Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всеки с мнението си. Андрейка за мен,а и не само, си е класа! :gun_bandana:

Класа.

В разпъването няма конкуренция:

9e207c74c2e8847f.png

Сама разкри как се разпъва

Деска използва ефект, а Андреа разпъване на кадрите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класа.

В разпъването няма конкуренция:

9e207c74c2e8847f.png

Сама разкри как се разпъва

Деска използва ефект, а Андреа разпъване на кадрите

Голяма работа, те всички използват retouch. Андреа винаги се старае, не знам защо не се оценява. :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класа.

В разпъването няма конкуренция:

9e207c74c2e8847f.png

Сама разкри как се разпъва

Деска използва ефект, а Андреа разпъване на кадрите

Така е преценила - така е направила. Въпреки всичко и двете много се стараят за проектите си. Отделно, че и на двете чуждоезичните проекти, и по-специално изпяването на английски в сравнение с други нашенски поп-фолк изпълнители е на много високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма работа, те всички използват retouch. Андреа винаги се старае, не знам защо не се оценява. :/

 

Всеки се старае.

Този проект е хубав и до там..

Песента на мен не ми харесва

Проекта е много слаб...

Вдигна летвата с "Полудей", но тук се изложи

 

Така е преценила - така е направила. Въпреки всичко и двете много се стараят за проектите си. Отделно, че и на двете чуждоезичните проекти, и по-специално изпяването на английски в сравнение с други изпълнители е на много високо ниво.

На Андреа английските проекти са ми любими..

Като се почне от "Love is mine" и се стигне до дуета с Mario Winans..

Просто този проект на мен лично не ми харесва ( говоря за "Всичко ми взе" )

Това е моето мнение и никой не ангажирам с него.

Няма да коментирам Деса

Феновете на Деса достатъчно я бутаха цяла седмица

 

KOcjbRD.png

 

:1000 (10):

Плесни се още веднъж :D

За никой не е тайна, че Пайнер са много зле

Работят някакви мега некадърници там

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още нещо..

Гледанията на изпълнителите през 2016 на песните им издадени през 2016.

 

1.Фики{3песни(без ти си ми сърцето)=28,705,000 гледания. Средно:9,568,000}

 

2.Галена(3 песни=27,167,000 глгледания. Средно:9,055,000)

 

3.Галин(5 песни=38,697,000 гледания. Средно:7,739,000)

 

4.Деси Слава{4 песни(без новата балада)=28,716,000 гледания. Средно:7,180,000}

 

5.Емануела(5 песни=32,280,000 гледания. Средно:6,455,000)

 

6.Анелия(4 песни=25,721,000 гледания. Средно 6,430,000)

 

7.Преслава(4 песни=14,262,000 гледания. Средно: 3,565,000)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесаха Преслава и Ивелина. Очаквах Преси да изпее "Без теб", за да си я рекламира, но в крайна сметка добре са решили да представят нещо фолклорно с носии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има 3 клипа на Поли единия 11млн другия 4,8м4,8млн и 700К

 

2 песни в топ 10,дай боже на всеки подобно издишване

Но са от лайфове, което не би трябвало да го броим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - най-гледаният изпълнител

Деси Слава - втората най-гледана жена

Само тези 7 изпълнители са направили общо над 180 милиона в канала на Планета. Браво!

Преси падна надолу, миналата година имаше над 21 милиона, а през 2014-та - над 16 милиона. Дано догодина е по-ползотворна откъм хитове и гледамост за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класа.

В разпъването няма конкуренция:

9e207c74c2e8847f.png

Сама разкри как се разпъва

Деска използва ефект, а Андреа разпъване на кадрите

 

Всъщност в реалните кадри няма нищо смущаващо.. :1000 (21):

 

2j35d3m.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара е мн по-яка от Гери Сопол, но и двете са добър избор за Евровизия.

 

Камелия отдавна е с отстъпки и договорки, в което няма нищо лошо, бизнесът е такъв. При един познат пя за 3000. Някъде може да е за повече, на други места за по-малко. Без работа няма да остане.

Огромен + й беше да е по масовките с останалите, защото и старите песни и самата тя като атрактивност и контакт с публиката, изпъкваше и й се получаваха нещата. Сама обаче е по-трудно. За концерт пък изобщо сигурно и не мисли, т.к. не е проста и знае в кои зали би имала някакъв успех.

 

Вече няма масовки и видно няма смисъл да стои в Пайнер. И както ви сметнах на предните страници, за 2 години чукна милиончето, ама не измисленото в You Tube, а онова в банката. И нито един път не каза, че и е трудно или кой знае колко неприятно, че не е в Пайнер, за разлика от мрънкалниците Емануела и Деса, които не спряха да реват. Този твой познат го знаем. Същият е като познатите на другите измислени коментаторчета тук. Не идат да видят какво мъртвило е при 90% от чалгарките, а дрънкат ли дранкат как при тая мъка в чалгата, баш най-яката мадама на сцена ще пее без пари. Ай сиктир, не знаете на кой свят сте.... :gun_bandana:

 

 

Като се появи в Търговския регистър ще си говорим. Последно като гледах имаше до 2013та. Тогава оборотите й са били 50к... нещо от тоя сорт. Като вероятно това са чистите пари от Пайнер. Което за година ми звучи супер малко. А може би това са били участия, които сама си е уреждала.

 

Но пък като се замисля, тя в тоя период имаше по 5 участия на месец. Да е била на 30% за Митьо... 5х12м = 60у... не излизат сметките така. Излиза, че е имала или по-нисък хонорар от обявения, или е имала по 2 участия на месец. А може да е отчитала 50%, а не 25% както Фокса се обяснява. При всички обстоятелства, мен ме вълнуват отчетите за 2015-2016... които едва ли скоро ще публикуват.

 

4к... никак не вярвам. ходи по големите клубове и сигурно дава огромни отстъпки, ако например я поканят 5 пъти в годината. Общо взето, дето плюеше срещу Ивана и Преса и сега прави същото.

 

Кама никога не е имала по-малко от 10 участия на месец и никога не е била на друг договор, освен онзи от 1997-ма, със 75% за нея. Тя е нещо като ходеща касичка, банкомат без засечки, предвидима инвестиция и затова пенсионера толкова много рева, като и свърши договора. СВЪРШИ и пенсията не предложи нищо атрактивно, за да я задържи. А и пращаше SMS-и за Каледа и Нова година в края на 2014, за 8 март 2015, за да се натисне, но като видя, че няма да стане, изригна на 1 април 2015, ден преди "Неповторим". Хайде да не сме толкова касопаменти и да помним фактите, а не измислиците на мелето 2 години по-късно. Все ми се ще да питам такива като теб следното:

 

- Какво по-точно загуби Камелия, като не е в Пайнер, че нещо не се сещам? :scratch: Би ли припомнил, на стария Фокс, че да го оставиш в размисъл? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класа.

В разпъването няма конкуренция:

9e207c74c2e8847f.png

Сама разкри как се разпъва

Деска използва ефект, а Андреа разпъване на кадрите

Бахти и аматьорите! Дори не се потрудват да изрежат кадъра както подобава. Те сложили изпънатия кадър върху оригиналния. То по-зле и от на Ивана записите с разпънат екран от турнетата от 2005 г. 11 години по-късно. 1000%20(10).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стария Фокс пак в лъжа....Гарга нямала по-малко от 10 участия месечно никога ...дали😂

 

Искаш факти-ок

Деса е месец номер 1 в сигнала.Кама е пълна нула.Факт

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...