Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мнозинството от феновете на Тедка са от малцинствата все пак.

Според мен Теди няма фенове. Но да, основните консуматори на нейната музика и плът са малцинствата :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли право да работи с Флори? Наистина преди се отличаваше страшно много- На ти ми говори, В чужда кола влизам сега, Твоя тотално, Той не е за мен, Близо до мен, Важно ли ти е... и хората много я възприемаха, въпреки, че беше по-встрани от комерсиалното. Толкова се е забила в един стил от 2 години насам, че не е истина. Дори не мога да си спомня песните й, всички са ми еднакви без Моят рай.

Да, Мояа рай беше мн добре. НАСО пак трябва да и напише нещо. Той е автора на Im the Queen, но умишлено е прикрит под псевоним. Изришно желание на баща и.

Малкия Касъмов вече и той има телевизия,но з бг музика. Много добър ход от страна на Касъмовите, които загубиха позиции в чалгата, но и без това бг музиката е в разжвет в момента. А и чалгаджиййките виждаме , че и те умеят да влизат в този стил.

 

Гаджето на Денис Касъмов и тя стана рапърка - Ivy... :3fdb8960598fa63e:

 

Все ми е тая и за двете песни, и на Преслава е тъпа и на Деса, коя ще има малко повече от другата - не ми пука.

Тъпа е за тъпите хора... Все пак е музикантско парче и иска нколко слушания, за да може чалга глвиците ви да я възприемат. На първо слушане ми дойде безлична, но Деса с начина си на изпълнение ще я наложи. за 30 мин - 10000 гледани

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да си кривя душата и ще кажа че ми харесва баладата на Деси,но не мисля че ще има успеха на В друг живот.Харесва ми и тази на Алисия и Илиян,но брат много изтъркана музика...

И що само в Ара?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да си кривя душата и ще кажа че ми харесва баладата на Деси,но не мисля че ще има успеха на В друг живот.Харесва ми и тази на Алисия и Илиян,но брат много изтъркана музика...

И що само в Ара?

То реално двете песни са в различна жанрова стиистика. Едното е рнб балада,а другото е попфолк балада. В друг живот е иновациа, а тази е просто пореднатаи силна балада на Деси.

 

В началото на годината имаше мн упреци, че смо комерсиални песни прави в Пайнер. Радвам се, че пак няколко месеца по късно се оказах прав. Много добре балансира между комерса и хубавата музика. Дори като се замсля е единствената. Основните и конкурентки работеха само за клубовете, а не з феновете и лично удоветворение. Ето как може да ти се получват нещат и с 2 балади годишно - Деса не робува на пйнерските клишета. Поедната нейна авторска песен без да е ft.

 

16 000 za 1 час - дори по добре тръгва от В друг живот

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Анелия мачкаше с хитове, присъствие и клипове!

Анелия никога не еспирала да мачка с хитове. поне по мегахит вади годишно,, но отдавна я няма онази Анелия от 2003. Не случайно приемите и сА ТАка слаби,а концертите с по 300 човека

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия никога не еспирала да мачка с хитове. поне по мегахит вади годишно,, но отдавна я няма онази Анелия от 2003. Не случайно приемите и сА ТАка слаби,а концертите с по 300 човека

От последните й песни ( в последните 5-6 години) само тази до днес я слушам почти всяка седмица, уникална е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят мъж и Колеги

Те популярни не са, те за хитове ми говорят.....особено за втората. Да ти олекне на Галена, която плюете е много по-популярна от тези двете. Да не говорим за онзи дует, който трябваше да е хит от сорта на тези на Ищар - В моя ум или там каквото беше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те популярни не са, те за хитове ми говорят.....особено за втората. Да ти олекне на Галена, която плюете е много по-популярна от тези двете. Да не говорим за онзи дует, който трябваше да е хит от сорта на тези на Ищар - В моя ум или там каквото беше.

Глупости, "Да ти олекне" е класи над "Моят мъж", но втората определено стана голям хит - почти 8 млн има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е певицата с 2 самостоятелни мегахита тая година и отделно още 2 големи хита ;)

Факт, ама всиките и песни от тази година са и мн мазни и члгаджийски - нетипично за нея. Може би само Гот ми е става за слушане да си я пуснеш по всяко време. Реално тя е пуснала 2 проекта. В останалите е гост звездата. Появява се 2 пъти годишно изсрелва хитовете, но аз си мисля, че име от нейния ранг може да си позволи повече стойостни парчета репертоара си, защото хитовете отминават през 3 месеца.

Има нужда от новторско парче или нещо по поп за душта

А кво стна с парчето и от Драганински. изплаши ли се да го пусне, след провалите на Преса и Галя с негови парчета

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аня може и за 80 млн да плати или мангалите да й докарат, но освен Гот ми е друго няма. Тази новата турско-циганска ще отшуми по-бързо и от Вашия мъж.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аня може и за 80 млн да плати или мангалите да й докарат, но освен Гот ми е друго няма. Тази новата турско-циганска ще отшуми по-бързо и от Вашия мъж.

Моят мъж е много готино турбо фолк парче, без да е вулгарно и гнусно мазно. Кристал и Кристали са сред основоположниците на жанра. Певици са им били Тони Дачева, Бони, Марияна Калчева, Рейхан. Повече от 20 год на сцена. Анелия мож само да е благодарна, че се е докоснала до магията и намазала хита. Но проекта не е неин, точно така както и Чужда стая на Деси с Устата. Ако броим хитове - да можем да ги броим като техни, но да ги поставим като аргументи за големите призове - не е справедливо

Песните на Кристали не отшумяват. Стават си класики в жанра. Сега се сещам за Телефони с Мара и Ток по тялото от последните години. Иначе баладите от 90са мн големи. СЪДБА е химн на баладите на оркестри и групи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и видеото е кавър, тя тази година само кавъри.

 

Поне не прави кавъри на собтвените си песни като Глория.

 

 

Знам, че ти се иска Гло да разбие със собтвена авторска продукция, но като потрбител, който е оставил впечатление в мен, че е ценител на авторската стойностна музика, не ти прави чест да злобееш и злорадстваш така. В друг живот ти пречеше Мангава Ту, В Отново се родих и И на всички като теб те дразнеше, че се сливала с масата. Сега какъв ти е проблема. Знаеш ли какво е кавър изобщо? Разликата между музика и аранжимент да ти е ясна случайно...

 

 

Има си термин за "кавър на видео" ама от много слушане на ДМ сат и сръбски гнусотии, сме побравили българсия...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят мъж е много готино турбо фолк парче, без да е вулгарно и гнусно мазно. Кристал и Кристали са сред основоположниците на жанра. Певици са им били Тони Дачева, Бони, Марияна Калчева, Рейхан. Повече от 20 год на сцена. Анелия мож само да е благодарна, че се е докоснала до магията и намазала хита. Но проекта не е неин, точно така както и Чужда стая на Деси с Устата. Ако броим хитове - да можем да ги броим като техни, но да ги поставим като аргументи за големите призове - не е справедливо

Песните на Кристали не отшумяват. Стават си класики в жанра. Сега се сещам за Телефони с Мара и Ток по тялото от последните години. Иначе баладите от 90са мн големи. СЪДБА е химн на баладите на оркестри и групи

Тони, Марияна и Рейхан бяха с Кристал, не с Кристали. :D Иначе другото си е така.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...