Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

Песента не е толкова лоша, особено пред маса други на останалите държави. Но и липсва един УАУ момент като на австралийката от миналата година. Дано Саня се постарае с едно сцепващо видео и интересна сценография. Жалко, че пращаме Кристиян. Дано поне се справи и някак си успее да накара хората да го харесат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз отначало бях малко предубеден, защото Кристиян никога не ми е бил фаворит, но песента взе, че ми хареса много! Звучи много свежо и западно, такъв саунд доста се цени по света. Мисля, че ще имаме успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизаш в Рама, четеш коментарите - решаваш, че България е изпратила ебаси помията.

Влизаш в Ютуб, четеш коментарите - съвсем друга реалност.

 

Това парче със силно представяне гарантира финал на България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизаш в Рама, четеш коментарите - решаваш, че България е изпратила ебаси помията.

Влизаш в Ютуб, четеш коментарите - съвсем друга реалност.

 

Това парче със силно представяне гарантира финал на България.

+1

Много яка песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почетох малко коментари тука, очаквах, че е нещо по-отвратително от Краси Аврамов изпратено, а то какво се оказа - съвсем модерно и свежо парче, което Европа би харесала в момента.

Малко фалцетът ми идва в повече на места, но като цяло ми харесва звученето на парчето, а и малкия пее доста стабилно на живо, ако не греша по спомените от фактора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и аз бях от предубедените, най-вече защото Саня го бута, но в интерес на истината песента е много добра, с модерен саунд!Браво харесва ми!

Чудех се защо на видеото са му сложили снимка, на която лицето не му се вижда добре и сметнах че е някакъв ход, за да има загадка, а то се оказа че човека има усмивката на Джена с поставка за цигари... хахаха(това разбира се в кръга на шегата)!

Добър ход е че не са пуснали направо видеото, а този клип, защото когато официалното видео излезе ще качат и него в канала на Евровизия и така всички, които са абонирани за този канал ще го видят и чуят поне два пъти!

Дано има добър клип, добро представяне и добра реклама - езика виждаме че му е перфектен, за което адмираций!

Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиян е ужасяващо досадно протеже на Саня, но песента е добра, а и изпяването му, и английския му са на високо ниво. Доволен съм, всичко вече опира до хореография и светлини.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиян е ужасяващо досадно протеже на Саня, но песента е добра, а и изпяването му, и английския му са на високо ниво. Доволен съм, всичко вече опира до хореография и светлини.

Чета че клипа ще е на високо ниво, та да видим :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слух, че най-добрата сценична режисьорка в последните години ще е отговорна за стейджинга ни. Дано - проектите ѝ винаги са на невероятно ниво:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо чудно, личи си, че БНТ сериозно са се захванали с Евровизия след паузата. Други години от рано се почва с конкурс на публиката, клип, представяне, а Поли тихомълком се появи и смаза. Очаквам тази година дори да са вдигнали летвата. Кристиан е перфектен за подобен тип сцена, защото е артистичен и бетон вокално. Да, като комерсиален изпълнител трудно да направи нещо впечатляващо на този етап, но за "Евровизия" съм с високи очаквания.

Изненадана съм от хубавите коментари за песента, предвид първоначалния хейт покрай слуховете кой ще е изпълнителят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слух, че най-добрата сценична режисьорка в последните години ще е отговорна за стейджинга ни. Дано - проектите ѝ винаги са на невероятно ниво:

 

 

 

Warrior <3 :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...