Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Камелия не е напуснала, а и свърши договора. Научи го най-после, излагаш се като "десовите".

 

Само 2 години без Кама и от Пайнер останаха, само руини.

Пак ти казвам Кама няма нищо общо за състоянието на Пайнер!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ти казвам Кама няма нищо общо със състоянието на Пайнер!

 

Напротив, никой не се развежда с жена си след 17 години брак. След 1-2-5 години да, но след 17 не е заради липса на любов - за пари иде реч. Щом тя, най-прецаканата в историята на чалгата лично от Пайнера стоя 17 години, въпреки геноцида и изведнъж реши, че ще продължи сама, още тогава това бе диагноза за тази фирма. Колко години му говореше какво ли не през медии, в очите, през приятели и почитатели, да промени системата? Каза ли му, че ще стигне до кривата круша? Какво правим сега с всички лайномети, които почти 20 години я замеряха с помия, защото им казала истината в очите?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе защо в анкетата на първите две категории показва тотал 21390, а на всички останали 21357? Не трябва ли на всички да е еднакво? Ако е задължително да гласуваш във всички категории и е задължително да гласуваш за 3 възможни, би трябвало тоталът да е еднакъв навсякъде. :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе защо в анкетата на първите две категории показва тотал 21390, а на всички останали 21357? Не трябва ли на всички да е еднакво? Ако е задължително да гласуваш във всички категории и е задължително да гласуваш за 3 възможни, би трябвало тоталът да е еднакъв навсякъде. :scratch:

Това още отначало е така, още като имаше 100 гласа, пак в първите 2 категории имаше 33 гласа повече. Някакъв glitch е, предполагам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе защо в анкетата на първите две категории показва тотал 21390, а на всички останали 21357? Не трябва ли на всички да е еднакво? Ако е задължително да гласуваш във всички категории и е задължително да гласуваш за 3 възможни, би трябвало тоталът да е еднакъв навсякъде. :scratch:

 

 

Според мен в момента гласуват някакви хора и са стигнали до определена категория, т.е. само дотам ги отчита. Иначе няма логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, никой не се развежда с жена си след 17 години брак. След 1-2-5 години да, но след 17 не е заради липса на любов - за пари иде реч. Щом тя, най-прецаканата в историята на чалгата лично от Пайнера стоя 17 години, въпреки геноцида и изведнъж реши, че ще продължи сама, още тогава това бе диагноза за тази фирма. Колко години му говореше какво ли не през медии, в очите, през приятели и почитатели, да промени системата? Каза ли му, че ще стигне до кривата круша? Какво правим сега с всички лайномети, които почти 20 години я замеряха с помия, защото им казала истината в очите?

Пресвета великомъченица Кама чипровска

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това още отначало е така, още като имаше 100 гласа, пак в първите 2 категории имаше 33 гласа повече. Някакъв glitch е, предполагам.

Ясно. Чак сега ми направи впечатление. :1000 (29):

 

Според мен в момента гласуват някакви хора и са стигнали до определена категория, т.е. само дотам ги отчита. Иначе няма логика.

Е ти си изпращаш гласуването за всички категории наведнъж, не за всяка по отделно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно. Чак сега ми направи впечатление. :1000 (29):

Е ти си изпращаш гласуването за всички категории наведнъж, не за всяка по отделно.

 

 

Да, явно не съм прав. Какво ще рече glitch?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък недоумявам огромната подкрепа за Константин в категорията Певец. Как не им писна на хората от него? И с какво е заслужил, като той е еквивалент на Андреа - вечен плейбек на голяма сцена. За първи път от незнайно колко години пя наживо в Арената и положението хич не беше розово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък недоумявам огромната подкрепа за Константин в категорията Певец. Как не им писна на хората от него? И с какво е заслужил, като той е еквивалент на Андреа - вече плейбек на голяма сцена. За първи път от незнайно колко години пя наживо в Арената и положението хич не беше розово.

Нали се сещаш, че трябва да се гласува за трима, а тия които са подкрепили Галин и не искат да подкрепят Фики, са гласували за Константин.

 

Същата работа е и с албума - гласовете на Коцето са от Галинови фенове. Виж, че със самостоятелните му песни има мижава подкрепа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресвета великомъченица Кама чипровска

 

Нема нужда да си вдигате духа с подобни жалки опити. Тук днес е като на погребение..... :az:

 

 

Не си го причинявайте и в стил "десовите", които сега търсят сметка на Кама що била лайкнала Галена..... още по-зле ще стане. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че трябва да се гласува за трима, а тия които са подкрепили Галин и не искат да подкрепят Фики, са гласували за Константин.

 

Същата работа е и с албума - гласовете на Коцето са от Галинови фенове. Виж, че със самостоятелните му песни има мижава подкрепа.

 

Милото ми, колко е умно, бе. :Vishenka_05: Честно, не се сетих. Гони ме вече старческата деменция. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че трябва да се гласува за трима, а тия които са подкрепили Галин и не искат да подкрепят Фики, са гласували за Константин.

 

Същата работа е и с албума - гласовете на Коцето са от Галинови фенове. Виж, че със самостоятелните му песни има мижава подкрепа.

Не мисля, по-скоро тези, които не харесват нито Галин, нито Фики, подкрепят Константин. Тези, които искаме Галин/Фики подкрепяме Веско и Милко. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, по-скоро тези, които не харесват нито Галин, нито Фики, подкрепят Константин. Тези, които искаме Галин/Фики подкрепяме Веско и Милко. :Vishenka_05:

По твоята логика Веско и Милко трябваше да имат най-много гласове

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе защо в анкетата на първите две категории показва тотал 21390, а на всички останали 21357? Не трябва ли на всички да е еднакво? Ако е задължително да гласуваш във всички категории и е задължително да гласуваш за 3 възможни, би трябвало тоталът да е еднакъв навсякъде. :scratch:

 

 

Това още отначало е така, още като имаше 100 гласа, пак в първите 2 категории имаше 33 гласа повече. Някакъв glitch е, предполагам.

 

 

Според мен в момента гласуват някакви хора и са стигнали до определена категория, т.е. само дотам ги отчита. Иначе няма логика.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Тоз бъг се казва Преслава.

Тръгнали те да ми правят наградите по-обективни с публично гласуване, в тяхна анкета, в техният сайт, която те могат да преценят как да контролират... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По твоята логика Веско и Милко трябваше да имат най-много гласове

E, да, пресилено го казах. Ясно е, че такива, за които никой не би гласувал, обират страничния вот. Но при Константин не се касае толкова до това, има си и публика, има си и хит през годината, а и е пълна противоположност и на Фики, и на Галин.

Интересно защо Карлос не е номиниран, можеше да сложта него, вместо Веско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И? Да й отворим една боза ли?

 

Да не се грижи за Планета ами за себе си, продукцията си и своите песни, че Планета с или без награди пак я отвяват дори с треторазрядни като Яница :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И? Да й отворим една боза ли?

 

Да не се грижи за Планета ами за себе си, продукцията си и своите песни, че Планета с или без награди пак я отвяват дори с треторазрядни като Яница :mf_surrender:

 

Газ пикаете от яд, а Калата като пръв страхливец налазил фейса на Кама, да пробутва Деса. :hahaha:

 

Смешни сте! Смешни сте! Смешни сте! :clap:

 

 

п.п. Казвал ли сам ви, че където стъпи крачето на Деса, всичко пропада или не съм? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...