Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами не е така, поради простата причина, че 99% от тези, които му харесват песните дори не знаят, че има такова гласуване.

Нищо де, дай да сменим темата, че доскучахме на хората и напуснаха :)

:dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и феновете ѝ да се бяха сетили да манипулират анкетата по-рано, а не чак на третия ден, когато всичко вече е ясно. През цялото време в ТОП 3 се въртяха Галена, Емануела и Десислава, а сега изведнъж Преслава от нищото взе да ги измества една по една- това може да предизвика единствено смях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и феновете ѝ да се бяха сетили да манипулират анкетата по-рано, а не чак на третия ден, когато всичко вече е ясно. През цялото време в ТОП 3 се въртяха Галена, Емануела и Десислава, а сега изведнъж Преслава от нищото взе да ги измества една по една- това може да предизвика единствено смях...

Не е точно така - първия ден Преслава водеше в Идол, после Емануела я измести, после и Галена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

foxy, не е смешно... Не се подигравай на фен масата :D

 

Извинявам се на всички опечалени от липсата на концерт за наградите, което предположих преди година, след срама в онази дупка в хотел "Маринела". Но тези нахални господа от години противопоставят, на моите точни като часовник тези, някакви нови технологиrии, за изкуствено създаване на имиждж и от чалгарките в You Tube, Фейсбук, Инстаграм и къде ли не. В последните 2 години създадоха и на един общ "пропайнерски" фронт срещу мен тук и срещу "чипровската" в нета. Но когато нещо му е съдено да стане, то обезателно се случва, въпреки общият фронт и масовото хейтърство.

 

Честито на опечалените! Няма да им спестя нито запетайка подигравка.... след това, което Вие г-н Момо, изложихте като система днес. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:dontknow:

 

Не разбра, че гласуват само хората на заплата ли :whistling:

Е, вероятно има и 200-300 реални гласа, тях можеш да ги видиш в извънработно време или да прочетеш тук кой ги е дал и защо :1000 (29):

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно Джена с нейната ориенталска орнаментика ще я изпее .. или пък Райна, която освен македонско, друго не сме чули да изпълнява.

Истинските фолклорни изпълнители нямат шанс, щом в категорията присъстват поп-фолк имена. При Ивелина е ясно, че подкрепата идва от феновете на Преслава.

 

п.с. :3fdb8960598fa63e:

 

Кралицата на Балканите!

 

Певицата на десетилетието!

 

:Vishenka_05:

 

Кели, смяташ ли, че ще скандализират и ще връчат на Преси "Певица на 10илетието"?! Дано не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбра, че гласуват само хората на заплата ли :whistling:

Е, вероятно има и 200-300 реални гласа, тях можеш да ги видиш в извънработно време или да прочетеш тук кой ги е дал и защо :1000 (29):

 

Още, още, още.... искаме бис, специално за броячите-технолози! :clap:

 

Иначе, в медиите започва да се разсмърдява яко, а срамът "пайнерски" тепърва предстои.

 

 

Пpецедент! Без концерт за връчването на наградите на "Пайнер"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно така - първия ден Преслава водеше в Идол, после Емануела я измести, после и Галена.

 

 

Надявам се, че няма да отричате очевадното манипулиране от днес. :) За горните рокади има много простички и логични обяснения, а и изместването е лесно, когато гласовете са малко. При 8000+ гласували огромният ръст на Преслава и сестра й днес няма как да е случаен, нито логичен и ти много добре го знаеш. :)

 

Между другото Ивелина вече дръпна на Джена с 85 гласа. Поне да не го бяха направили така очевидно, дразнещо е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата на Балканите!

 

Певицата на десетилетието!

 

:Vishenka_05:

 

Кели, смяташ ли, че ще скандализират и ще връчат на Преси "Певица на 10илетието"?! Дано не.

Ами, малко вероятно.

Ивана беше на 2000-2009, ще се застъпят за няколко години.

Трябва да направят Преси на 2010-2019, значи ще изчакат още 2-3 години :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, малко вероятно.

Ивана беше на 2000-2009, ще се застъпят за няколко години.

