Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирах това, че лично на мен не ми харесва начина ви на изказване и недомлъвките, абсолютно нищо лично нямам към никого. :) Иначе прекрасна песен, по едно време много ме беше зарибила :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирах това, че лично на мен не ми харесва начина ви на изказване и недомлъвките, абсолютно нищо лично нямам към никого. :) Иначе прекрасна песен, по едно време много ме беше зарибила :girl_witch:

 

С кеф гласувах 2 пъти за нея за песен на годината в пропадналата анкета ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ще спреш ли с инсинуациите против Галин? Знаем, че лижеш и мажеш за Фики, ама айде осъзнай се малко... :mf_surrender:

Галин има чатове със стотици момчета. И какво? Да тръгнем да ги отваряме всичките ли? Гей е. Голяма работа.

Аман от тая Анадола. :mf_surrender:

И нищо лично, ама правописът и запетаите не са най-силната ти страна. По-добре ходи по барове с Фики и хетеросексуалната му компания.

 

Едит: Леле, чак "труда да снимам този чат" написал... ебаси труда бате, сигурно е коствало неимоверни усилия да снимаш и да пуснеш не къде да е, а в РАМАНИЯ този така скандален и необикновен чат. :helpsmilie:

Защо не? Нека разгадаем мистерията и спукаме този балон :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

2.jpg

 

mg_2037.jpg

 

Помним ли този скандален рожден ден на Нов фолк? Имам снимките от продължението, но няма да ви ги пратя, не искам да ги злепоставям. :P

Скандални времена бяха. Андреа, Преслава и Галена бяха страшна комбина скандалници!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все пак не разбрах, ако всички изброени са бисексуални, това с какво променя идеята за тях като музиканти? И аз преди много години чух за Борис Дали и Константин, но съгласете се, нещо метнато във въздуха може да бъде инсинуация. И най-вероятно е.

 

Едни от най-любимите ми певци - Джордж Майкъл и Елтън Джон са хомосексуални и това нито за миг не ме е занимавало. Даже е впечатляващо, че са изпяли (и доста - и написали) такива прекрасни песни за любовта между мъжа и жената.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз все пак не разбрах, ако всички изброени са бисексуални, това с какво променя идеята за тях като музиканти? И аз преди много години чух за Борис Дали и Константин, но съгласете се, нещо метнато във въздуха може да бъде инсинуация. И най-вероятно е.

 

Едни от най-любимите ми певци - Джордж Майкъл и Елтън Джон са хомосексуални и това нито за миг не ме е занимавало. Даже е впечатляващо, че са изпяли (и доста - и написали) такива прекрасни песни за любовта между мъжа и жената.

 

ФАКТ„ че най-големите музиканти са такива!

 

С абсолютно нищо не ги променя. просто не е готино само защото за Галин се знае повече, да го отнася той,пр положение, че има и други, като изброените ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не? Нека разгадаем мистерията и спукаме този балон :3fdb8960598fa63e:

Какъв балон? Всеки с малко повече акъл и обща култура може да си направи сметката, че Галин е гей. И, че с Горан (въпросният озвучител) са нямали никога нищо сериозно помежду си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв балон? Всеки с малко повече акъл и обща култура може да си направи сметката, че Галин е гей. И, че с Горан (въпросният озвучител) са нямали никога нищо сериозно помежду си.

Само човек, който има обща култура може да си "направи сметката", че Галин е гей и че с Горан са нямали нищо сериозно помежду си? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само човек, който има обща култура може да си "направи сметката", че Галин е гей и че с Горан са нямали нищо сериозно помежду си? :1000 (29):

Явно си нямал в училище "четене с разбиране". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Foxy :whistling:

NOVA е категоричният избор на зрителите за новини и информационни предавания

https://nova.bg/accents/view/2017/01/27/172...%B5%D0%B7-2017/

Шшштттттт, тихо, че ще се режат вени, чипровски... :mf_surrender:

 

Пуснете си анкета относно това кой от набедените от вас за педали певци бихте искали да ви наебе и мирясайте!

Най-накрая смислено заключение, че чак изтъпях, докато ги чета! Айде, правете, и там си изразявайте желанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...