Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тони, Марияна и Рейхан бяха с Кристал, не с Кристали. :D Иначе другото си е така.

Аз написах Кристал и Кристали, след което изброих певиците,без да уточнявам коя в кой орк. е била. В амбицията си веднага да изтъкнеш грешка в написаното от мен, дори не си прочел внимателно поста ми... :}

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом толкова статии за клипа на Преса са платили да наникнат, значи й готвят желязото за него. Залози? :3fdb8960598fa63e:

То един клип, то една песен, най-добре да си беше останала само с "Няма да ти пиша".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз написах Кристал и Кристали, след което изброих певиците,без да уточнявам коя в кой орк. е била. В амбицията си веднага да изтъкнеш грешка в написаното от мен, дори не си прочел внимателно поста ми... :}

Нямам амбиции, свързани с теб. Наляга ме единствено мързел да чета докрай. ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен, ако беше излязла тази година, щеше да е мегахит, защото нямаше да има конкуренция. Не че и за миналата година не беше хит.

Много зарибява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз написах Кристал и Кристали, след което изброих певиците,без да уточнявам коя в кой орк. е била. В амбицията си веднага да изтъкнеш грешка в написаното от мен, дори не си прочел внимателно поста ми... :}

Не си конкретизирал достатъчно! Така написано, в изречението ти е замаскирана самоцелно или не некомпетентност, подплатена със словесна диария!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То един клип, то една песен, най-добре да си беше останала само с "Няма да ти пиша".

 

Колко нагло от нейна страна би било с една песен да вземе желязото, уудънт ит? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам амбиции, свързани с теб. Наляга ме единствено мързел да чета докрай. ;)

В случая си пропуснал началото :Р

 

Не си конкретизирал достатъчно! Така написано, в изречението ти е замаскирана самоцелно или не некомпетентност, подплатена със словесна диария!

Идеята на коментара ми не е да показвам знания в историята на жанра, а да предотвратя омаловажаването им в този форум. Техните постижения не се коментират, а е факт, че макар и рядко, квото пуснат, и след год е вървежно. Жива фолк музика за маса :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен, ако беше излязла тази година, щеше да е мегахит, защото нямаше да има конкуренция. Не че и за миналата година не беше хит.

Много зарибява.

 

2017-та е нечетна. Очакваме още по-голям хит от Татяна. Стискам и палци като се върне от турнето да разбива. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Прогнозата ми беше, че поне за 8 дни ще направи милиона, но.... :helpsmilie:

Мен пък колкото по-неуспешна излиза, толкова повече ме кефи... :1000 (29): Доказателството, че Преслава може да ми е много по-приятна, когато не я пробутват за някакво светило с недостижими успехи. Макар че тези статии за клипа са си баш пробутване и хич не ми харесват, все повече ми се струва, че ще си имаме случай на открадната награда от Галена/ДС... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

2017-та е нечетна. Очакваме още по-голям хит от Татяна. Стискам и палци като се върне от турнето да разбива. :Vishenka_05:

МАЛКО КОТЕ си е хит. Не всички хитове имат по над 5 милиона. А и аз я слушам без видео, защото ми е противен Наско. Не харесвам смешни клипчета с луди. Чудя се онези,които ги намират за забавни, осъзнават ли, че това са болестни състояния и не им ли става малко жал... Не говоря за клипа на Тоти, ами за клипчетата на Наско, които от години обиклят пространството. А и Нако е пореднуя такъв образ. не е първия

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали пък Деси не е снимала, докато е имало земетресение?

 

Ами то толкова често почнаха да стават, че е напълно възможно хах

 

Иначе нямам нищо против Деси. Харесвам я и нея, и песните й. Просто докато гледах клипа го забелязах и реших да го споделя. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък колкото по-неуспешна излиза, толкова повече ме кефи... :1000 (29): Доказателството, че Преслава може да ми е много по-приятна, когато не я пробутват за някакво светило с недостижими успехи. Макар че тези статии за клипа са си баш пробутване и хич не ми харесват, все повече ми се струва, че ще си имаме случай на открадната награда от Галена/ДС... :1000 (29):

 

 

Галена за клип??? Галена и Янева, да, но само Галена... МамаУраган е приятно видео, но все пак е не е нещо кой знае колко идейно. Хубави цветове, хубави декори, добри ефекти. Но дори и номинация не заслужава.За крадените декори и идеи от корейските попкор групи ли ще я номинираме???

