Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво става с клипа на Яница? :girl_cry2:

 

От СЕМ са го забранили още преди излизането. Пайнер, на които им е дошло до гуша от номерата на Яница, са я затворили в мазето за неопределен срок. Дават ѝ само вода, хляб и лампион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава е би, но не искам да издавам нищо, за да не я злепоставям.

Нейната партньорка е не коя да е, а Галош :naked:

 

Доказателство 1

Доказателство 2

Доказателство 3

Доказателство 4

 

Но от 1 година са в криза на сексуалността :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло ПАМЕТНИ моменти, които липсват на всички ни..... :(

 

Какво падение за 10г. е изживял жанрът. Разликата с песни, визия и държание на певиците тогава и днес е потресаваща.

И какви тълпи се стичат за автографи. Такова нещо днес е невъзможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава явно е изневерила на Галена с Андреа и за това са скарани, но явно нещата между Андри и Пепе вървят на добре.

 

Да, в момента Преси и Андреа са гаджета.. но не коментирам.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли, когато на мода беше евтиният пиар?

f3a88c8e0.jpg

Preslava-Galena-Andrea.jpg

1278328037_519x3871.jpg

То и затова никой не я взима на сериозно - може да копираш клип на Бионсе и да си купиш маркови дрехи от Милано, но Смядово няма да излезе от теб :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли, когато на мода беше евтиният пиар?

f3a88c8e0.jpg

Preslava-Galena-Andrea.jpg

1278328037_519x3871.jpg

Скандални кралици! :3fdb8960598fa63e:

Сещате ли се какъв фурор и скандал предизвикваше изксачането на едно зърно? Целия вбокс гърмеше с клипове от по 1 снимка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конкретно за Галин съм наясно какъв е. Но ставаше въпрос за това, че вие идвате тук и започвате да говорите- знам това, знам онова, но няма да кажа да не злепоставям, няма да кажа, да не излиза от мен. Чакай малко, вие защо изобщо започвате темата, след като не искате да казвате? Това не е ли просене на внимание? Казвате аз видях нещо, но няма да го кажа, за да не злепоставя някого. Естествено, че все някой ще попита какво си видял, след като говориш с недомлъвки.

Когато не искаш да злепоставяш някого, просто не казваш нищо. А не "аз видях Фики с мъж, но няма да кажа нищо друго, не искам да го злепоставям и да клюкарствам". Тва си е чисто просене на внимание, за да разпитват другите и ти да влизаш в ролята на открехнатия и знаещия неща от кухнята.

Виж, пич - струваш ми се интелигентен. От скоро си тук и съдя по повечето ти постове. Не те познавам, ама не съм недобронамерен за разлика от теб. Та... в днешно време няма скрито-покрито. Е, някои информации пристигат със закъснение, но все пак. Съвсем не е важно кой с кого си ляга. Не ме разбра. Важно е да не приемате всичко за чиста монета. Специално за музиката - имам и познати в Планета и в Пайнер. Нали се сещаш, че ако съм искал да се правя на открехнат, щях да кажа много неща - само че или нямаше да ви харесат, или нямаше да повярвате, или и двете. За мен това не са някакви открития, нито обогатяваща информация, за да парадира човек. Плюс това не може да изпяваш неща, които са ти доверили. Мога да ти дам пример само с мойте лични сблъсъци, но няма смисъл. Един човек трябва сам да види.

Никакво внимание не прося, защото не стоя тук от сутрин до вечер да участвам в класации, да броя гледания и въобще съм на съвсем друго ментално равнище. Други се правят на нещо, което не са и лъжат по интервюта. Разграничавайте единия образ от другия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2.jpg

 

mg_2037.jpg

 

Помним ли този скандален рожден ден на Нов фолк? Имам снимките от продължението, но няма да ви ги пратя, не искам да ги злепоставям. :P

Това не е ли същия рожден ред, където Ивена и Габриела се сбиха :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега вече абсолютно никакви общи мероприятия не им останаха, освен рождения ден на Планета. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2.jpg

 

mg_2037.jpg

 

Помним ли този скандален рожден ден на Нов фолк? Имам снимките от продължението, но няма да ви ги пратя, не искам да ги злепоставям. :P

Марга Лозанова сигурно се е видяла в чудо :hahaha:

 

 

Тук вече наркотиците яко са навлезли в техните среди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марга Лозанова сигурно се е видяла в чудо :hahaha:

Тук вече наркотиците яко са навлезли в техните среди.

Да, предвид, че беше същата задръстена лелка като Емилия Стоянова, облечена с костюм на провинциална учителка :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, предвид, че беше същата задръстена лелка като Емилия Стоянова, облечена с костюм на провинциална учителка :1000 (29):

 

И фанатична по Гло. Истински идол! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скалъпено? :1000 (10): Господи не вярвах, че може да сте толкова заслепени честно. Аз поне си стоя зад думите и както съм си направил труда да снимам този чат от телефона на който го видях, така мога да те заведа при този човек да ти отвори чата да се увериш със собствените си очи какво пише и профила на Галин ли е и тогава да си позволяваш да коментираш.

Ти ще спреш ли с инсинуациите против Галин? Знаем, че лижеш и мажеш за Фики, ама айде осъзнай се малко... :mf_surrender:

Галин има чатове със стотици момчета. И какво? Да тръгнем да ги отваряме всичките ли? Гей е. Голяма работа.

Аман от тая Анадола. :mf_surrender:

И нищо лично, ама правописът и запетаите не са най-силната ти страна. По-добре ходи по барове с Фики и хетеросексуалната му компания.

 

Едит: Леле, чак "труда да снимам този чат" написал... ебаси труда бате, сигурно е коствало неимоверни усилия да снимаш и да пуснеш не къде да е, а в РАМАНИЯ този така скандален и необикновен чат. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Борис Дали е истина

Не искам да плъзват слухове, но ще кажа само, че съм видял ( с очите си ) доста интересни неща, а това дали вярвате си е ваш проблем

Борис Дали е гола вода... Работехв един ресторант преди 2 години и той имаше участие там. След това колежката се качи с него в хоте и каза, че бил с малък и не можел да ... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура Янева с баладата от 21-во място миналата седмица сега е извън топ 100 по гледания. :helpsmilie:

Е тя прави по 5 хиляди на ден. :1000 (29):

 

Яница сигурно е другия месец. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали е гола вода... Работехв един ресторант преди 2 години и той имаше участие там. След това колежката се качи с него в хоте и каза, че бил с малък и не можел да ... :1000 (29):

Ма нали има жена? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...