Jump to content



Online: Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш


Dinnev

Препоръчани коментари

  • Отговори 92
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Частта на Галена е най-дразнещото нещо в цялата песен. Какво си е причинила на веждите? :wacko:

 

Тук тА харесвам!

 

П.П. Не си видях коментарите в скандали.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добър интерес задържа песента.

За три дни и няколко часа над 900 хиляди и само за един ден над 11 хиляди споделяния.

Фики се завърна ударно!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-слушаема "Сменям ти адреса". Хареса ми клипа, хареса ми аранжимента и музиката. Галена няма смисъл да я коментирам, при нея няма слабо от години.

 

Интересно ... Гери-Никол, Галин, Фики и Дара влязоха в един и същи коловоз ... да видим какво ще стане. :girl_witch:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори "Пей, сърце" не бях виждал да се споделя толкова и да се коментира. Яд ме е, че точно Фики го направи, но си е факт, да видим ще надмине ли "Горе-долу". Определено този стил ще гонят занапред според мен повечето. И в поп фолка заслугата е на Галин, от другата страна са Криско и Гери. Има много по-талантливи, те като цяло дори са все отрицателно коментирани, подиграват им се, но е факт, че успяха и всеки проект се чака с голям интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да не отбележа, че част от мъжете танцьори в клипа са видимо ретардирани...то просто е смешно. Толкова ли не можеха да намерят хора, които:

1. Да си знаят движенията на танца

2. Да не гледат като теле в железница

3. Да имат представителен вид.

Мацките са топ за сметка на това.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С този флегматичен глас и заспало изпяване убива всичко, иначе много приятно звучене като мелодия и аранжимент. Все пак най-добрата му песен тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...