Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да кажем, нещо да й дадат - РИнгтон и толкоз. А Мамаураган никак не й се получи. Мина и замина.

 

:roll1: :roll1:

 

Е, извинявай, ама коя песен в днешно време не е на принципа "мина и замина"? Парчето ще си направи 10 млн. За хип-хоп песен от чалга певица си е повече от перфектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея нещата доста отиват надолу... тази година беше доста сложна за имиджа й. След като пусна Да ти олекне и видя, че не всичко й става хит и, че и при нея е възможен спад, не се осмели да пусне самостоятелна песен и заложи на Пей сърце. След тая песен пак я беше шубе да не потръгнат нещата зле и заложи на Криско бийт и да нареди една камара пари.

 

Като сложим и бременността й, нещата изобщо не блестят. Честно казано, оттук-нататък нещата не ги виждам при нея да се получават.

 

Според мен, Жалка реши да прави тези чалъми от предната церемония, защото й казаха, че ще й е последно.

 

Глоринда, Кама, Ивана - всичките изведнъж спряха да ходят на наградите, като им казаха, че им стигат толкова.

 

Обективно погледнато, Галена не заслужава нищо тази година. Дори нямаше кой знае какво избухване на Пей, сърце. Да кажем, нещо да й дадат - РИнгтон и толкоз. А Мамаураган никак не й се получи. Мина и замина.

Анелия мачка в твоя любим сайт.

Не мога да повярвам, че мина Гери-Никол по гледания.

 

 

пс Яница на ''Грешната'' която беше жесток хит е споделяна малко над 25 хиляди пъти. ''Хубаво го запомни'' за два месеца над 30 хиляди. Явно малко по-малко почва да става име. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея нещата доста отиват надолу... тази година беше доста сложна за имиджа й. След като пусна Да ти олекне и видя, че не всичко й става хит и, че и при нея е възможен спад, не се осмели да пусне самостоятелна песен и заложи на Пей сърце. След тая песен пак я беше шубе да не потръгнат нещата зле и заложи на Криско бийт и да нареди една камара пари.

 

Като сложим и бременността й, нещата изобщо не блестят. Честно казано, оттук-нататък нещата не ги виждам при нея да се получават.

 

Според мен, Жалка реши да прави тези чалъми от предната церемония, защото й казаха, че ще й е последно.

 

Глоринда, Кама, Ивана - всичките изведнъж спряха да ходят на наградите, като им казаха, че им стигат толкова.

 

Обективно погледнато, Галена не заслужава нищо тази година. Дори нямаше кой знае какво избухване на Пей, сърце. Да кажем, нещо да й дадат - РИнгтон и толкоз. А Мамаураган никак не й се получи. Мина и замина.

Заложила на Криско, защото я било страх, че пропада? За песен от Криско се говори от поне 4 години. :mf_surrender:

Пей, сърце заслужава само рингтон???? Хита на лятото, на годината и най-коментираният клип и за теб не е успешна?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук някои спекулират, че не искат награди и не са важни за тяхната любимка - Десислава, а когато наближават го споменават във всеки пост, това е погром и животновъдство. Само Балада на годината заслужава, което пак не е така, защото на Малина е по-силна, но все пак.. трябва да се бута максимално.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Е, извинявай, ама коя песен в днешно време не е на принципа "мина и замина"? Парчето ще си направи 10 млн. За хип-хоп песен от чалга певица си е повече от перфектно.

 

Все пак имаме доста примери за песни с 10 милиона, които втръсват за 2 месеца и после се забравят.

 

Има доста песни с 10 милиона, които продължават да се слушат. Не, че нещо ама "Стара каравана", 1 година след издаването си продължаваше да кърти с гледания. Дори все още е в Топ 100. Последната седмица е на 63 място и се покачва с 15 пункта.

 

Не казвам, че са ултра провали или нещо от този сорт - Пей сърце или пък Мамаураган. Просто не ги виждам със значими награди.

 

И пак да постна "невероятният" прием на "Пей, сърце":

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак да постна "невероятният" прием на "Пей, сърце":

Вярно. Сега забелязах, че тази песен е пълен провал. :1000 (27):

Дано Галена спре да изкарва такива песни и да залага на мегахитове като "Няма проблем" без да купува гледания :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук някои спекулират, че не искат награди и не са важни за тяхната любимка - Десислава, а когато наближават го споменават във всеки пост, това е погром и животновъдство.

 

:1000 (29): :1000 (29): :roll1:

 

Вие сте лудииии :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината за Галена е слаба, но слаба сама по себе си, ако ме разбирате. :1000 (29): За самата Галена е по-слаба, за чалгата е силна. Тази година Галена има един тотален хит всичко на всичко.

