Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Ужас, само Наско липсва там....направо и Джорджано да докарат, и ония меринджеи и това ще е прецаквация на годината...подигравка тотална.

Дано не решат, че тоя е добра реклама и шоу... НЕ Е. Стига с тъпия PR, шоу и т.н. , искаме пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя от последните си песни искате Ивана да включи в микса?

"Ще ти взема всичките пари" най-много ми харесва, но искам да заложи на нещо старо. Може някакъв по-лежерен микс с "Време за мъже", "Не е ваша работа", "К'ъв си ти бе", ако ще е нещо по-тежко - "Стара история" задължително!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли Ивана като излезе като подарък на сцената и запя Искам още или както се казваше там. Визията беше потресаваща и не беше черно.

 

А кво да пее? Грешна нощ... и Жадни за любов с ДЕса... а от новите... парите и ало девойките :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готови ли сме за концерт в концерта? :g2: :lol: :lol:

 

Даааааа. Ивана е най-яката, заслужава да пее по 30 минути на всеки концерт. Никоя друга не носи такава емоция. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А помните ли Ивана като излезе като подарък на сцената и запя Искам още или както се казваше там. Визията беше потресаваща и не беше черно.

 

А кво да пее? Грешна нощ... и Жадни за любов с ДЕса... а от новите... парите и ало девойките :1000 (29):

 

Много беше напълняла тогава и онази рокля още по-едра я правеше... иначе страхотен прием отново.

 

Даааааа. Ивана е най-яката, заслужава да пее по 30 минути на всеки концерт. Никоя друга не носи такава емоция. :Vishenka_05:

 

Няма как да не се съглася! :1000 (29): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и авторски песни, ако и те не са с изтекли права. Тези пусти права... Да вземе някой да му каже на Димитров, че е и НЕГОВ ангажимент да ги подновява, не само на изпълнителя. В качеството си на какво тоя още се води продуцент, не знам... Ми извади, плати си най-големите хитове. Значи можел да прибира кинти от тия песни, но когато дойде време да им оправя правата, не може. Смотаняк. Той нищо по въпроса не е направил и за кражбите на чужденци от нас. 300 песни има откраднати, най-много от които на Глория, тя е поставила въпроса във фирмата, но без резултат.

 

Такава ли била работата? Изтекли са правата и затова не пеят ретро? Затова ли 4Ти ме лъжеш най - добре" не я въртят в "Класика в жанра"? :gun_bandana:

 

Тоя Димитров е за разстрел! Как може да съсипва фирмата и всичко, което най - добрите му изпълнители направиха? Отврат просто, подигравка с труда и таланта им! :furious:

 

Искам на концерта ретро!1000%20(34).gif Искам да чуя хитовете от 2003 до 2007 включително!

От Глория искам: "Феникс" - ремикс, "Присъда", "Хепи енд", "Град на греха", "сто карата любов" и първия им дует със Симонка - "Моята първа награда". Акапелно искам "Носталгия"!

От Ивана : "Шампанско и сълзи", "Като на 17", "ние сме номер едно", "Това е парчето", "Дерби" а акапелно искам с публиката да запее "Празник всеки ден".

От Анелия искам: "Обичай ме", "Искам те", "Всичко води към теб" - с балета и танца към песента, "Не мога да спра да те обичам", "Ти си слънцето в мен" а акапелно искам "погледни ме в очите". Ще направи фурор! Плюс пак акапелно да изпее "Happy birthday". :Vishenka_05:

 

Обожавам акапелното пеене.

 

Магда дали ще е и тя там? Щото ако ще е, искам : "Утре късно е", "Нямам душа", "Нали ти казах", "След раздялата", "Лудост е" а акапелно искам да изпее "Пусни ме" ама не ремикса! Ако залата запее с нея на тази песен и на приглушена светлина, ще е трепач! Чуваш ли, Магдееееееееее!1000%20(34).gif

 

А Петя искам да изпее вечните си класики: "Горчиви спомени", "Дяволско желание", "Предай се на желанието 1", "Мъж на хоризонта" и искам едно прекрасно акапелно изпълнение на "Не съм ангел". И с рок хитове искам да забие: "Заклевам те", "Уморих се", "Лъжа е", "Ако утре ме губиш"...... Да излезе на тези песни с яка рок визия няма да е никак зле!

