Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

Просто не мога да си го обясня това.

Да имеме Гери-Никол, да имаме Жана Бергендорф, да имаме Михаела Филешва, да имаме Азис ... Тия ми пращат този "MESS"!

Заслужаваме да бършем прахта на 43-то място.

Каквато и да е песента надали ще прескочим полуфинала.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз очаквах някакъв боклук, ама това е изключително професионално - песен, аранжимент, видео, като гледам и кой ще е хореографът и сценичния режисьор, съвсем. Ама така е, като имаш богат баща. :1000 (29):

 

Калиопи ми беше сред фаворитите, но на Евровизия звучеше и изглеждаше доста кофти всичко.

 

Не знам колко е богат баща и' обаче когато участваше в Идол през 2011 (а пък Калиопи беше в журито) беше ми фаворит.

Имам я виждано на живо и писано в фб, но това беше преди годинии. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, 2012 си остава хайлайта на Калиопи от трите пъти ходене на Евровизия :3fdb8960598fa63e:

 

Най-доброто ни класиране :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смях и ПАДЕНИЕ. Това копеленце сигурно дори няма да ни класира, все грешни избори.. трагедия.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е отвратителна, чух я,мноооо е зле.

Няма нищо общо с Азер от 2013та,не се надявайте.Балада,блудкава,с нищо не се запомня.Няма да видим финал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина предполагам чистачката на Вирджиния рекърдс ще пратим на Евровизия, нелепо, жалко. По-добре да не бяхме участвали :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто не мога да си го обясня това.

Да имеме Гери-Никол, да имаме Жана Бергендорф, да имаме Михаела Филешва, да имаме Азис ... Тия ми пращат този "MESS"!

 

+1

 

И в Сърбия последните години пращат все неизвестни пев(и)ци.

Според мен Мария Илиева заслужава да я пратите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Швеция пак са с убийствена песен!! :1000 (30):

 

 

Уникални са там. Дори и миналата година песента им беше много силна и беше единствената, която влезе в Западните класации, макар и да не беше материал за конкурса. И все пак бяха пети.

Лорийн пак се е пробвала, хубава е песента, но представянето много напомня на това на Euphoria.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Швеция пак са с убийствена песен!! :1000 (30):

 

 

Точно това идвах да споделя, песента не е кой знае колко брутална, ама значи, майка му стара, шведите знаят как да я представят на сцената така, че да изглежда като победител. Толкова иновативно, толкова ефектно. Пък този Робин е страшен красавец, направо е като изваян.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що прегледах финала на Melodifestivalen. Много мащабно и адски силно като изпълнения и песни, впечатлен съм наистина!

 

 

И разбира се прекрасната Зара :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що прегледах финала на Melodifestivalen. Много мащабно и адски силно като изпълнения и песни, впечатлен съм наистина!

 

 

И разбира се прекрасната Зара :Vishenka_05:

Генералния консенсус е, че това е най-слабия Мелодифестивален в последните 10-ина години. Наистина песните тази година бяха страшно разочароващи, сравнение с предни години, където има поне 4-5 брутални. На мен тази година любима ми беше само на Мариет песента - заслужаваше да победи, песен, изпълнение - всичко топ. :Vishenka_05:

 

 

Иначе да - Мелодифестивален е продукция на световно ниво, такова ниво е недостижимо за всички останали национални финали. Често се случва финалът на Мелодифестивален да изглежда по-професионално от самата Евровизия дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Генералния консенсус е, че това е най-слабия Мелодифестивален в последните 10-ина години. Наистина песните тази година бяха страшно разочароващи, сравнение с предни години, където има поне 4-5 брутални. На мен тази година любима ми беше само на Мариет песента - заслужаваше да победи, песен, изпълнение - всичко топ. :Vishenka_05:

 

Иначе да - Мелодифестивален е продукция на световно ниво, такова ниво е недостижимо за всички останали национални финали. Често се случва финалът на Мелодифестивален да изглежда по-професионално от самата Евровизия дори.

 

Нивото наистина е световно, няма две мнения по въпроса. И все пак колкото и разочароващи да са били песните на тазгодишният Melodifestivalen утрешната премиера на нашата песен ще бие тъпометъра.

 

 

Още нещо доста силно и то от Azerbaijan! Направо утре ще ми идва да потъна в дън земя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиан Костов е повече за детската Еврозивия, отколкото за голямата. Има вид на малко дете. Цяла Европа ще ни се смее, заради болните амбиции на Саня. :mf_surrender:

 

Александър Рибак преди години спечели и всички му се кефиха. Виждам даже стратегически ход от наша страна да пратим него. А и ако Саня се бръкне за интересно представяне всичко ще е повече от страхотно. Аз също не го харесвам, но е редно да го подкрепим и да стискаме палци за силно представяне. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...