Урагана ще си направи гледанията, но едва ли ще настигне по хитовост /ако има такава дума :1000 (29):/ Пей сърце, Пантера или В твоите очи.

 

Общо взето разбираме, че двама се карат, тоест Галена и Преслава и третия печели... в случая - Деса :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заложила на Криско, защото я било страх, че пропада? За песен от Криско се говори от поне 4 години. :mf_surrender:

Пей, сърце заслужава само рингтон???? Хита на лятото, на годината и най-коментираният клип и за теб не е успешна?

 

От 4 години, а що не я направи преди 1-2-3-4 години, ами само преди 3 месеца? Нали не я беше шубе?

 

Аз лично видях един незадоволителен, никакъв прием в Арена Армеец. Песента избухна. Факт е, че има голяма популярност. МОже би е в Топ10 на годината, но 1. е с фт. Азис, което категорично изключва опцията да е ПЕСЕН на годината, 2. Не е най-добрият клип на годината. 3. Не се вписва в ДУЕТ, щото не е ДУЕТ. 3. Единствено ако е най-гледан клип в БГ, може да му се даде такава статуетка. Не съм гледал дали това е така или не.

 

Казах РИНГТОН, ама то такава награда няма, нали знаеш.

Добре, хит на лятото... съгласен съм. Но и такава статуетка няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак да постна "невероятният" прием на "Пей, сърце":

 

Меленце, дай ми пример с голямо избухване на първа песен от концерт. Някога да се е случвало??

 

Без присъствието на изпълнителите! Това е все едно да искаш избухване на някоя песен, дето преди се е случвало да ги пускат преди самия старт на концертите за разгрявка, само и само да звучи нещо...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ако на Галена е слаба на годината, за Преслава какво е? От 4 песни:

- 3 провала

- 1 хит без прием в Арената

 

Да, Преслава има една сносна песничка - "Няма да ти пиша". ЧЕстно, и да е издавала друго, не го помня. :1000 (29): Това БЕз теб е пълен боклук.

За прием, след 1 седмица ще видим какъв прием е имала.

 

Но при Преса има друго - Капките и най-много участия. Освен това е любимка на Митьо.

 

Според мен е по-вероятно Деса - Александрова, отколкото Деса - Преса.

 

За момента като най-сигурен претендент ми се струва Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нея нещата доста отиват надолу... тази година беше доста сложна за имиджа й. След като пусна Да ти олекне и видя, че не всичко й става хит и, че и при нея е възможен спад, не се осмели да пусне самостоятелна песен и заложи на Пей сърце. След тая песен пак я беше шубе да не потръгнат нещата зле и заложи на Криско бийт и да нареди една камара пари.

 

Като сложим и бременността й, нещата изобщо не блестят. Честно казано, оттук-нататък нещата не ги виждам при нея да се получават.

 

Според мен, Жалка реши да прави тези чалъми от предната церемония, защото й казаха, че ще й е последно.

 

Глоринда, Кама, Ивана - всичките изведнъж спряха да ходят на наградите, като им казаха, че им стигат толкова.

 

Обективно погледнато, Галена не заслужава нищо тази година. Дори нямаше кой знае какво избухване на Пей, сърце. Да кажем, нещо да й дадат - РИнгтон и толкоз. А Мамаураган никак не й се получи. Мина и замина.

Ти на Галена й предричаш паданието и залеза още от 2014. Очевидно е, че това още не се е случило, включително и през 2016. Това за "Пей, сърце" пък изобщо няма да го коментирам, защото е смешно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меленце, дай ми пример с голямо избухване на първа песен от концерт. Някога да се е случвало??

 

Без присъствието на изпълнителите! Това е все едно да искаш избухване на някоя песен, дето преди се е случвало да ги пускат преди самия старт на концертите за разгрявка, само и само да звучи нещо...

 

 

Това виждаме. Първа, пета, последна. Толкова.

 

В последните секунди се чува, че пеят... ама след фразата "Пей,сърце" и нещо текстът тотално се губи на рехавата публика.

 

Пак ти казвам, има популярност тази песен. Избухна си за времето. Но инерцията я няма с днешна дата.

 

Също така, бас ловя, че отстрани, изобщо не се виждат добре холограмите. И страничните сектори, едва ли са разбрали нещо от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меленце, дай ми пример с голямо избухване на първа песен от концерт. Някога да се е случвало??

 

Без присъствието на изпълнителите! Това е все едно да искаш избухване на някоя песен, дето преди се е случвало да ги пускат преди самия старт на концертите за разгрявка, само и само да звучи нещо...

