Jump to content



Рени и Емануела - Пайнер и процентите на изпълнителите


Препоръчани коментари

Ма каква Сашка, каква Кати?! Ти не си сериозна! Когато се появи обложката на "Огън момиче" всички бяха подивели. Спомням си бях още в детската градина, на някакъв лагер, и наще дойдоха да ме вземат преждевременно, и прибирайки се от Момин Проход, си беше купил тази касетка, която и до ден-днешен пазя като антика, хахаха, и я надуваше в колата до вкъщи и след това супер много време. Майка ми още му натрива сол на главата за тази му любов към Камелия. Всичките му колеги също се кефеха на Камелия, а той не е тираджия, а беше полицай (не от Видинско). Просто по онова време Камелия си беше истинска сензация... И след това, дълги години, в клипове на Емилия и Десислава, техни концертни и телевизионни изяви, могат да се забележат заемки от Камелия, което, разбира се, е нормално. Всеки би искал да подражава на най-доброто актуално име към момента в бранша ;) Справка: "Ти ела"/"Невъзможно е да спрем" ;)

Мъжки род...

Ок, Сашка от 1994 натам явно въобще не е крещяла 'секс' и не е скандализирала... :mf_surrender:

photo_big_728.jpg

"Огън момиче" наистина беше сензация и Камелия определено е една от първите секси мацки във фолка, но съвсем не беше само тя. И да сложим настрани Сашка, Кати също си беше различна и провокативна и хич не е за подценяване. Да не забравяме и Лияна- и тя пее от 1998 някъде, а е имала известност и отпреди това.

За Десислава и Емилия ще го кажа отново- дори и да са имали провокация в образите си, не това е било основното. Едната изригна с "Мъжете всичко искат", "Мила моя, мили мой", "Бели нощи", да не говорим за предишния албум- всичко това няма нищо общо с Кама. Другата пък беше забелязана с албума с "Весело момиче", с песни като "Не виждам"- същата работа. Абсурд кариерите им да са били базирани на Камелия... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като използваш думи , поне им разбирай значението. Прекалено тунингована ? Едни цици ли е големия тунинг ?

За справка: Емануела , което ти е идол за красота (аз също в харесвам) е с цици , зъби, устни . Но тя не е прекалено тунингована - за теб . Кажи не ми харесва и това е , а не да случиш от пръстите си . Но за тебе е нормално да мериш с двоен аршин. Обективноста ти е чуждо качество ;)

 

Приемаш думите твърде буквално. Е то малко ли са циците, при все, че знаем какво имаше в началото. Кама е малко по-изправена от Емилия. Иначе, разлика няма. Не ми изглежда естествена Кама. Виж й снимки от участия и т.н. Виж я без грим. Яко се омазва, няма да се учудя и да си прави разни процедурки. :whistling: А виж Емануела в брадъра. ... Като цяло няма разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахаха, всеки има право на лош вкус... Ама... Кама демонстрира "разкрепостеността" си само на думи... Като поведение, особено по участията това може да си проличи най-вече, се държи по съвсем друг начин. Като те погледне с тези очи и направо настръхваш/ или свършваш в гащите, хаха. Поне на мен така ми действа от време оно, може и аз да съм проблематичен. Това с дистанционното е нагласен кадър, нямащ нищо общо с фотосесиите за Плейбой например. Тунингована беше в периода "Винаги"/"Луд си по мене"/"Падаш си по мен" - който ми беше любимият нейн период, в интерес на истината. Според мен тя е една от най-естествено красивите певици - нито прекалява с грим, нито с прически, аксесоари, нищо... освен когато е на голямата сцена де. То не са амазонки, големите пилета от Улица Сезам, Покахонтас и т.н. Но от доста години насам нито набляга на избелване на зъбите, нито на екстеншъни, нито на някакви силикони в устни, бузи и т.н. За това повечето я гаврят, че била миризлива, жълтозъба, с черни корени и т.н. В което всъщност си има някакъв чар - именно на естествената красота. За 40 и кусур годишна жена си е бомба. Ти не си добре :D Колко ножки съм бил на "Две нощи с Камелия", тва "168 часа" не могат да го публикуват по цялото си издание, хаха

Ма каква Сашка, каква Кати?! Ти не си сериозна! Когато се появи обложката на "Огън момиче" всички бяха подивели. Спомням си бях още в детската градина, на някакъв лагер, и наще дойдоха да ме вземат преждевременно, и прибирайки се от Момин Проход, си беше купил тази касетка, която и до ден-днешен пазя като антика, хахаха, и я надуваше в колата до вкъщи и след това супер много време. Майка ми още му натрива сол на главата за тази му любов към Камелия. Всичките му колеги също се кефеха на Камелия, а той не е тираджия, а беше полицай (не от Видинско). Просто по онова време Камелия си беше истинска сензация... И след това, дълги години, в клипове на Емилия и Десислава, техни концертни и телевизионни изяви, могат да се забележат заемки от Камелия, което, разбира се, е нормално. Всеки би искал да подражава на най-доброто актуално име към момента в бранша ;) Справка: "Ти ела"/"Невъзможно е да спрем" ;)

 

Не знам защо винаги фенчетата на Кама сте толкова резки като някой каже, че не е такава хубавица. Ами разни хора и мнения. Адски абсурдно е да заключиш "всеки има право на лош вкус".

