Jump to content



Online: Яница - Хубаво го запомни


Препоръчани коментари

Смятам за необходимо дори да има нещо от този сорт, нещо неангажиращо, ненатоварващо, приятно!

 

То друго почти няма ..... :3fdb8960598fa63e: ....

 

Не хейтвам - критикувам !!!! Има разлика - нали ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

То друго почти няма ..... :3fdb8960598fa63e: ....

 

..., че да не е лошо? Слушай си Сашо Роман :3fdb8960598fa63e:

 

Не хейтвам - критикувам !!!! Има разлика - нали ?

 

Има, разбира се! Не си от спамерчетата :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЖЕСТОК ПРОЕКТ!!!!

Истината е, че първия път като я чух не останах много впечатлен, но след второто слушане не успях да я спра. Клипа този път (както винаги, де) е на много добро ниво и без вулгарности. За пореден път доказа, че само и единствено Галена и е конкуренция в държанието пред камера. Докато при Теди Александрова е евтино и пошло, при Яница също може да е ''курвенско'', но много по-класно и на високо ниво. Цветове, заснемане, монтаж - един път! С къдравата коса е брутална. Експеримента с оранжевата също ми харесва. Различни визии! Определено в този клип е като истински хамелеон. Като се замисля над 4 прически и 5-6 визии. Не ни разочарова.
Песента е комерсиална, но същевременно различна. Има интересна нотка с вокалите. Не са типичните зарибяващи. Припева и текста обаче са един път! Мариета за Яница доста се старае. Има култови фрази! Мисля, че ще мине успеха на ''В пет ми звънни''. За първи път виждам толкова интерес към нейна песен.

Тук е момента да кажа, че всички си мислехте, че Яница без секса няма да продава, но мисля, че ако с този проект се получи влиза директно в А отбора!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук е момента да кажа, че всички си мислехте, че Яница без секса няма да продава, но мисля, че ако с този проект се получи влиза директно в А отбора!

Във водата е почти чисто гола, с червената рокля циците и са изкочили като пъпеши, сцената с момчетата само дето не са я опънали...дрехата също е супер разголена, другата визия със нещата на главата също ближе отзад, визията с плитките си е разтворила краката като жаба, на колата дупето и е в основен кадър...Как да няма секс? Не знам какво толкова се възмущавате. Мен пък точно това ми харесва в клиповете и, защото на нея определено и отива. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЖЕСТОК ПРОЕКТ!!!!

 

Истината е, че първия път като я чух не останах много впечатлен, но след второто слушане не успях да я спра. Клипа този път (както винаги, де) е на много добро ниво и без вулгарности. За пореден път доказа, че само и единствено Галена и е конкуренция в държанието пред камера. Докато при Теди Александрова е евтино и пошло, при Яница също може да е ''курвенско'', но много по-класно и на високо ниво. Цветове, заснемане, монтаж - един път! С къдравата коса е брутална. Експеримента с оранжевата също ми харесва. Различни визии! Определено в този клип е като истински хамелеон. Като се замисля над 4 прически и 5-6 визии. Не ни разочарова.

Песента е комерсиална, но същевременно различна. Има интересна нотка с вокалите. Не са типичните зарибяващи. Припева и текста обаче са един път! Мариета за Яница доста се старае. Има култови фрази! Мисля, че ще мине успеха на ''В пет ми звънни''. За първи път виждам толкова интерес към нейна песен.

 

Тук е момента да кажа, че всички си мислехте, че Яница без секса няма да продава, но мисля, че ако с този проект се получи влиза директно в А отбора!

 

Яница е всичко друго, но не и артистична. Само муцуни, разчекване и опипване... това е много далеч от това, което Галена прави пред камера.

Дори Цветелина Янева е по-разчупена в последното си видео, а тя си е дърво.

 

Песента ми е зарибена, но предната ми харесваше повече. Ще стане хит... пожелавам й го. Вижда се, че се труди. Клипа има интересни кадри и визии, но всичко е прекалено натруфено и безсмислено.

Успех на парчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кога да се излежаваш все едно си у вас пред телевизора с вечерна рокля, направена коса и разкрачена все едно раждаш е най-голяма конкуренция на Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кога да се излежаваш все едно си у вас пред телевизора с вечерна рокля, направена коса и разкрачена все едно раждаш е най-голяма конкуренция на Галена?

Или пък да се кълчиш на дивани като Прес :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахахахха !!! Коментар на годината!

 

2-3 хубави визии и до там . Клипа е потрес.

Песента иначе ми хареса , може би ше стане хит. При Яница от към песни , няма слaбо последните 2 години.

Връщам си думите назад.

Клипа е брутален , много добре заснет , сега го гледах в хубаво качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е страхотна! Да, и на мен малко ми е омръзнало от вокали на индийски и никакви инструменти, но този път поне вокалът е зарибяващ. Текстът кърти, много добре е римуван и държи мощно темпо през целия припев. Изпяването на Яница на мен пък ми се стори доста впечатляващо - за такава бърза песен с толкова наблъскан текст, доста добре й се разбира и успява да му придаде надъханост.

 

Иначе клипът не ме впечатли толкова - вече запазената й марка с разкрачената поза ми е малко гнусна, иначе ми хареса, че има смяна на визии, танци, ама ми се искаше малко сюжет. Браво на Яна, единствената й конкуренция откъм песен в момента в Цуци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно, че разкрачената поза и стана марка.... :D :D

 

Все пак се личи старанието и, сериозно. Добре е песента, клипа е страхотен. Яница е пример затова, че като поискаш да си топ, ставаш топ. Като поискаш да изпипаш всичко до край - изпипваш го.

 

Не като Юнона, дето се изцепи, че "Не съм ти ник'ва" било най-хубавата и песен :D Която е ужасна. То с такова чувство за хитовост как да стигне до някъде.

Димитров все пак е прав - когато има амбиция и правилно виждане, то се вижда. Клипа е изпипан перфектно, песента е изпипана, изпяване, всичко. Стил Пашев е, но изпяването е по-различно. Ще е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесва песента на Яница, сори но е много много слаба. А като се сетя за "В пет ми звънни".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...