Камелия го е правила. Галена никога не е била фактор по концертите. След огромните хитове, които прави, изявите и по концерти са като срамни теми.

 

Преслава както реди провал след провал, така публиката скандира името и минута преди да излезе. Подобно скандиране съм чувал само към нея, ДесиСлава и Ивана

 

 

 

-А, ще я плюеш на стария телевизор у вас докато обира най безцеремонно награди, а майка ти после ще почиства. Разболей се от злоба и скимти като куче. ИСкам да заприличаш на Кеми Тодорв - чиста форма на тумор

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4 години, а що не я направи преди 1-2-3-4 години, ами само преди 3 месеца? Нали не я беше шубе?

Да не би да зависи само от нея?

 

Аз лично видях един незадоволителен, никакъв прием в Арена Армеец. Песента избухна. Факт е, че има голяма популярност. МОже би е в Топ10 на годината, но 1. е с фт. Азис, което категорично изключва опцията да е ПЕСЕН на годината, 2. Не е най-добрият клип на годината. 3. Не се вписва в ДУЕТ, щото не е ДУЕТ. 3. Единствено ако е най-гледан клип в БГ, може да му се даде такава статуетка. Не съм гледал дали това е така или не.

 

Казах РИНГТОН, ама то такава награда няма, нали знаеш.

Добре, хит на лятото... съгласен съм. Но и такава статуетка няма.

Хубав прием на първа песен няма как да видиш. То е ясно, че няма да вземе награда (фт. Азис е, от Оцко е, Галена няма да ходи), ама ти се опитваш да я изкараш някъв провал, а е тъкмо обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти на Галена й предричаш паданието и залеза още от 2014. Очевидно е, че това още не се е случило, включително и през 2016. Това за "Пей, сърце" пък изобщо няма да го коментирам, защото е смешно. :mf_surrender:

 

Да, ето че взе да се сбъдва. 2017 най-ясно ще покаже тенденциите, които на тоя етап сочат - Преса и Галена за изместени от Деса, Емануела и Александрова.

 

Естествено, че падението няма да е като при Джена. То при нея е направо плачевно положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да зависи само от нея?

Хубав прием на първа песен няма как да видиш. То е ясно, че няма да вземе награда (фт. Азис е, от Оцко е, Галена няма да ходи), ама ти се опитваш да я изкараш някъв провал, а е тъкмо обратното.

 

Провал? Написах, че е в ТОп10 на годината, но за никоя от главните статуетки не е акуратна. Същото се отнася и за Мамаураган, и за Да ти олекне.

 

Да не би да зависи само от нея?

 

До голяма степен. Парите идват от нейния джоб. Та, казвате Пей, сърце е на Оцко...?

Защо Галка прави песни от Оцко и Криско след провала на "Да ти олекне"? Какво й пречеше да работи с други?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен, ако я беше изпял Галин, щеше да си бетонира Певец на годината за 5 години напред, ама уви - Карлос и милион и двеста гледания, сигурно единствения негов клип без купувания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това виждаме. Първа, пета, последна. Толкова.

 

В последните секунди се чува, че пеят... ама след фразата "Пей,сърце" и нещо текстът тотално се губи на рехавата публика.

 

Пак ти казвам, има популярност тази песен. Избухна си за времето. Но инерцията я няма с днешна дата.

 

Също така, бас ловя, че отстрани, изобщо не се виждат добре холограмите. И страничните сектори, едва ли са разбрали нещо от тях.

Ами да, много сигурно даже не са разбрали, че концертът е започнал. Смешно е да гледаме какъв прием е имала песен, която в на плейбек и без изпълнители на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Провал? Написах, че е в ТОп10 на годината, но за никоя от главните статуетки не е акуратна. Същото се отнася и за Мамаураган, и за Да ти олекне.

 

И коя песен според теб е номер 1 за годината? :1eye:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, много сигурно даже не са разбрали, че концертът е започнал. Смешно е да гледаме какъв прием е имала песен, която в на плейбек и без изпълнители на сцената.

С нея е откриван концерта ли? Ууу, лошо. Не знам защо се бият толкова в гърдите за това "изпълнение", като най-вероятно наистина е изглеждало като песните, с които се подгрява публиката преди концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ето че взе да се сбъдва. 2017 най-ясно ще покаже тенденциите, които на тоя етап сочат - Преса и Галена за изместени от Деса, Емануела и Александрова.

 

Естествено, че падението няма да е като при Джена. То при нея е направо плачевно положението.

Не знам за какво падение говорим, когато участва в най-големия хит на годината, а есента властва с 2 песни. И всичкото това, докато е бременна и очевидно кариерата й е на заден план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...