Jump to content



Online: Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш


Dinnev

Препоръчани коментари

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Брутална!

Според мен повече гледат какво се прави и харесва в световен мащаб и го бутат тук, а ако изкарат късмет и на Балканите, Европа и т.н.

Клипа е много добър.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хит ще е, браво. С още 2-3 хубави нови песни в албума ще се реваншира за по-мудната си година. Галена се включва много яко и в клипа и в песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече наистина е най-доброто на Фики от ''Горе-долу'' насам като хитов потенциал!

''Железен'' също беше много добра, но не се оцени. Да видим с тази какво ще стане.

Определено много силна песен и дано Фики продължава в същия дух.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво за готиното видео и най-вече за бруталното включване на Галена! Супер е! Песента за Фики..... неочаквано е доста добра. Хареса ми. Да се насочи към такъв тип песни, защото предните няколко не ми допаднаха, а това е доста приятно за слушане. Направо си е поп парче и клип.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалката циганка как иска да е Галин .... ама не му се получи.

А Галена няма ли да спре да се включва в песни на пропадняци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подозирам, че на всичките тук това им харесва, основно заради Галена, партиите й и това че има кадри с нея.

Всички думи, които тоя произнася никога не са ми звучали като български от неговата уста.

С виенето пропадна всичко.

Иначе явно и видно го е яд, че Галин въпреки банален вече, си е изградил стил.

Иначе с танците е една идея по-добър от Мария. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална музика! От кого е песента?

 

Виждам я като много голям хит, браво на Фики!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песен за Галин, с по-право и попаджийско изпяване. Включването на Галена е готино, това, че е в клипа също е готино. Но точно тази песен не е за Фики. Поне според мен. Това извиване на Pop/RnB звучи крайно малоумно. Прави някакви Галинови движения, песента и тя такава. Не ми харесва.

 

За Галена поздравления... пак различна, пак провокативна , ей това е жената...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса.

Пак някакви безумно тъпи фрази в текста, които иначе изпяти от Фики не будят чак такова впечетление зашото и той си е доста ограничен, милия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне си призна, че Гальо направи и прави по-вървежен тип музика!

Много се изкефих на този факт!

 

Иначе естествено приветствам решението на Фикрет да не пее на фона на анадолския фолклор.

 

Песента е готина и интересно направена. Невероятен плюс е участието на Галена и в клипа. Изглежда убийствено. Представям си какви яки проекти е подготвила докато е в майчинство. Втората част на песента става як ритъм ала Драганински. Кефи ме. Видеото е на високо ниво. Фразата със "самолета" седи мега неадекватно, но явно е искал да пусне асоциацията с предния му проект.

 

Като цяло Отличен 5,50. Не знам дали ще я слушам много. Няма зарибителна част, но като цяло добре направен проект.

 

И да, факт е,че искат да зарибят и поп публика. Ясно е че всичко върви в една посока, защото помните детската седмица в Черешката на тортата - 5 тийнове се кефеха еднакво на Хабиби и SeTaaBrat. Дано скоро всички тия разграничения се махнат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-доброто от Фики от не знам колко време насам. Музиката е яка! Маймунското присъствие и анадолския глас не може да ги разкара какъвто и стил да пее.

 

Галена е много бясна както винаги! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...