Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Koга ще спра да слушам колко скандално било, че Галена не била отишла на прословутите награди?? Награди станаха и без нея и на никой не му пукаше, че тая я няма. С това нейно отсъствие само потвърди завистта си към Преслава и дано вече наистина и е станало ясно, че никога няма да достигне това ниво на което е Преслава!!!

Да, нивото на Преса е доста надолу. Галена отдавна е минала и задминала толубухинското говедо. Пази боже да и ходи на нивото .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обоснови се и ми дай пост, в който се подигравам на Гергана, че е дебела. Може да съм констатирал, че е напълняла, но едва ли съм се присмял по грозният начин по който вие на Деси.

Относно аутсайдер в някакъв форум дали съм или не съм ми е все тая, но за твое сведение съм в приятелско отношение с доста хора тук, това че ти и още 5-ма човека всеки ден по няколко пъти ми лепвате етикети си е за ваша сметка, гледайте си от вашата камбанария нямам проблем, ама само не се опитвай да се правиш на някакъв капацитет и да се изказваш като крайна истанция, защото се излагаш.

 

Прави добро, пък каквото ще да става.

 

Майка Тереза

Ама нужно ли е да се правиш на Девата от Калкута

Link to comment
Сподели в други сайтове

По - спокойно не сме на пазара. По спокойно с нервите... А сега честито

 

Само му пускаш песента и го оставяш да беснее. Това е напълно достатъчно... :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как хем на никой не му е пукало, че я няма, хем постоянно имаше статии и се коментираше цяла година това? Отговори ми :3fdb8960598fa63e:

 

А иначе хич не се моля Галена да достига това "ниво" на Преслава, не мерси :Vishenka_05:

 

Галена по гъз да се влачи не може да изкачи това ниво!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че конкретно в БГ някой умишлено би напълнял, за да подкара такъв тренд. При Деси Слава със сигурност не е умишлено, но не е изключено да го използва за подобна идея. Както виждаме, и тя самата качва снимки, на които си личи, че е по-пълна, което не е било преди, винаги е гледала да изглежда слаба. Това не променя факта, че напълняването й е доста рязко и това не е много смешно.

 

Ставаш смешен. Фатмес никога няма да и хрумне идеята да представи освинването си като някаква идея, различна от изплюскването на цифта манджа, какво да говорим за имидж ала харесвай себе си? Това при условие че за пореден път лъже Кръглата, че щяла да отслабва, нали, както послъга и за някъв концерт миналата година. Спри да тъчеш просто на тоя стан, номера няма да мине да оправдаеш настоящото положение, което никак не е рязко, а напълно редовно развитие на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ставаш смешен. Фатмес никога няма да и хрумне идеята да представи освинването си като някаква идея, различна от изплюскването на цифта манджа, какво да говорим за имидж ала харесвай себе си? Това при условие че за пореден път лъже Кръглата, че щяла да отслабва, нали, както послъга и за някъв концерт миналата година. Спри да тъчеш просто на тоя стан, номера няма да мине да оправдаеш настоящото положение, което никак не е рязко, а напълно редовно развитие на нещата.

Като кажа, че просто се е освинила от плюскане, по-голям кеф ли ще ви стане на хейтърите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като кажа, че просто се е освинила от плюскане, по-голям кеф ли ще ви стане на хейтърите?

 

За хейтърите незнам, ама на теб самия със сигурност ще ти е по-добре. Най-малкото не си е работа да мъкнеш толкоз вода от толкоз далечни кладенци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За хейтърите незнам, ама на теб самия със сигурност ще ти е по-добре. Най-малкото не си е работа да мъкнеш толкоз вода от толкоз далечни кладенци.

Откъде знаеш, че са далечни- може да са близки... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48036

Харесвам Галин,но съм малко разочарована от представянето му в "Черешката на тортата" и преди като беше по-слаб ми беше по-симпатичен

Редактирано от GSimeonova
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както я поръчат

Така като гледам не ги и поръчват май. Крайно излишни и досадни в програмата, поне мен изобщо не ме кефят- да, различно е, но не е подходящо за дискотека. Страшна галамация с 9-10 духови инструмента с микрофони в някаква малка дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

офф ми, кво чакат да потвърдят канала вече :mf_surrender:

 

 

Ментета заливат интернет с фалшиви канали на “Планета”

 

Фалшиви канали на телевизия “Планета” заливат мрежата за видеосподеляне YouTube. В някои от тях дори името на официалния канал на медията – PlanetaOfficial е клонирано с цел да доведе до заблуда потребителите на YouTube. В други са използвани различни атрибути и отличителни елементи на официалния ни канал. Целта и тук е да се присвои идентичност и да се направи опит за легитимация на явни ментета. До заблуда сред потребителите води и информацията във фалшивите канали, относно връзка чрез официалните телефони, мейли и адреси на компанията-продуцент на клиповете и видеосъдържанието, а именно “Пайнер” ООД. Самото съдържание в тези канали също не е легитимно.

PlanetaOfficial201702092.jpg

Сред видеоклиповете има такива, които нямат нищо общо с “Пайнер” и “Планета”, не са продуцирани от Музикалната компания и не са публикувани в официалния канал PlanetaOfficial. Други пък са качени там в грубо нарушаване на правилата за авторското право и в разрез с изискванията на продуцента.

Всички тези фалшиви канали, освен че заблуждават потребителите на YouTube, със съдържанието си нарушават авторските права и уронват доброто име на музикална компания “Пайнер” и телевизия “Планета”.

Държим да отбележим, че официалният ни канал в YouTube е само един и това е PlanetaOfficial, с близо 800 000 абоната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като кажа, че просто се е освинила от плюскане, по-голям кеф ли ще ви стане на хейтърите?

 

Тя каза, след като я размазаха от бъзици, на онези награди от февруари 2015, че се борела..... с анорексията. :scratch:

 

Очевидно е, от настоящият и пухкав външен вид, че си държи си на думата жената, но не знам що не повтаря онова си изявление..... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мара последната песен не беше лоша, не знам защо няма много гледания. Може би не си е купила просто този път :3fdb8960598fa63e:

 

Като почитателка на Мария мога да заявя, че нищо хубаво няма в тази песен. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя каза, след като я размазаха от бъзици, на онези награди от февруари 2015, че се борела..... с анорексията. :scratch:

 

Очевидно е, от настоящият и пухкав външен вид, че си държи си на думата жената, но не знам що не повтаря онова си изявление..... :whistling:

:1000 (29):

В интерес на истината, с или без запланувано послание, такова нещо като онова от наградите през 2015 на запад щеше да е прието точно като послание. Но тук видим ли нещо, което да не е манекенска пропорция, веднага сипем хейт...

А Деси Слава в Черешката подметна, че е наддала доста в последно време, но явно вече осъзнава, че е излязла малко извън границите и затова обеща да влезе в ТОП форма в скоро време. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като почитателка на Мария мога да заявя, че нищо хубаво няма в тази песен. :3fdb8960598fa63e:

Аз очаквах да стане стабилен хит. В стил песните на Кости ми е. А "Чисто или с лед" и особено "Мръсни помисли" си станаха хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...