Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Видинския ще пукне ако Деси Слава стане певица на 2016.

Той 2002 не може да преживее,а още една вече ще го довърши.

Особено в положението ,което е забравената Бездария.2002 поне бе горе долу актуална,а сега....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто ме интересува къде е, дали е добре. От снощи от 19:00h не съм го виждал да пише. Умува или е в делириум, не знам...

Притеснявам се, не друго! :whistling: Аааа, забравих, ние бяхме от лошите фенове, провокаторите... извинявай, забравих!

Аз не съм го виждал пт доста време, ма не питам за него. Важен ли ти е ? Да не си му секретарка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде сега, все едно за всички ни не е ясно мнението на Фокси още преди да го е написал, та да се притесняваме да говорим за него предварително... :1000 (29): Спокойно, след малко ще дойде тук и ще каже колко зле е Деса, а покрай нея и Пайнер.

Иначе ме изкефи мнението на OstapBender за Десовите- не е лошо и други да се замислят защо всъщност се радваме толкова много на успехите на любимката си. Предостатъчно години гледахме как всевъзможни други бяха сочени за лидерки докато нашата със зъби и нокти се бореше да се докаже по различен начин, и го направи.

Колко сърцераздирателно! Плака ли до като го писа ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм го виждал пт доста време, ма не питам за него. Важен ли ти е ? Да не си му секретарка?

Секретарка? Нямам тази чест, за съжаление... :baaasmiley: Всичко наред ли е с него? Токова дни го няма във втория му дом, притеснява ме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Променили са клипа на "И на всички като тебе" за излъчване по ТВ. Днес го гледах и видях, че онези двамата като почнат да се бият има някакъв ефект "Bad Singal", а в клипа в тубата го няма. С него е по-добре между другото :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Променили са клипа на "И на всички като тебе" за излъчване по ТВ. Днес го гледах и видях, че онези двамата като почнат да се бият има някакъв ефект "Bad Singal", а в клипа в тубата го няма. С него е по-добре между другото :1000 (29):

 

Отдавна е така. И аз съм го забелязал, наистина е по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса се учи от грешките на Кама. В периода 2011-2015 когато Камс беше по-млада и можеше да направи още 2-3 мега хита тя се сърдеше еми сега времето я гази но ако се стегне и да вади повече продукция може да набере скорост и отново да конкурира на Десчето, но трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година има много балади.

 

Но само една стана истински хит - на Деси Слава.

 

Сега и новата й се очертава да им съдере задниците.

 

Тая на Малина не е лоша, ама с тия купени гледания голяма излагация стана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жълтурите са почнали да пишат статии, че Преслава е бясна на Фики след изказването му в Папараци, че има връзка с много известна певица от бранша и, че когато Патрашкова казала "Поздрави на Преслава!", той се изсмял като дебил, а не опровергал.

 

Това интервю и цялата тая работа около "известната певица" се случва точно в края на годината, малко преди наградите. Фикчо нарочно вдига шум около себе си и целенасочено пуска фитили на хората, за да се говори за него, което означава, че иска за трети път да вземе Певец на годината.

 

Супер голям филм ще е кво ще стане на тия награди, а като се има предвид и заричанията на Галена, че повече няма да стъпи там, се очертава се най-интересната церемония от много време насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си имам категорична фаворитка за Певица на годината :Vishenka_05:

 

Оффф, дано Пресли има 2016-тата на ДесиСлава през 2017-та, дано и тя им съдере задниците с балади и хитове...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за балади, поздрав с моя личен фаворит:

 

 

п.с. На Деси Слава новата балада е невероятна. Много по-силна от предишната и такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си имам категорична фаворитка за Певица на годината :Vishenka_05:

 

 

+1!

 

Невероятна балада.. вече тази е равна с тази на Малина!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо уникално ще е, ако Деса се окаже Певица на 2002 и Певица на 2016 - кой като нея, толкова дълго да е актуален.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Деса! След 20 години все още да си актуален - черен ден за жителите на град Видин. :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

Десислава е гласище! Има много още да си наваксва, следващите няколко години ще мачка! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...