 

Яница, Тедито, Татяна - тия нямат място там. Не ги искам никак!

 

Ох, на Райнуши искам най - големите и хитове, и любими де: "Ти ме лъжеш най - добре", "Хиляди жени", "Добра новина", "Като летен грип", 4Глезената - глезената" или пък "Двама" (ако може на тази песен да излезе облечена във френски шик и на екрана зад нея да има кадри от Париж, ще е супер готино!). От по - новите искам "Много се лъжеш". Абе, денс песните са и топ - топ проекти! И нещо народно да изпее - "Вековна земьо", "Мой роден край" или пък "Послание"......... Защо не и "Самодива"........

 

 

На Деска искам най - хитовите и проекти: "Думи две", "Лъжа", "Чудо", "Невъзможно е да спрем", "Регетон и малко чалга", а едно акапелно на "Следи от сълзи" ще е супер завършек! много искам регетонаааааа! :mf_surrender: Падат луди танци на тая песен! :yoji:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък ми прави впечатление, че най-големият ретро хит на Ивана е "Вик" - искам нея, "Стара итория" и "Мога и без теб". :)

 

"Вик" ще се окаже третият тотален хит на Ивана след "Кръчмата" и "Шампанското" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

100 патрона и Грешна нощ не са по-малко хитове.

 

На "Грешна нощ" отдавна не е залага на концерт... единствено акапелно припева като заби на 13тия рожден ден на Планета. :Vishenka_05:

ПП: "Вик" прави по 2500 гледания на ден в Youtube. Вече е и най-гледаното видео на Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Грешна нощ" отдавна не е залага на концерт... единствено акапелно припева като заби на 13тия рожден ден на Планета. :Vishenka_05:

ПП: "Вик" прави по 2500 гледания на ден в Youtube. Вече е и най-гледаното видео на Ивана.

 

Хората попадат на клипа, търсейки информация за ВиК!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не са им смотани сцените, добре са им. Нямаме нужда от западна сценография и най - вече от копиране, моля! Ние трябва да сме оригинални, а не копиета! И не сме Америка или Британия! :feminist_en: :mf_surrender: Тук е България! :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не са им смотани сцените, добре са им. Нямаме нужда от западна сценография и най - вече от копиране, моля! Ние трябва да сме оригинални, а не копиета! И не сме Америка или Британия! :feminist_en: :mf_surrender: Тук е България! :mf_surrender:

 

Ако нямаше копиране, чалгата не би съществувала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не са им смотани сцените, добре са им. Нямаме нужда от западна сценография и най - вече от копиране, моля! Ние трябва да сме оригинални, а не копиета! И не сме Америка или Британия! :feminist_en: :mf_surrender: Тук е България! :mf_surrender:

Кой ти говори за копиране. Никой не е открил топлата вода в днешно време!

Всичко е доразвиване на нечии идеи или на направеното до този момент, ъпгрейд, надграждане. Нищо лошо няма човек да се учи от по-добрите в нещо.

И нищо лошо няма малко да ги сменят тези циркови сцени, вече 15 години ползват едни и същи декори и видеостени.

 

Да, нашия фолк още от самото начало си е изкопиран, от фолклора, от стариградски песни или неизвестни кръчмарски, от Лепа Брена и Драгана Миркович, от Василис Карас, а с идването на сателита и кабеларките :1000 (29): - от Мадона, Америка, Европа, кино индустрията и пр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Купихме 7 билета само заради кака Гло.

Живот и здраве сме там! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Аз съм с покани. Ще съм с компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...