Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, Галена помогна факт. Но песента, ако не беше яка нямаше да е хит!

 

И в песента на Коста Марков участва Галена, ноо... :)

 

 

И песента на Крум е с нейно участие - Както желаете мис... така, че Лорена си успя де... ама да не бързаме, че Цветина направи хипер слаба песен - тая последната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде почна се ... Ама защо всички преписвате заслугата на Галена ? Та тя има 2 реда в цялат песен WTF???

Друго е да застане популярна личност до новоизгряваща такава ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Ивана вадеше хит след хит. :3fdb8960598fa63e:

Навършиха се 10 години, откакто това не се случва - скандално!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навършиха се 10 години, откакто това не се случва - скандално!

 

 

Чак пък 10 години не е. Имаше там Златен, Ало , девойките и там какви балади бяха, дето си бяха хитчета някакви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък 10 години не е. Имаше там Златен, Ало , девойките и там какви балади бяха, дето си бяха хитчета някакви.

Е, моля ти се - сравни ги с песните до 2007, дето цяла България ги знаеше.

А и между въпросните песни си пускаше и разни провали, не е било "хит след хит", както пишеше в поста, който цитирам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, моля ти се - сравни ги с песните до 2007, дето цяла България ги знаеше.

А и между въпросните песни си пускаше и разни провали, не е било "хит след хит", както пишеше в поста, който цитирам.

 

Аз по принцип говоря, че имаше Златен, Уникална, Ало, девойките и Остави ме или там каквато беше. А като сложим и Аз съм с теб...

 

За сравнение с Гло... дето почива на Пясъчни кули и май още една балада имаше. А пък Кама от 2010 не е виждала нищо като хит.

 

БТВ, тъжно е, че Пайнер съсипаха всички свои традидиции - без живо излъчване на концерти, без награди...

Единственото, което ги държи е инерцията и липса на конкурентна среда. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по принцип говоря, че имаше Златен, Уникална, Ало, девойките и Остави ме или там каквато беше. А като сложим и Аз съм с теб...

 

За сравнение с Гло... дето почива на Пясъчни кули и май още една балада имаше. А пък Кама от 2010 не е виждала нищо като хит.

 

БТВ, тъжно е, че Пайнер съсипаха всички свои традидиции - без живо излъчване на концерти, без награди...

Единственото, което ги държи е инерцията и липса на конкурентна среда. :mf_surrender:

 

Ако сложим "Златен", "Уникална" и другиите там чекии на Ивана над "Можеш ли да ме обичаш", "Ненаситна", "Кралица" и "До последната сълза" - значи сериозно не сме наред с главния. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин не може да преглътне, че Фики има по хубав клип и песен от него (колкото и аз да НЕ харесвам Вертолета) на Галин явно му харесва и се дразни от този факт, но видимо, че при него вече нещата доста започнаха да куцат щом започна да заплашва Димитров да му спонсорира клипове и тн иначе напускал и отивал при Оцко.

Галине, Галине :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...