Трябва да направят Преси на 2010-2019, значи ще изчакат още 2-3 години :3fdb8960598fa63e:

Дано никога не й я дадат. Дадат ли ти я, де факто те пенсионират. хД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой от форума е писал това? :1000 (29):

http://hotarena.net/painer-bez-ceremoniia-...shte-razkritiia

 

Никой, редакторката чете тук и се опитва от нейната "жълта" гледна точка, да коментира чалга. Като прочетеш, че Андреа единствена правела шоу, Кама само се възмущавала, а причината Галена да я няма е скандал с Преслава, това няма как да е излязло от двете места, където се дискутира чалга - Рамания и Сигнал+. Трето място няма, щях да съм и там....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена изведнъж за няколко часа мина Емануела навсякъде, къде бяхте, че сега ревете? Затова е временно класирсне. Защото всеки момент някой надделява над другия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Галена изведнъж за няколко часа мина Емануела навсякъде, къде бяхте, че сега ревете? Затова е временно класирсне. Защото всеки момент някой надделява над другия.

Разликата между Галена и Емануела беше едва 50-60 гласа някъде и в двете категории, а разликата между Преса и Деса/Емануела около 300 и изведнъж за една вечер ги изравнява. :beware_mods:

 

Снощи към 02:00 Джена води Ивелина Колева с 250 гласа, и на сутринта Колевица изненадващо я минава? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата между Галена и Емануела беше едва 50-60 гласа някъде и в двете категории, а разликата между Преса и Деса/Емануела около 300 и изведнъж за една вечер ги изравнява. :beware_mods:

Какво? Вчера след 18:00ч. гласовете на Галена хвърчаха със 130-140 гласа над Емануела. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво? Вчера след 18:00ч. гласовете на Галена хвърчаха със 130-140 гласа над Емануела. :mf_surrender:

Защото Камелия сподели във фейсбук и се активизираха. :)

 

П.с честито, вече е минала и Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена водеше вчера цял ден, не знам как мина Емануела като разликата им беше 200 гласа, но за няма и 12 часа положението се обърна и тя поведе в двете категории, още преди публикацията на Камелия. И кое му е странното, че Преслава отново води? Всъщност защо е важно кой води сега, сега може и Яница да води, но на финалното гласуване всички ще гласуват само за един и тогава е интересното.

 

АЛБУМ на 2016

Константин - “Докато сърцето бие”

 

ФОЛКЛОРЕН АЛБУМ на 2016

Ивелина Колева - “Добруджа на хляб мирише”

 

ВИДЕОКЛИП на 2016

Галeна и Цветелина Янева ft. Азис - “Пей, сърце”

 

БАЛАДИЧЕН ХИТ на 2016

Деси Слава - “В друг живот”

 

ДУЕТНА ПЕСЕН на 2016

Емануела и Константин - “Не ме заслужаваш”

 

ПЕСЕН на 2016

Галена и Цветелина Янева ft. Азис - “Пей, сърце”

 

НАЙ-ПРОГРЕСИРАЩ ИЗПЪЛНИТЕЛ на 2016

Емануела

 

ФОЛКЛОРЕН ИЗПЪЛНИТЕЛ / ФОЛКЛОРНА ФОРМАЦИЯ на 2016

Джена

 

ПЕВЕЦ на 2016

Галин

 

ПЕВИЦА на 2016

Галена

 

МУЗИКАЛЕН ИДОЛ на 2016

Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

received_401571473518665.jpg

 

:1000 (29):

 

Няма нищо лошо в това да използваш мрежите за да агитираш някой да гласува. Всички изпънители го правят реводно пускат дори на стените си линкове към класаиции. Прогресът е за Емануела, мисля че си го заслужава напълно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо лошо в това да използваш мрежите за да агитираш някой да гласува. Всички изпънители го правят реводно пускат дори на стените си линкове към класаиции. Прогресът е за Емануела, мисля че си го заслужава напълно.

 

Аха, няма лошо, ама Татяна като агитираше за класацията на сигнал я изядохте с парцалите.

 

Дано Татяна е умна и налага тази песен, ще е новата Луда по тебе, има пълния потенциал за това. Макар Да сме квит да е по-хубава, тази е много по-запомняща се като текст. Сигурен съм, че на големи концерти като я викат на бис (защото това вече е навик на всеки концерт) ако подава на публиката да пее До три ,ще се дерат с пълно гърло на нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нищо лошо в това да използваш мрежите за да агитираш някой да гласува. Всички изпънители го правят реводно пускат дори на стените си линкове към класаиции. Прогресът е за Емануела, мисля че си го заслужава напълно.

Кой за какво му е :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...