Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Добър вечер! Какво ще ни очаква през новата седмица, ще се режат вени тук! :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

https://www.vbox7.com/play:25099b1f10

Чалгата превзема ефира! Feels like 2006 :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си анкета относно това кой от набедените от вас за педали певци бихте искали да ви наебе и мирясайте!

Дай боже всеки му, ама какво правим ако искат тях да ги ... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, за плюскане кой да поканят... Преса ли? :roll1:

 

Просто се видя, че Деса след 20 години на сцена продължава да е актуална и търсена, докато всичките и колеги са на стари лаври .. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая смислено заключение, че чак изтъпях, докато ги чета! Айде, правете, и там си изразявайте желанията.

Ти пък от кАдЯ на кАдЯ ще изтъкваш как си изтъпял, а не спря във всеки втори пост от седмици насам да си коментираш как ти изглежда оная работа и как си го вдигал, докато зяпаш Деса?

 

Разбрахме едната предпоставка за застрашения от счупване кантар при Деса. Ще го гледам заради Лияна. :phpgrin2: Деса пак ще вкарва разни изцепки и инфантилизми сто процента, поне ще е забавно. Кой знае какви казани с чорби върти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, за плюскане кой да поканят... Преса ли? :roll1:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ти пък от кАдЯ на кАдЯ ще изтъкваш как си изтъпял, а не спря във всеки втори пост от седмици насам да си коментираш как ти изглежда оная работа и как си го вдигал, докато зяпаш Деса?

Човек стига дотам, докъдето се простира въображението му. :1000 (30):

 

И какво сега, цялата предстояща седмица пак само Деси Слава ще коментираме? Аман вече... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Човек стига дотам, докъдето се простира въображението му. :1000 (30):

 

И какво сега, цялата предстояща седмица пак само Деси Слава ще коментираме? Аман вече... :1000 (19):

 

Те я харесват Деската, ама не искат да си признаят..а пък някои дори и ходиха на нейно участие и се кефеха на "Две сърца", но сега я плюят.. :roll1: :3fdb8960598fa63e: много лицемерно бе, много ги мразя :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек стига дотам, докъдето се простира въображението му. :1000 (30):

Да, но все пак не отговори на въпроса и проявяваш двойни стандарти- собствената си п*шка коментира поне 5 пъти за седмица, а не искаш да бъдат обсъждани чуждите такива!

 

Вярно Деса държи рибата като... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но все пак не отговори на въпроса и проявяваш двойни стандарти- собствената си п*шка коментира поне 5 пъти за седмица, а не искаш да бъдат обсъждани чуждите такива!

 

Вярно Деса държи рибата като... :3fdb8960598fa63e:

 

Тази седмица ще се режат вени усещам аз, Деса така ви бръкна в здравето, че колкото и да не искате да я виждате, но няма как...свиквайте! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но все пак не отговори на въпроса и проявяваш двойни стандарти- собствената си п*шка коментира поне 5 пъти за седмица, а не искаш да бъдат обсъждани чуждите такива!

 

Ревнува. Иска само неговата да е царица на форума :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще се режат вени усещам аз, Деса така ви бръкна в здравето, че колкото и да не искате да я виждате, но няма как...свиквайте! :3fdb8960598fa63e:

В здравето няма как да ми бърка точно тя, защото има доста други важни проблемни ситуации и хора в държавата, за които, предполагам не се и информираш. Дори ти казах, че ще го гледам.

Ревнува. Иска само неговата да е царица на форума :3fdb8960598fa63e:

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но все пак не отговори на въпроса и проявяваш двойни стандарти- собствената си п*шка коментира поне 5 пъти за седмица, а не искаш да бъдат обсъждани чуждите такива!

Бъркаш две важни понятия - гордост и интерес... :derisive: Въпросът ти изобщо не ме вълнува. Собственото си достойнство кометирах по завоалиран начин, за да изразя практично кое точно ме боли във въпросната ситуация с определения събеседник. А това, че си обърнал/a такова внимание на определенията ми за моето полово достойнство, не знам дали би ме радвало или не.

 

Ревнува. Иска само неговата да е царица на форума :3fdb8960598fa63e:

Дарке, чедо старо, не ме вкарвай във вашите филми, моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...