Jump to content



Рени и Емануела - Пайнер и процентите на изпълнителите


Препоръчани коментари

Ами по мои спомени... дансинга удари много силно с клипа. Но омръзна за 2 месеца. Може и заради свръхпродукцията да се получи така.

Във фолка имаше ужасно много продукция всяка година и нещата не издържаха твърде дълго. Сега пък еднообразието не позволява да издържат повече.

 

То ще се окаже, че няма хитове от 15 години. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той тоя албум на Индира е ебати златната мина, колко брутални песни и на български, и на сръбски са резултат от него. Евала.

 

Да, този албум направи много голяма револуция в сърбската музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На времето, бяха оригинални с Ера с това детско джипче, тогава в Гранд излизаха и пееха само с микрофон, нямаха сценични декори и слично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо неТипично е един от най-големите хитове в жанра и извън него. Не сме безгрешни също е хит, но според мен чисто медийно не е толкова популярна.

 

 

Точно на едно ниво са, на ретро партито ги пуснаха една след друга. Иначе "Луда по тебе" е може би единствената песен над тях от хитовете в Пайнер. А за "Присъда", говорим за тогава и мога да гарантирам, че беше много по - голям хит от "Освободете дансинга", която е кръчмарска и тъпа песен по мое мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А според вас, коя авторска поп-фолк песен е най-голям хит, Залеза и зората ? :Vishenka_05:

Само мене нямаш. И според мен за 2003 и не само според мен това беше най - големият хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мене нямаш. И според мен за 2003 и не само според мен това беше най - големият хит.

Само мене нямаш е кавър на Дино Мерлин.

 

"Губя те бавно" може би е най-емблематичната авторска песен. "Дяволско желание", "Залеза и зората", "Носталгия" и те са някъде там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мене нямаш е кавър на Дино Мерлин.

 

"Губя те бавно" може би е най-емблематичната авторска песен. "Дяволско желание", "Залеза и зората", "Носталгия" и те са някъде там.

Хубаво че ми го каза, не го знаех. Ми да, може и "Ти си" ако е авторска да я бутнем там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мене нямаш е кавър на Дино Мерлин.

 

"Губя те бавно" може би е най-емблематичната авторска песен. "Дяволско желание", "Залеза и зората", "Носталгия" и те са някъде там.

 

+ "Лъжа е" и "Защо повярвах".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мене нямаш е кавър на Дино Мерлин.

 

"Губя те бавно" може би е най-емблематичната авторска песен. "Дяволско желание", "Залеза и зората", "Носталгия" и те са някъде там.

 

Да, забравих "Губя те бавно" но преди си мислех че "Дяволско желание" е кавър на "Црно мече" а то било обратно. :3fdb8960598fa63e:

Това е "Финални думи", обаче голями хитове си бяха в СРБ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво че ми го каза, не го знаех. Ми да, може и "Ти си" ако е авторска да я бутнем там.

 

И "Ти си" е кавър, даже нали има още една версия на български. :1000 (29):

+ "Лъжа е" и "Защо повярвах".

Омг, да, не знам защо, като писах онзи пост, си мислех, че "Защо повярвах" е кавър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво че ми го каза, не го знаех. Ми да, може и "Ти си" ако е авторска да я бутнем там.

 

Не е авторска "Tи си" :3fdb8960598fa63e:

Но това е рядкост повече да ми харесва БГ вариянта, но този Кемал много дразни, да беше с някои друг щеше да е по-добре :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо неТипично е един от най-големите хитове в жанра и извън него. Не сме безгрешни също е хит, но според мен чисто медийно не е толкова популярна.

Като на 17 също беше гигантски хит, както и Освободете дансинга и това го доказва

 

Истерията в края на 2004та беше пословична за Ивана. Присъда - ама с днешна дата никой не може да ти я запее. Аз самият - не се сещам в момента какво се пее в нея, въпреки че я слушах многократно.

 

Ивана тотално размаза Глория от есента на 2004та. Всъщност, турнето спаси Гло. И липсата на Ивана.

 

Всъщност, липсата на Гло по концерти беше тактика, за да не се види разликата в приемите.

Ивана детронира Гло медийно за масата. Да, песните на Гло все още се котираха, но и двамата знаем, че беше в класациите на Маргарита Лозанова, която й приставаше до 2007ма, когато й подари "Песен на годината".

 

Като на 17 май не е пята скоро, но дансинга беше пят от Ваня и се прие много добре. Но пък виж, не вярвам Присъда да се пее особено.