 

А визията на Кама винаги е била барби стил. Не знам какво сексуално има в това. Същото е при Гуци... всъщност, Гуца има един клип - "Твойте думи", в който наистина лъха на секс. Другите й барби визии от първите й години нямат нищо сексуално. По-скоро беше една кукла, по която момиченцата си паднаха, а момчетата я харесваха, покрай момичетата.

 

Ами как няма да се изкефят чикиджиите на "Огън момиче"... с конкуренцията на Гло, Нелина и Сашка, какво по-сносно е имало тогава?

То и сега 40+ си падат по Кама... и по още 20 певачки... и коментират във ФБ.

Това ли е най-важното? Много ми е тъжно как Кама ви научи в годините - първо да гледате. Плейбой, дистанционни, папарашки снимки, лепенки... мис планета, мис чипровци. Няма как... вие сте яко облъчени и без този елемент от кариерата на Кама не можете. Затова и предните й 2 песни не се получиха. Просто нямаше секс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква известност не е имала. В група.

Беше си известна, макар и не от ранга на Глория, Сашка, Камелия и т.н... Най-малкото "Каменно сърце" си е златен хит от онова време- още тогава Лияна впечатляваше със секси визия.

 

Но тъй като темата е за Рени и Емануела- струва ми се, че вътрешно първата изпитва някакво желание да се върне в компанията-майка, но осъзнава, че малко трудничко ще стане след всичко, което наговори за шефа... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемаш думите твърде буквално. Е то малко ли са циците, при все, че знаем какво имаше в началото. Кама е малко по-изправена от Емилия. Иначе, разлика няма. Не ми изглежда естествена Кама. Виж й снимки от участия и т.н. Виж я без грим. Яко се омазва, няма да се учудя и да си прави разни процедурки. :whistling: А виж Емануела в брадъра. ... Като цяло няма разлика.

Е какво да ги сравняваме , като имат над 10 години разлика. Нормално на 46 Камелия без грим да ти е по-различна. Я я виж в периода на Стрелките спират (когато е била на годините на Емануела) ... Жената винаги е изглеждала уникално, не напразно е всепризната .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какво да ги сравняваме , като имат над 10 години разлика. Нормално на 46 Камелия без грим да ти е по-различна. Я я виж в периода на Стрелките спират (когато е била на годините на Емануела) ... Жената винаги е изглеждала уникално, не напразно е всепризната .

С разликата, че Емануела гледа две деца на 18 и 2 и си има проблеми на главата, а Камелия само секс прави по цял ден. Как да се състариш като не правиш нищо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години в поп-фолка поне за мен е нямало копирането което вие твърдите нямат общо специално за мен копиранията са в момента видяха Теда че направи хит със Силвър и айде и Роксито и Татяна същото беше преди години с Гъмзата и Джамайката и в момента тенденцията ФТ Азис вашите сравнения са повече от апсурдни

Link to comment
Сподели в други сайтове

С разликата, че Емануела гледа две деца на 18 и 2 и си има проблеми на главата, а Камелия само секс прави по цял ден. Как да се състариш като не правиш нищо?

А Емануела не прави ли ? :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

С разликата, че Емануела гледа две деца на 18 и 2 и си има проблеми на главата, а Камелия само секс прави по цял ден. Как да се състариш като не правиш нищо?

 

:blink:

 

Как на 18, бе? Колко е годишна тя самата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жената на Пайнера - Мария Димитрова.

 

Мерси. Интересно как от Джена се сетиха директно за шефката :3fdb8960598fa63e:

 

И като всички участия са договорени с година напред и ДЖ-ите така или иначе пускат основно пайнерска продукция, защо продължават да бълват комерс еднодневки, а не правят стойностна музика? Очевидно причината не е в участията както твърдяха, просто са си кухи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е можеща певица и наистина голяма глупост беше от нейна страна да напусне Пайнер... да, донякъде е права, в това което казва като причини, но пък там правеше хубави песни, а сега пак прави хубави песни, но не са като онези, които я направиха адски по - популярна и обичана!

 

 

 

Страшен бум беше, когато излезе албума "Какво е обич" тази песен "Не мога без тебе" стана хит още без клип! Много ме кефи мелодията и китарите, ето това липса на поп-фолка, а не като сега компютри и аман-аман !! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо винаги фенчетата на Кама сте толкова резки като някой каже, че не е такава хубавица. Ами разни хора и мнения. Адски абсурдно е да заключиш "всеки има право на лош вкус".

 

Ти не разбра ли бе келеш обсебен, че Кама има повече награди за красота, от цялата чалга взета заедно? Какво лаеш от години по ясна материя, която само ти и още 2-3 изтрещели индивида тук поставяте под съмнение и вече ви се смеят и 14-годишните? Седнете си на гъза, не можете да промените реалностите. Това е положението.

 

 

Жената на Пайнера - Мария Димитрова.

 

Марийка Димитрова..... Марийка....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И по темата, една Рени има по - висок хонорар от Камелия...при положение, че Рени от 10 години е без продуценти и я канят хората, а Кама издъхна, издъхна!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...