Напротив представи ни страхотно и ме радваше супер много. Дано тази година имаме повече късмет и видиш ли 2018 Еуровизията е у София.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...