Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мале, Тотя е направила милион на етикета... Мислех, че никога няма да се случи.

Все пак получи бис на концерта с тази песен, няма как да не направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият проект на Камелия наистина звучи много добре, личи си, че търси, учи се и е готова да колаборира за да уцели голям хит и да е актуална. Това всичкото е само похвално! Тя и до ден днешен иска да се състезава и развива. Нещо като Мадона. За разлика от нея Ивана и Глория са абсолютно аут, тях не ги ебе. Тук можем да говорим единствено и само за Деси Слава като конкурент, която също има желание да се състезава.

 

Тая пък е аут от 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, рехав бис е бил. 10 човека са викали. Предната година беше зверски.

Да, и на двата концерта бях и се усети разликата. Тая година Роксана си имаше голям бис!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай видео да го чуем

Добре, като се прибера, ако все още го има в темата от концерта, дори възклицанието на коментиращата във видеото беше:"Как пък на всички искат Още, още, още".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, рехав бис е бил. 10 човека са викали. Предната година беше зверски.

Абсолютно. Миналата година Галена я изпратиха като нежелана досада на концерта, а Тоти пръсна истинската краварка от Смядово с бис и живо представяне. Което си е, си е

 

 

Колкото за Деса, не очаквам спад като участия и хитове, а по малко проекти, заради любовта

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, рехав бис е бил. 10 човека са викали. Предната година беше зверски.

От кога 10/20 човека се води за бис? Ми на Камелия,Преслава,Галена, Анелия и прочие викат цели стадиони какво се води??

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кой концерт точно се говори. На първия не бяха 10/20 човека. На втория не отидох за да знам. В случая обаче, Татяна не е топ певица на жанра и ако наистина е имало хора които отново са викали е добре за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кога 10/20 човека се води за бис? Ми на Камелия,Преслава,Галена, Анелия и прочие викат цели стадиони какво се води??

 

Какви 20 човека? Посетил концерта потребител каза, че е викал един или двама души максимум - някакви нейни роднини, или такива, на които е платила.

 

И 5 човека да са били - това не е бис. Бис е половината зала да скандира "Още!" продължително време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кога 10/20 човека се води за бис? Ми на Камелия,Преслава,Галена, Анелия и прочие викат цели стадиони какво се води??

Къв е смисъла да търся, като ще отречеш.

 

П.п. За мен е имала, за вас не, не виждам защо трябва да се спори на мен моето мнение си ми е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв е смисъла да търся, като ще отречеш.

 

П.п. За мен е имала, за вас не, не виждам защо трябва да се спори на мен моето мнение си ми е достатъчно.

Потърси, за защитиш думите си, не виждаш ли че никой не го е чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потърси, за защитиш думите си, не виждаш ли че никой не го е чувал.

Ти щото твоите много ги защитаваш. И не е вярно, че никой не го е чул, чули са го но казват, че бил от 10 човека, не четеш ли? Няма кво да коментирам повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...