 

Не сме безгрешни беше най-големият хит за годината тогава. Тя буквално от чешмата не беше потекла, както и Нещо нетипично, но комбинацията от Азис и Глория беше тогава взривяваща. Звучеше отвсякъде. Присъда я помнят всички и беше другият много голям хит на Глория. Конкретно като самостоятелна песен, Присъда е адски много харесва песен. Вече Намери си майстора според мен не беше толкова голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на едно ниво са, на ретро партито ги пуснаха една след друга. Иначе "Луда по тебе" е може би единствената песен над тях от хитовете в Пайнер. А за "Присъда", говорим за тогава и мога да гарантирам, че беше много по - голям хит от "Освободете дансинга", която е кръчмарска и тъпа песен по мое мнение.

 

Аз говоря извън чалга средите, че Присъда е точно неизвестна, докато Нещо Нетипично не знам или някой, който да не може да ти запее "води ме в някоя квартална кръчма"... даже върли антифенове я знаят.

 

Присъда навремето беше дълготраен хит, докато на Ивана омръзна за 2 месеца. Но пък Гло си изкара годината с Присъда. Така, че имаше време да се разгръща. Докато Ивана пусна 20 песни.

 

Но с днешна дата, наистина не вярвам Присъда да се пее. Дано я включи в микс някога, за да видим това.

Освободете дансинга! вече сме видяли, че и с днешна дата се помни и пее.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря извън чалга средите, че Присъда е точно неизвестна, докато Нещо Нетипично не знам или някой, който да не може да ти запее "води ме в някоя квартална кръчма"... даже върли антифенове я знаят.

 

Присъда навремето беше дълготраен хит, докато на Ивана омръзна за 2 месеца. Но пък Гло си изкара годината с Присъда. Така, че имаше време да се разгръща. Докато Ивана пусна 20 песни.

 

Но с днешна дата, наистина не вярвам Присъда да се пее. Дано я включи в микс някога, за да видим това.

Освободете дансинга! вече сме видяли, че и с днешна дата се помни и пее.

 

+1

 

Напълно подкрепям. Песента на Ивана надскочи границите на фолка и стана национален хит. Няма човек, който да не я знае, докато Присъда беше за вътрешна употреба (разбирай феновете на фолка).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория никога не е била масово слушана извън фолка. Освен това, както винаги тук се преувеличава. Хората знаят една фраза от песента, не песента като цяло. Смешно е да си мислите, че едва ли не я слушат по Коледа. "Национален хит" от чалгата няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория никога не е била масово слушана извън фолка. Освен това, както винаги тук се преувеличава. Хората знаят една фраза от песента, не песента като цяло. Смешно е да си мислите, че едва ли не я слушат по Коледа. "Национален хит" от чалгата няма.

 

Според мен "Носталгия" също стана хит извън фолк средите и е масово одобрявана песен дори и от хейтърите на жанра.

 

За песента на Ивана никой не казва, че са я слушали на Коледа, но поне са я слушали, запомнили са фразата, направила им е впечатление песента. Пак е повече отколкото постигна "Присъда".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера в Провокатор коментираха хонорара на Камелия - 2200.

 

 

Според мен "Носталгия" също стана хит извън фолк средите и е масово одобрявана песен дори и от хейтърите на жанра.

 

За песента на Ивана никой не казва, че са я слушали на Коледа, но поне са я слушали, запомнили са фразата, направила им е впечатление песента. Пак е повече отколкото постигна "Присъда".

Присъда стана тогава голям хит, щото гръмнаха онази мутра и защото Глория пусна нея. "Носталгия" е хит сред старите, от 10 годишните и надолу едва ли я знаят. Иначе не мога да преценя за другото. Нормално е песните на Ивана да са по популярни, тя беше на 100 турнета по стадионите и ги пееше на всеки концерт. Присъда не е пята от 100 години, освен на 15 години Глория. Но все пак :

 

https://www.youtube.com/watch?v=E7MV2RN-iIU

 

Виж гледанията и това е стара песен. Като за Глория са много, песента и е от най - големите хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Присъда стана тогава голям хит, щото гръмнаха онази мутра и защото Глория пусна нея. "Носталгия" е хит сред старите, от 10 годишните и надолу едва ли я знаят. Иначе не мога да преценя за другото. Нормално е песните на Ивана да са по популярни, тя беше на 100 турнета по стадионите и ги пееше на всеки концерт. Присъда не е пята от 100 години, освен на 15 години Глория. Но все пак :

 

https://www.youtube.com/watch?v=E7MV2RN-iIU

 

Виж гледанията и това е стара песен. Като за Глория са много, песента и е от най - големите хитове.

"Присъда" не е ли от 2004-та, а убийството на Жоро от август 2005-та?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...