Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

Ама как бе, на Джулия и Анелия "проектът" е класа, а това е пълна помия.

Като пак влезем в топ 5, ще видим как ще се надпреварвате да хвалите.

Коментарът е за клипа а не песента. Песента стана ясно, че е изненадващо добра и дори тези, които недоволствахме, че ще ни представи Кристиян се кротнахме. Джулия и Анелия не разбрах каква работа имат тук? :) :)

Разглезени или не всички знаем, че в България са правени далеч по-добри клипове. Отричате? Глезльовци! ;)

Още държим второ място по залози. Ако журито не ни прецака малко може да влезем дори и в топ 3! Никакъв топ 5, Блу!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Коментарът е за клипа а не песента. Песента стана ясно, че е изненадващо добра и дори тези, които недоволствахме, че ще ни представи Кристиян се кротнахме. Джулия и Анелия не разбрах каква работа имат тук? :) :)

Разглезени или не всички знаем, че в България са правени далеч по-добри клипове. Отричате? Глезльовци! ;)

Още държим второ място по залози. Ако журито не ни прецака малко може да влезем дори и в топ 3! Никакъв топ 5, Блу!

Не визирах теб конкретно, а всички, които плюят проекта на Крис, а хвалят всяка втора чалга. :1000 (29):

Правени са, разбира се, но няма смисъл да се хвърлят много пари за клип. По-добре да се дадат за представяне, нали така? :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не визирах теб конкретно, а всички, които плюят проекта на Крис, а хвалят всяка втора чалга. :1000 (29):

Правени са, разбира се, но няма смисъл да се хвърлят много пари за клип. По-добре да се дадат за представяне, нали така? :1000 (30):

Това ясно. Обобщавам няколко неща.Нищо лично, никога.

Просто ме е яд като знам, че можем нещо а го изпускаме. А, дано представянето е добро. Миналата година бяхме кофти и с визия и с представяне. Въпреки, че имаше коментари, че танцът на Поли е зарибяващ и грозния костюм е интересен. :)))

А песента лично аз съм я пускал поне по веднъж всеки ден от излизането и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за представянето спрях да се притеснявам, все пак работим с най-добрата сценична режисьорка в последните години. Сигурен съм, че особено ако ѝ е платено добре, ще е нещо невероятно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда от толкова крайни коментари. Клипът напълно пасва със песента и настроението, което носи. Чужденците са страшно впечатлени от клипа от това, което прочетох. Ние тук сме разглезени със невероятна видео продукция, но и това е професионален клип, който е напълно адекватен. Пък и аз не очаквах повече, щом е Люси - той открай време снима 60 различни идеи, повечето от които вече виждани в други клипове.

 

Надявам се визията на Кристиян да е нещо подобно - изглежда страхотно в клипа!

 

В други негови клипове, предимно тези на Ани Хоанг. Иначе аз в това видео оригиналност не виждам, всичко сме го виждали, но поне не е манджа с грозде, каквото очаквах, пак по-добре го е събрал, отколкото в клипа на Жана например. Но не знам защо се забиват все в студиа да снимат - на бял фон, има далеч по-приятни и интересни места за снимки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът няма никакво значение. На Поли Генова приличаше на ТВ версия и какво от това?

Има, защото като малка страна това е шанс да покажем продукция и привлечем допълнителен интерес и в тези ни възможности.

Днес Крис ще пее на партито в Лондон. Утре ще чуем първото изпълнение на живо на песента и нямам търпение. Дано само не се получи като миналата година, където всички звучаха ужасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, защото като малка страна това е шанс да покажем продукция и привлечем допълнителен интерес и в тези ни възможности.

Днес Крис ще пее на партито в Лондон. Утре ще чуем първото изпълнение на живо на песента и нямам търпение. Дано само не се получи като миналата година, където всички звучаха ужасно.

 

България не е малка страна :mf_surrender:

 

Малки са ви *******.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиш***е! :roll1:

Каквото да си говорим, попадна ни хубава песен. Сценичното ни представяне и пеене ще е от значение. Другото е без значение. :)

Много ясно. Комплексарщината винаги избива в п*****е.

Не звучи зле. Само ми се струва, че леко бяга от музиката на моменти, но ми хареса. А и се предполага, че озвучаването в Киев ще е супер изпипано, така че очаквам желязно пеене. Дано остави импровизациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дишай. Целият фоурм знае що за псевдопатриот си.

Не съм визирал площ.

Нещо не ти се получи. Пробвай пак.

По население сме по средата.

 

България, Македония и Сърбия - страшни песни.

 

Автор им е Борислав Миланов и сие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...