Jump to content



Online: Галин ft. Преслава - Царят на купона


Препоръчани коментари

Много кефи, според мен ще е по-голям хит от Фараона. Включването на Преслава наистина е излишно, но не пречи.

Очаквах Преслава да пее "Галинееее, Галинееее..." :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 72
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хареса ми много песента, Галин с Декстър работи много добре. Отсвирът е същия като на Рени и Силвър, но пък е хубав. Преслава с двете думи вътре не виждам за какво е написана, след като Галин и сам си предизвиква интерес. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставям за поколенията коментар на бразилски фен на българския поп фолк, споделен преди малко в чата на Рамания.

 

This video represents all the genius of Galin in the current music industry. We can see how he criticizes the illegal (pirate) songs in the internet. Then the clowns represent the artists who need to do everything to keep the audience.

 

The nuns represent the hypocrites who claim to be fans but do not legally buy the songs.

 

What a great contemporary thinker: Galin.

 

Нека да припомня онзи цитат на Галин, където той сподели как отделял време да мисли глобално, за целия свят. :Vishenka_05:

Бионсе коя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставям за поколенията коментар на бразилски фен на българския поп фолк, споделен преди малко в чата на Рамания.

Нека да припомня онзи цитат на Галин, където той сподели как отделял време да мисли глобално, за целия свят. :Vishenka_05:

Бионсе коя?

Умирааааааааам :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слабата песен на Галин от много време насам!

Ще е хит заради имената.

Тази година Галин обаче има само една САМОСТОЯТЕЛНА песен и тя не бе голям хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е абсолютното дъно! Предвид колко морален и чист като момина сълза го раздава по интервюта и всичките му безкрайно дълбоки размисли за Господ, за наркотиците и за не знам си още какво... да правиш такива проекти? В един и същ проект да възпяваш наркотиците, секса, да изглеждаш като чист педерас и в същия момент да снимаш монахини, били те и някакви статисти...? Сори ама тва е извращение. Някой спомня ли си как се обясняваше като ученичка пред Еми Стоянова и се чудеше как може да се пеят текстове като "Баща ми е кондуктор" и как той никога не би пял подобни песни, защото има малки деца по дискотеките? Поне да не се прави на бял и добър по интервютата. Но какво се учудвам, когато прохождаше, беше толкова горд, че има пиар, дори я взимаше по интервюта, но когато стана звезда, съвсем гордо излезе по Бтв и заяви, че той никога не е ползвал услугите на пиар и сам е стигнал до тук.

 

Иначе песента е скалъпена с 1000 взаимствания от знайни и незнайни текстове, аранжименти, семпли и Бог знае още какво. Галин много хитро си чопва от тук от там което му хареса и го представя за свое, но времето ще покаже докога. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще трият клипа. В плочката не пише ft. Преслава. Нещастници.

Трябва отново да го изтрият и да си оправят заглавието, изписвайки "царя" с пълен член. Толкова па неграмотни да са, ебати...

 

Текстът на помията "Радка - пиратка" има повече смисъл, отколкото този на това модерно парче.

Заеба си страхотната балада "Ще остана", за сметка на което не спира да бълва песни, в чиито текстове просто се търкалят някакви си думи и ирази, колкото да си паснат чисто звуково, а че нямат смисъл, не им пука нито на Галин и пишещите му тези тъпотии, нито на безкрайно консуматорския съвременен фен на тая музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, ама нещо не ми се отличава от някои други на Галин...

Клипът обаче е много силен! Главната ми забележка е, че кадрите в клуба можеше да се запазят за друго видео. Някак си не пасва от яка, направо филмова атмосфера в стил Карибски пирати да се пренесем в Котън, само и само за да покажем кой ни спонсорира клипа... Но той Галин често ги прави тези работи- сега веднага се сещам за "На Египет Фараона" и "Само за минута".

Над 57 000 гледания за 5 часа... Струва ми се, че Певеца на 2016 пак ще чупи рекорди...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша песента, ама нещо не ми се отличава от някои други на Галин...

Клипът обаче е много силен! Главната ми забележка е, че кадрите в клуба можеше да се запазят за друго видео. Някак си не пасва от яка, направо филмова атмосфера в стил Карибски пирати да се пренесем в Котън, само и само за да покажем кой ни спонсорира клипа... Но той Галин често ги прави тези работи- сега веднага се сещам за "На Египет Фараона" и "Само за минута".

Над 57 000 гледания за 5 часа... Струва ми се, че Певеца на 2016 пак ще чупи рекорди...

Да... и аз както си гледам клипа някакъв готин и изведнъж... Котън... Ъъъъъ? :1000 (29):

 

Иначе много яка песен. Браво на Галинския. Участието на Преслава трябваше да е повече. Две думи е изпяла, ама пръска. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...