Jump to content



Рени и Емануела - Пайнер и процентите на изпълнителите


Препоръчани коментари

Аз все още я харесвам, просто обяснявам гледната точка на Галин. Камелия беше единственото голямо име, което му подаде ръка и той беше хипер доволен. Отиде с нея в шоуто на Слави, а - у. Но днес във фирмата тя е мразена и той няма нищо общо с някаква независима изпълнителка. Истински мъж както се вика.

 

Иначе аз просто отбелязва и негативите за Камелия. Мога да изброя и тези на Глория и Ивана според мен със същата лекота, но те са ясни.

Напротив . Наскоро гледах в инстаграма му клипа на Само за минута , където беше писал - Една хубава песен , за жалост свалена от ефир . И тагнал Камелия .

Камелия го уважава страшно много , както и той нея . Много ясно, че няма да се опълчи на шефа си , предвид че кариерата му е в неговите ръце. Но глупости от рода, че тя не значела нищо за него (вече) са нелепи. Много им знаеш личните отношения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, последните две песни на Глория с гледанията от канала на Планета и нейния сумарно правят по половин милион. Много нейни песни от последните години така са започвали и постепенно приближават милиона. А и като цяло на Глория аудиторията не превърта по цял ден тубата. Каквато и песен да направи, няма да гърми с гледания. Виж, че дори и "Пясъчни кули" е 1 700 000, а "Изсвирете нещо ударно" малко над милион. "Ненаситна" пък е с много мизерни гледания, а на концертите, на които я представи, беше вдигнала хората с нея и я знаеха. Така че е малко относително.

Всяка си е с предимствата. И Глория, и Камелия са участвали в реклами и какво ли не. Просто са супер различни.

Ми като ще говорим за балони, много ясно че ще спомена . Глория няма песен гръмнала дори за месец с милион гледания. Това естествено няма значение.

Като погледнем старите им песни пак виждаме, че милионите гледания са при песните на Камелия. Изтриха и клиповете, но пак трупат гледания останалите такива. Това какво ти говори?

Нека не говорим за бози и балони, че Глория пусна толкова бози тип Обрстно броене , че не е истина . В канал на Планета да стоиш с 200к на всяка песен ми малко ми е странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми като ще говорим за балони, много ясно че ще спомена . Глория няма песен гръмнала дори за месец с милион гледания. Това естествено няма значение.

Като погледнем старите им песни пак виждаме, че милионите гледания са при песните на Камелия. Изтриха и клиповете, но пак трупат гледания останалите такива. Това какво ти говори?

Нека не говорим за бози и балони, че Глория пусна толкова бози тип Обрстно броене , че не е истина . В канал на Планета да стоиш с 200к на всяка песен ми малко ми е странно.

Ми не знам, аз не ги сравнявам двете. И двете са имена по свой начин, и двете имат хитове. Просто тия хитове вървят на различни места и сред различни хора.

Сега, примерно песни като "Утре ще е по-добре" няма как да разтресат масите, но като за песен със слайдшоу има едно 500 000, което не е малко. "Прегърни ме" с една тв версия е 630 000 и я оценяват като качествена песен. "Обратно броене" е с 840 000, Крилете и Нотата и те в тоя порядък. Не знам какво не й достигна на тая песен. От старите песни нещата при нея са разпокъсани между много клипове, но като ги сборуваш, се оказва, че "Откраднат миг" и още няколко са минали милиона. Та какво да ти кажа - старите пушки си ги имат хитовете и без гледания. Главно Глория, Кама и Деса, защото на Ивана са кавъри предимно.

А вече причината Глория да не спада при вървежните към днешна дата... аз вече я отдавам на това, че извън кръга й с фенове другите хора я приемат за консервативна като стил. Липсва им моментът на изненадата при нея. Знаят, че прави стойностни песни... но тия песни не ги карат да избухват по някакъв начин. Малко по-бутикова идва и в същото време това е странно за фолкпевица, понеже така бяга и от образа си на такава, а хората искат балканското. Време й е за по-разчупен репертоар, стига Мариета и Калин. Димитър Петров си би камшика към чужбина. Лобошки й прави хитови балади, но при бързите песни нещата са трагични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пък брстовчеда на Гвргана :Д ти си уникален бе ....

Стойко Сакалиев го каза в национален ефир, или това за теб е нищо. Относно другите, на кои предавания е била водеща (главна) ? Знам за едно, в което твърдят, че ги е измамила, споделено с Камелия, други?

 

Нямам никакво доверие на Камелия

 

Тя не зачита нито дадена дума, нито писмени договори. Когато влезе в „Голямата уста”, декларирала, че няма договор с „Пайнер” въпреки съществуващия тогава с нас трудов и продуцентско-издателския договор, който бе в сила, защото срокът му автоматично бе удължен.

 

Впоследствие продуцентите на предаването искаха нашето съдействие, за да я съдят за невярно деклариране, но аз отказах въпреки некоректното й поведение и спрямо нас.

 

Това е вярно между другото.

 

Относно Камелия и Глория, може да се сравняват, но няма смисъл, защото не делят нищо. Глория дори да загуби цялата си кариера пак има с какво да се занимава, а няма й желание вече да експериментира. Камелия има хъс да се доказва, но постиженията й са далеч от големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стойко Сакалиев го каза в национален ефир, или това за теб е нищо. Относно другите, на кои предавания е била водеща (главна) ? Знам за едно, в което твърдят, че ги е измамила, споделено с Камелия, други?