Не го прави разчиташе на много по ки декори и дори не влезе в номинация...

Виж, Пей сърце е друго - и идея, и атмосфера, и актьорско майсторство, и мащбен, и социален. А и ще е жалко такъв проект да не вземе 1-2 награди...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1gg04r.gif

 

Случката с "Отново се родих" се повтаря. :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e:

Скерлев очевидно все още не е усъвършенствал напълно този ефект в програмата... :1000 (29): Но този път съм много по-доволен от него като режисьор- видеото е по-добро от това, което очаквах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1gg04r.gif

 

Случката с "Отново се родих" се повтаря. :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e:

Нескопосана работа на Скерлев...

 

Тази връхна дреха прикрива килограмите на Дес и не знам кому е нужно подобно дейстие. Оператора ли е нескопосан. Добрия оператор от добра точка на заснемане може да направи чудеса без да се ползват подобни ефекти, които не деформират само сгради и планини, ами и тялото и главата и... На Скерлев и 2 000 са му много за клип.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята на коментара ми не е да показвам знания в историята на жанра, а да предотвратя омаловажаването им в този форум. Техните постижения не се коментират, а е факт, че макар и рядко, квото пуснат, и след год е вървежно. Жива фолк музика за маса :Vishenka_05:

За успехите на Кристал и Кристали е точно така, както казваш, макар примерно вторите да имат доста кавъри, като дадената за пример от теб "Съдба", но не пречи да са толкова големи хитове, че и всички, които не случат чалга да ги знаят. Факт е, че са първи- едните във фолка, а другите - от създаването на Пайнер като продуцентска фирма. Все пак изявяванията ти по доста въпроси и други теми са твърде пристрастни и дори поклонически, не ти отива - най- малкото не си тийнейджър, поне физически, затова отправих критика като цяло! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена за клип??? Галена и Янева, да, но само Галена... МамаУраган е приятно видео, но все пак е не е нещо кой знае колко идейно. Хубави цветове, хубави декори, добри ефекти. Но дори и номинация не заслужава.За крадените декори и идеи от корейските попкор групи ли ще я номинираме???

Заради такива постове голяма част от форума мрази дебеланата ;)

Признаваме минимални успехи на Деси за нещо много, а тези на Галена и другите ги омаловажаваме :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена за клип??? Галена и Янева, да, но само Галена... МамаУраган е приятно видео, но все пак е не е нещо кой знае колко идейно. Хубави цветове, хубави декори, добри ефекти. Но дори и номинация не заслужава.За крадените декори и идеи от корейските попкор групи ли ще я номинираме???

Не го прави разчиташе на много по ки декори и дори не влезе в номинация...

Виж, Пей сърце е друго - и идея, и атмосфера, и актьорско майсторство, и мащбен, и социален. А и ще е жалко такъв проект да не вземе 1-2 награди...

Като споменах Галена имах в предвид цялостната й видео продукция. Пей сърце със сигурност е с най-голям потенциал поради факта, че е може би хита на годината, но според мен и МамаУраган си е силен претендент. Да не забравяме и "Да ти олекне"- провал или не, клипът му е по-добър и идеен от този на Преслава.

Да не говорим, че Преслава да вземе Клип вместо Галена би скандализирало на макс, особено с видео, което масата хора не одобрява...

 

И хайде сега другите не изкарвайте мнението на Слави за клиповете на Галена като някакъв показател колко са дразнещи Десови... Както виждате, тази вечер се опитваме да сме кротки заради вас, въпреки че можем много да кажем...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че писах Деса в почти всяка категория на наградите :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Като се замислиш, тая година от пет проекта има само един по-слаб. Всичко друго е бетон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...