Jump to content



Online:Глория - Докосването има памет


Препоръчани коментари

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента не е лоша, харесва ми, но "Полудяваш по мен" ми допада повечко. Глория е много красива и стилна в клипа. Следва собственият си стил, но не вярвам да се популяризира парчето по много и различни обективни и необективни причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ... в началото очаквах пак някаква денс тъпотия и Симона да излезе от някой ъгъл. Клипът е боклук. Но песента е яка. Бих я слушал пак

 

:roll1:

 

Симона пее вокалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

п.с. koza pamti :3fdb8960598fa63e:

 

И аз се сетих за тази. :1000 (29):

 

Няма слабо тази година при нея! Предните две песни даже нямат писване.

Тази също звучи хубаво, музиката е 6! И е много по-различна от предните, които пусна.

Силна година за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата слушаема песен на Глория тази година. Евала, мислих, че вече няма да се случи. Ама голямо бълване, голямо нещо - защо направо не пусне един албум, вместо така през месец - песен? И без това получават минамална популярност, дали в албум или като сингли - какво значение има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно от най-добрите парчета на Глория за последните няколко години, може би дори най-доброто от "Прегърни ме" насам. Ето това е истински, качествен поп-фолк!

И клипът е доста добър, Глория изглежда някак по-разчупена.

Браво на целия екип!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музика , аранжимент : Калин Димитров

Поне така мисля, понеже я е споделил в инстаграм. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата е една! Смачка ги всичките самозванки, които си помпат кариерите изкуствено с парите на тъпкачите си. Ослепителна е в клипа, а парчето си е типичен качествен поп-фолк проект на Глория, но този път се усеща и по-комерсиална нотка. Така се прави. Да продължава с този хъс и ще се върне в играта триумфално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата поп фолк песен, която изобщо си пускам тази есен след на Яневата и то заради заглавието. В интерес на истината очаквах балада, но не съм разочарована изобщо. Страхотен клип, красива, много красива Глория и най-важното - добра музика, силен текст, страхотна песен! Смаза! Хит!

Определено е моята песен това!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Правете сметка колко е разочаровала Глория с последните си еднотипни слабопопулярни песни, щом след нещо малко по-различно и по-добро всички са в еуфория.

 

Хубава е песента, но и аз като Chris не припадам.

 

Мисля, че ще стане по-известна от летните й предложения, но за голям хит - трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна, но не виждам нищо извънземно, самата тя има куп подобни песни - "Криле" например.

 

Иначе не разбирам какво е това бълване тази година, аз й загубих бройката на новите песни вече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна, но не виждам нищо извънземно, самата тя има куп подобни песни - "Криле" например.

 

Иначе не разбирам какво е това бълване тази година, аз й загубих бройката на новите песни вече.

Има си договор жената, извоюва си го!Явно доста разходи има в тоз договор за Митьо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безлична песен с банален текст и с видеоклип, пускан от Глория в годините назад милион пъти.

За феновете проектът отново ще е "класа", "ниво", "кралица" и подобните псохопатии, но обективно погледнато резултатът е силно посредствен, неразличим от Глорийните копия преди него, с нищо не изпъкващ и като цяло незапомнящ се за обикновения слушател проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безлична песен с банален текст и с видеоклип, пускан от Глория в годините назад милион пъти.

За феновете проектът отново ще е "класа", "ниво", "кралица" и подобните псохопатии, но обективно погледнато резултатът е силно посредствен, неразличим от Глорийните копия преди него, с нищо не изпъкващ и като цяло незапомнящ се за обикновения слушател проект.

За обикновения слушател виждаме кои песни са запомнящи се. ;)

Не е от много за гордост. Та в тоя ред на мисли - по-добре да си безличен по този начин, отколкото личен по онези другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не й ли писна да пуска една и съща песен? "Обратно броене" си беше супер и очевидно и тя си я харесва ... не беше нужно да ни я претопля за четвърти път.

 

Иначе е много е красива в клипа, браво!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...