Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И заради двете, но тя няма да преживее ако Деса вземе награда за певица в следващите няколко години :1000 (29):

То просто нямаше изглед Деса да вземе тая награда в присъствието на Галена, Емануела , че и Преслава, която е с голяма фенска маса. Естествено, че ще подкрепи Галена, която така или иначе е първа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми ако решат наистина да гледат резултатите и вземе и двете награди, тогава к'во правим? :1000 (29):

 

Аз съм на мнение, че ще вземе и двете награди. Ти одеве каза, че 100% няма да е Идол.

 

Според мен този път ще са честни. Нямат друг избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че ще вземе и двете награди. Ти одеве каза, че 100% няма да е Идол.

 

Според мен този път ще са честни. Нямат друг избор.

Предполагам, че няма да вземе и двете, поне Пайнера не би го допуснал, знаеш ли Емануела и Деса как ще я намразят после.. :1000 (29):

Иначе аз си искам певица на годината..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че ще вземе и двете награди. Ти одеве каза, че 100% няма да е Идол.

 

Според мен този път ще са честни. Нямат друг избор.

Има шанс резултатите във втория етап да са коренно различни от сегашните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека Галена вземе всичко.

Напълно го заслужава. Колкото и да не я харесвам го признавам.

 

Изисква много от екипа си, влага много и независимо, че простия чалгар не го оценява тя продължава да прогресира във всяко едно отношения за разлика от най-титулуваните.

Браво!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бяха други времена

и беше на върха ...

 

:crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

 

Нека Галена вземе всичко.

Напълно го заслужава. Колкото и да не я харесвам го признавам.

 

Изисква много от екипа си, влага много и независимо, че простия чалгар не го оценява тя продължава да прогресира във всяко едно отношения за разлика от най-титулуваните.

Браво!

Какво значи "най-титулуваните"?

Миналата година взе 5 награди и пак недоволни :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А бяха други времена

и беше на върха ...

 

:crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

Какво значи "най-титулуваните"?

Миналата година взе 5 награди и пак недоволни :gun_bandana:

Какво грозно теле беше тая, бахти циганката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во ревеш, посочил ли съм имена ?

Ами заслужила ги е, взела ги е.

Казваш "за разлика от най-титулуваните", а най-титулуваната е Галена .. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека Галена вземе всичко.

Напълно го заслужава. Колкото и да не я харесвам го признавам.

 

Изисква много от екипа си, влага много и независимо, че простия чалгар не го оценява тя продължава да прогресира във всяко едно отношения за разлика от най-титулуваните.

Браво!

Искам Джена да не вземе нищо! :gun_bandana:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При изключително голяма активност и зрителски интерес започна вота на меломаните “Изборът на зрителите - 2016”, с който телевизия “Планета” реши да избере отличниците на годината. За по-малко от 48 часа регистрираните гласове в 11 категории са над 16 000, което определя обективността на избора.

До 18 януари 2017 г. е първият етап от гласуването, в което ще бъдат определени шестте номинирани за финалния кръг, а до края на януари зрителите от тях ще изберат и лидерите във всяка категория.

Тази година форматът “Изборът на зрителите - 2016”, който телевизия “Планета” избра, е доста по-различен, затова концерт и официална церемония за връчване на статуетки няма да има. Вотът на зрителите е много важен, затова ще бъде отчетен и той ще определи победители за 2016 година във всяка категория. Вотът е явен и всеки може да се запознае с резултатите на официалния сайт на телевизия “Планета” - www.planeta.tv

Временните лидери в “Изборът на зрителите - 2016” след като 16 000 от вас гласуваха са следните:

АЛБУМ на 2016

Константин - “Докато сърцето бие”

ФОЛКЛОРЕН АЛБУМ на 2016

Ивелина Колева - “Добруджа на хляб мирише”

ВИДЕОКЛИП на 2016

Галeна и Цветелина Янева ft. Азис - “Пей, сърце”

БАЛАДИЧЕН ХИТ на 2016

Деси Слава - “В друг живот”

ДУЕТНА ПЕСЕН на 2016

Емануела и Константин - “Не ме заслужаваш”

ПЕСЕН на 2016

Галена и Цветелина Янева ft. Азис - “Пей, сърце”

НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ИЗПЪЛНИТЕЛ на 2016

Емануела

ФОЛКЛОРЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ / ФОЛКЛОРНА ФОРМАЦИЯ на 2016

Джена

ПЕВЕЦ на 2016

Галин

ПЕВИЦА на 2016

Галена

МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2016

Галена

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно, че Деси Слава не е номинирана за Фолк идол в Сигнал. При условие, че миналата година беше, а тази е двойно по-силна за нея. Явно миналата година Биг брадър е оказал ефект, както тази година с Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо гласуване пада, страшна работа.... :3fdb8960598fa63e:

 

Тази песен взе да ми харесва

Много е яка... връща ме в 2011-2012 :Vishenka_05:

 

Странно, че Деси Слава не е номинирана за Фолк идол в Сигнал. При условие, че миналата година беше, а тази е двойно по-силна за нея. Явно миналата година Биг брадър е оказал ефект, както тази година с Емануела.

Ама те са обявени само 2 от 10?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка... връща ме в 2011-2012 :Vishenka_05:

Ама те са обявени само 2 от 10?

Номинирани ще са само 3 и ще се избира между тях. За останалите до 10 ще дадат само класирането. Ясно е, че третата ще е Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинирани ще са само 3 и ще се избира между тях. За останалите до 10 ще дадат само класирането. Ясно е, че третата ще е Преслава.

Ясно. Е, може и Деси да е, не се знае. Но и аз подозирам, че ще е Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинирани ще са само 3 и ще се избира между тях. За останалите до 10 ще дадат само класирането. Ясно е, че третата ще е Преслава.

 

Номинираните ще бъдат 10, както предни години. Чак на финалния етап, от тези 10, ще останат 3, от които ще се избере победителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинираните ще бъдат 10, както предни години. Чак на финалния етап, от тези 10, ще останат 3, от които ще се избере победителя.

Може и аз да се бъркам, ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да са само 3 без да има предварителен кръг :)

Е още два кръга ли...То предварителен има, селектирали са 10. Ще ги обявят и ще се гласува за първите трима или после ще има втори кръг между всички 10...и накрая само 3. То в сайта им стоят и старите новини, сега ще се разровя.

 

Още два кръга ще има, прави сте.

 

А Деса не е била в Топ 3 за Фолк идол 2015, а за най-харесвана попфолк певица, която връчват на 8 март чак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...