 

Нямам никакво доверие на Камелия

 

Тя не зачита нито дадена дума, нито писмени договори. Когато влезе в „Голямата уста”, декларирала, че няма договор с „Пайнер” въпреки съществуващия тогава с нас трудов и продуцентско-издателския договор, който бе в сила, защото срокът му автоматично бе удължен.

 

Впоследствие продуцентите на предаването искаха нашето съдействие, за да я съдят за невярно деклариране, но аз отказах въпреки некоректното й поведение и спрямо нас.

 

Това е вярно между другото.

 

Относно Камелия и Глория, може да се сравняват, но няма смисъл, защото не делят нищо. Глория дори да загуби цялата си кариера пак има с какво да се занимава, а няма й желание вече да експериментира. Камелия има хъс да се доказва, но постиженията й са далеч от големи.

Това разбира се не е вярно . Камелия го опроверга в поста си в ФБ тогава. А и много странно , как продуцентите на Голямата уста я съдят , а две години по-късно я канят за водеща на Марс и Венера - и то за 2 сезона. Отново по Нова тв. 2009 договора и беше изтекъл , мисля че чак след това го подновиха за оше 5 години , кажи речи по принуда на Пайнера.

Относно Стойко , знаеш ли пък колко други са казвали за Камелия в национален ефир,че е най. И какво от това, на никой от тях мнението не е меродавно. Все пак всичко е до въпрос на вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това разбира се не е вярно . Камелия го опроверга в поста си в ФБ тогава. А и много странно , как продуцентите на Голямата уста я съдят , а две години по-късно я канят за водеща на Марс и Венера - и то за 2 сезона. Отново по Нова тв. 2009 договора и беше изтекъл , мисля че чак след това го подновиха за оше 5 години , кажи речи по принуда на Пайнера.

Относно Стойко , знаеш ли пък колко други са казвали за Камелия в национален ефир,че е най. И какво от това, на никой от тях мнението не е меродавно. Все пак всичко е до въпрос на вкус.

 

Ама още ли се троли злобата първична, на Митко Трендафилов Димитров относно Камелия, от 1 април 2015 година? :roll1:

 

То не е нужно много да се обяснява по въпроса, а само да се пита:

 

- Кой изригва така, ако не му пука за нещо и кога го е правил срещу друг изпълнител, по този примитивен начин? :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама още ли се троли злобата първична, на Митко Трендафилов Димитров относно Камелия, от 1 април 2015 година? :roll1:

 

То не е нужно много да се обяснява по въпроса, а само да се пита:

 

- Кой изригва така, ако не му пука за нещо и кога го е правил срещу друг изпълнител, по този примитивен начин? :bo:

Нали знаеш, как са се навели от Планета , при едно от обажданията им до Камелия - да и въртят поне клиповете ...да не говорим за преговори. Камелия го каза, и след това нямаше опровержения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата за Рени и Емануела за пореден път стигна до Камелия.....

 

:D :D :D :D

 

Това е единствената жена във поп-фолка, която без продукция е в топ участия, и без хитове е в устата на хората...

 

Не ми е любимка, даже ми е странна и не я харесвам особено много, но... факт. 3 странци в тема за Рени дъвчем Камелия.

 

И стига с тия банални гледания, хора, осъзнайте се! Има песни, които като ги изтегля на mp3 ги въртя цял ден, но не е Youtube и не им правя гледания, а реално постояно ги слушам. Ако я слушам сто пъти, трябва да и направя 100 гледания, а реално съм и направил едно, и другите слушания са от mp3-ката. На ограничен трафик съм и не мога да си позволя Youtube колкото ми се иска. И доста хора са така - слушат песните, но не в Youtube, да не говорим за попикания насран Vbox7. Стига с тия гледания...

 

Пък надали феновете на Глория се насират да зяпат Youtube, при нея е различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата за Рени и Емануела за пореден път стигна до Камелия.....

 

:D :D :D :D

 

Това е единствената жена във поп-фолка, която без продукция е в топ участия, и без хитове е в устата на хората...

 

Не ми е любимка, даже ми е странна и не я харесвам особено много, но... факт. 3 странци в тема за Рени дъвчем Камелия.

 

И стига с тия банални гледания, хора, осъзнайте се! Има песни, които като ги изтегля на mp3 ги въртя цял ден, но не е Youtube и не им правя гледания, а реално постояно ги слушам. Ако я слушам сто пъти, трябва да и направя 100 гледания, а реално съм и направил едно, и другите слушания са от mp3-ката. На ограничен трафик съм и не мога да си позволя Youtube колкото ми се иска. И доста хора са така - слушат песните, но не в Youtube, да не говорим за попикания насран Vbox7. Стига с тия гледания...

 

Пък надали феновете на Глория се насират да зяпат Youtube, при нея е различно.

Това е така, ама само в тоя форум. Ако не бяха дежурните няколко, които при абсолютно всяка една ситуация да я споменат и да дразнят другите, да ги провокират да отговорят, дали някой щеше да се сети за нея? Е, в случая историята с троянския кон се чу първо от нея, така че е нормално и тя да е част от разговора, но по принцип...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...