Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ама защо си толкова загрижен за мен и какъв ти е проблема, че харесвам талантлива и красива певица? Всъщност какъв ви е проблема на всички с това, че подкрепям Татяна? Нали знаете, че ако подкрепях така Юнона, никой нямаше да си направи труда да ме отрази, но всички знаете, че относно Татяна говоря само истина, а тя не ви изнася и скачате като хиени.

Ако подкрепяше Юнона цена нямаше да имаш !!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин учи испански :D

От Пайнер май ще се изнасят на латиноамериканския пазар, какво всички са се юрнали с тоя испански!

 

Няма лошо да се учат езици, един в плюс винаги е богатство! :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава много ми хареса в черешката. Въпреки всичко, което съм изписвал тука за нея, и то най-вече заради феновете и, винаги идва момент в който ми става безкрайно приятна и симпатична. Харесаха ми и двете много - страшно позитивни и емоционални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

A кой си ти? Люси е име което е познато в този бизнес, изкарва си парите с това и смятам, че мнението му тежи повече от твоето и моето. Но все тая, убеждавай и прави анкети за който си искаш. Всеки избира кой да слуша и мнението на Сашо пред фактите (6 награди за Глория за клипове и 2 за Камелия до 2004) поне за мен не важи.

Ма тя само за Залеза и зората има 3 награди за клип, как и ги преброи 2? А ако включа и тея за Къде си ти.

Да, ще направя анкета, смятам че форума е съвсем нормална представителна извадка и можем да разберем на къде клонят везните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава много ми хареса в черешката. Въпреки всичко, което съм изписвал тука за нея, и то най-вече заради феновете и, винаги идва момент в който ми става безкрайно приятна и симпатична. Харесаха ми и двете много - страшно позитивни и емоционални.

На същото мнение съм, още повече й симпатизирам след видяното в Черешката. Много оценявам, когато някой е естествен и непринуден пред камера, а тя е точно такава. Страхотно представяне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На същото мнение съм, още повече й симпатизирам след видяното в Черешката. Много оценявам, когато някой е естествен и непринуден пред камера, а тя е точно такава. Страхотно представяне.

 

Ти ли няма да й симпатизираш, тя е родена на 7-ми март. :3fdb8960598fa63e: :drunk:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо да се учат езици, един в плюс винаги е богатство! :)

Да, няма, просто се учудвам, че никъде не е споменал за това. То и му е доста грешно, доколкото видях в инстаграм :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На същото мнение съм, още повече й симпатизирам след видяното в Черешката. Много оценявам, когато някой е естествен и непринуден пред камера, а тя е точно такава. Страхотно представяне.

Десислава е готина, въпреки всичко изписано по нейн адрес от мен.

Лияна също е много позитивна и едтествена. Усеща се,че е доста духовно израстнала, със съвсем други приоритети, това което каза за Деса го доказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли възмутени от новия №1 в Топ 100 на най-гледаните песни у нас? :mf_surrender:

 

 

Аз честно, още гледам като теле в железница... :gun_bandana: Анелия сдаде багажа... някой прогнозираше, че няма как да я минат скоро без продукция... ама не предвиди Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е готина, въпреки всичко изписано по нейн адрес от мен.

Лияна също е много позитивна и едтествена. Усеща се,че е доста духовно израстнала, със съвсем други приоритети, това което каза за Деса го доказва.

Лияна е страхотна - емоционална, красива, с реална преценка, добра и ранима. Направо ми прилича на мен по характер, а то се и оказа, че тя е на 12.09, аз съм на 16-ти. Жалко, че последната й песен не можа да стигне милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли възмутени от новия №1 в Топ 100 на най-гледаните песни у нас? :mf_surrender:

Аз честно, още гледам като теле в железница... :gun_bandana: Анелия сдаде багажа... някой прогнозираше, че няма как да я минат скоро без продукция... ама не предвиди Оцко.

дай линк :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли възмутени от новия №1 в Топ 100 на най-гледаните песни у нас? :mf_surrender:

Аз честно, още гледам като теле в железница... :gun_bandana: Анелия сдаде багажа... някой прогнозираше, че няма как да я минат скоро без продукция... ама не предвиди Оцко.

Сега видях, потрес :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че държа да защитавам Петко, но не знам защо се правите на малоумни. Аз бях на ПЪРВИЯТ концерт в Арена Армеец и Туца имаше БИС. Сега не беше супер голям, но го имаше. За справка Галена наистина нямаше и досади, Емилия нямаше, Анелия не помня. Сега наистина на тях не се викаше още. На Татяна може да бяха 100 тина човека, но се чу достатъчно добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли възмутени от новия №1 в Топ 100 на най-гледаните песни у нас? :mf_surrender:

Аз честно, още гледам като теле в железница... :gun_bandana: Анелия сдаде багажа... някой прогнозираше, че няма как да я минат скоро без продукция... ама не предвиди Оцко.

 

След осем поредни седмици на върха е съвсем нормално.

 

Посети моя сайт

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя клип гледанията дали са реални? Тя по принцип си е доста здрава песента, ама те хората като видят Фен тв изобщо не смеят да отворят клипа, то е еквивалент на безинтересно и блудкаво. :1000 (29): Но ако беше на Фики досега да е ударила 5 милиона, песента си е готов хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя клип гледанията дали са реални? Тя по принцип си е доста здрава песента, ама те хората като видят Фен тв изобщо не смеят да отворят клипа, то е еквивалент на безинтересно и блудкаво. :1000 (29): Но ако беше на Фики досега да е ударила 5 милиона, песента си е готов хит.

Да, с 2-те хиляди споделяния, направо гърми ит реални гледания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...