Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Оф да бе верно, забравих кралицата :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото защо Азис никога не ходи при Ема в ОМ? Дори като спечели Песен на годината с Хабиби не отиде да си я вземе. Голямо неуважение е това.

 

Той дори не агитира за класациите на този измислен сайт и Татяна отдавна спря да го прави. Напълно безсмислено е.

 

В нейния случай ще влиза.

 

Представям си какво извращение ни е подготвил този път джукестият гном.

:roll1:

 

П.п. Защо в статистиката показва над 1 000 000 гледания, а броячът 990 000?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, уйове, не излагайте сА! :gun_bandana: Тия са от мойте пустиняци.

 

 

https://www.facebook.com/Pustinqkk/videos/474384582686766/

Подписът ти надвишава допустимия размер. :)

450x450 е максималния.

 

Кралице моя, честити 13 години на сцена! Легенда! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък щото Кресла е кой знае ква легенда.. :1000 (29):

Разбира се, че е - най-голямата легенда! :Vishenka_05: Със сигурност е актуална по-дълго от ГИК.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Алисия на живо ли е почнала да пее? Попадам вече на няколко клипа, в които ми се струва, че е лайв. Последните й два в сторито на Инстаграм на Малката и Карамел 100% е на живо. Да не повярва човек. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Алисия на живо ли е почнала да пее? Попадам вече на няколко клипа, в които ми се струва, че е лайв. Последните й два в сторито на Инстаграм на Малката и Карамел 100% е на живо. Да не повярва човек. :dontknow:

Може да е взела тактиката на Преслава - да си качва единствените 1-2 живи изпълнения за вечерта, за да създава илюзия, че по участия пее на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква кралица е Преслава, айде моля ви се . Като вземете да преувеличавате, че не се траете. Да вземе да се стегне малко и да слуша коя песен е хубава, не да ми пуска боклуци напоследък. Яница пък се нагъзила по бельо ли е, какво е- и това, ако е хубава снимка- на човек не прилича вече. Да ви имам естетското и красивото. Галена е най. Точка!

 

И не, не тръпнем за Яница,. Тя дори не е секси, не го носи хич , както някои други . И да се мъчи, и да се пъне, не става. Изкуствена е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...