Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чуйте края на песента,оказва се,че песента е посветена на Галена

Накрая ще се окаже,че Праса е влюбена в Галена и затова няма мъж до себе си и затова се е изпокарала с Галка малка,след като и е признала любовта си :mf_surrender:

Не казва Галена, просто е някаква импровизация от рода на алелееена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казва Галена, просто е някаква импровизация от рода на алелееена.

Да бе,ей така ..... случайност ? Не мисля ....

Що не каза але лей лей ами галейлейлейнаа :3fdb8960598fa63e:

Очакваме ли новия хит на Галена майната ти,който да завършва с Прелелеле лей лей славейейе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едвали ще изкара такъв, нито има мъж вафлен бос, нито е политическа държанка. Интересно дали песните на Галена някой изобщо ще ги забележи без клиповете.

Анелия също няма "вафлен бос" у тях, но това не й е проблем да прави интересни и различни неща.

Преслава няма нито един качествен и интересен клип за сума ти години кариера, айде моля ти се. Един път на две години поне може да развърже кесията за нещо по-високо бюджетно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава непоклатима на първото място

 

Деси Слава оглави "50-те Най..." за трети пореден път. Тя получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg за актуалния си сингъл "И на всички като тебе".

 

Без промяна са и следващите две позиции в седмичния чарт. Галин ft. Преслава с "Царя на купона" запазват второто място, а челната тройка се оформя от хита на Галена "#МамаУраган".

 

 

В клубовете по 3-4 пъти я въртят. Проължава да прави по 90 000 на ден. Стига завижда на Деса. От 2003 те помня да я отричаш... Сега навлизаме в

2017 :1000 (6):

 

2003 г. още не съм слушал чалга, прослушах 2004 началото :D Много песни на Деса съм харесвал през годините, имам и любим неин албум. Прехвалена е доста и лежи на стари лаври. Тази година се засили в края, с последната песен - не мисля, че заради тая песен заслужава големи почести. Може да я наградят с Прогрес, ако толкова държи да получи награда. :) Не съм певица, за да й завиждам, също така. :D

А тази класация на Сигнал отдавна не е представителна, даже не се сещам дали има значим чарт през последните години. Може би тубата дава някаква представа, ако се абстрахираме от някои купени гледания. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едвали ще изкара такъв, нито има мъж вафлен бос, нито е политическа държанка. Интересно дали песните на Галена някой изобщо ще ги забележи без клиповете.

Точно Никога - 6 млн !

Завиждайте - 3,6 млн !

Криво ще мие - 3,6 млн !

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля Преслава да спре да претенциозничи за иноватитен видеоклип. Ивана вече има подобни "иновативни" кадри във видео /след 0:11/. :D

Слаб монтаж, но хубави, ала доста преекспонирани ефекти. Нови кадри трябваше да сложат в тоя клип, а не тези от официалния. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам колко хейт отнася Преслава за толкова различна от масовката песен. :helpsmilie:

Дано осъзнаят, че песента е хубава, трудно се приема, но след няколко слушания зарибява. А защо толкова се плюе по клипа? Нищо ново под слънцето, но пък не лежи по дивани с чаша в ръка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам колко хейт отнася Преслава за толкова различна от масовката песен. :helpsmilie:

Дано осъзнаят, че песента е хубава, трудно се приема, но след няколко слушания зарибява. А защо толкова се плюе по клипа? Нищо ново под слънцето, но пък не лежи по дивани с чаша в ръка.

Като пуска комерси - еднаква била, мързяло я да мисли нещо различно, като го прави - никой не го оценява. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам колко хейт отнася Преслава за толкова различна от масовката песен. :helpsmilie:

Дано осъзнаят, че песента е хубава, трудно се приема, но след няколко слушания зарибява. А защо толкова се плюе по клипа? Нищо ново под слънцето, но пък не лежи по дивани с чаша в ръка.

Така беше и с "Моето слабо място", а дали тази няма да я стигне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не може да стигне МСМ. Просто тази песен не е толкова танцувална и лесно запеваема.

Нищо не се знае, Преслава е непредсказуема.

Наистина ли е снимала още едно видео? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...