Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

Ох тоя Фики е пълна скръб. Първо кани хората да висят на сбирката им до зори, после мислех, че ще каже Дани Милев и Кукубенд...

 

Въобще... не става за тая работа. Страшен ръб е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох тоя Фики е пълна скръб. Първо кани хората да висят на сбирката им до зори, после мислех, че ще каже Дани Милев и Кукубенд...

 

Въобще... не става за тая работа. Страшен ръб е.

 

Кака му Ивана трябва да го научи. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анонсите са потресаващи, особено на Фики, просто нямам думи колко е прост. Тва да не можеш да кажеш две смислени изречения.. :mf_surrender: Ивана и тя е адски неадекватна, като никой път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анонсите са потресаващи, особено на Фики, просто нямам думи колко е прост. Тва да не можеш да кажеш две смислени изречения.. :mf_surrender: Ивана и тя е адски неадекватна, като никой път.

 

Мен само на Ивана ме кефи. Това "да, отива" звучи доста назидателно хахах :1000 (29): :1000 (29): Нали не коментирам, че Ваня изглежда покъртително... ама ние това го знаем отдавна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анонсите са потресаващи, особено на Фики, просто нямам думи колко е прост. Тва да не можеш да кажеш две смислени изречения.. :mf_surrender: Ивана и тя е адски неадекватна, като никой път.

 

Той си е доста лишен от дар слово, грам няма такова. Умно момче е, обаче грам израз няма, има мисъл, но не му е ясно как да я изрази, и я изразява по единствения начин по който може - простия. Което пак е по-добре, отколкото да се опитва да мисли излишно , и да прави изцепки като на Мария за "Бейонсе и Рейхана" или "една птичка лястовичка не прави". Да не говорим за глупостите на Анелия...

 

Малко са тия , дето са приятни на интервю. На мен Камелия ми е най-готина на интервю, доста мислеща, разсъждаваща и адекватна. Устата има добър израз, съчетан с майтап, Роксана е доста пряма и откровена, Пепа също е готина, макар, че при нея избива на цинизъм и простотия, но пък си казва доста неща директно.

 

Има и забавни. Мария ръси нон-стоп глупости, за нея всичко е страхотно, успешно и уникално, ама само в нейната глава. Анелия е бисер, провлачено и дразнително говорене, съчетано с пълни простотии. Мъчи се там да мисли, но тя мисълта и тече като речта - бавно и тегаво. Иначе страхотна певица, но само докато пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той си е доста лишен от дар слово, грам няма такова. Умно момче е, обаче грам израз няма, има мисъл, но не му е ясно как да я изрази, и я изразява по единствения начин по който може - простия. Което пак е по-добре, отколкото да се опитва да мисли излишно , и да прави изцепки като на Мария за "Бейонсе и Рейхана" или "една птичка лястовичка не прави". Да не говорим за глупостите на Анелия...

 

Той не е лишен от дар слово, той е лишен изобщо от слово.

Как можеш да кажеш, че е умен предвид речника му, който съдържа най-вероятно 80-100 думи.

Къде е учил? Нито изоговаря тези 80 думи правилно, нито е способен да конструира едно просто изречение. Буквално е заключен в клетката на тъпотията си.

Съмнявам се даже, че изобщо си е взел и матурата, щом и 3 не можеш да вържеш на нея... представям си. Някога чел ли е книги, поезия, романи, вестник дори?

Не може в 21 век да си толкова прост, то е абсурдно дори. Днес информация тече от всички страни.

И този е идол на една камара дечурлига. Пълен потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не е лишен от дар слово, той е лишен изобщо от слово.

Как можеш да кажеш, че е умен предвид речника му, който съдържа най-вероятно 80-100 думи.

Къде е учил? Нито изоговаря тези 80 думи правилно, нито е способен да конструира едно просто изречение. Буквално е заключен в клетката на тъпотията си.

Съмнявам се даже, че изобщо си е взел и матурата, щом и 3 не можеш да вържеш на нея... представям си. Някога чел ли е книги, поезия, романи, вестник дори?

Не може в 21 век да си толкова прост, то е абсурдно дори. Днес информация тече от всички страни.

И този е идол на една камара дечурлига. Пълен потрес.

 

 

Тоя пост ме изкефи :zatvorena: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави романите, поне да можеше да не срича като чете. Тъпо е. Колкото и да не ми се иска да е така.... обаче...е така. Не мисля,че все пак е толкова тъп, явно си е ограничен в словото, пък и да не забравяме годините му, та доскоро балове вдигаше, не може да се очаква голямо слово на тези години. Въпреки, че има 14-годишни дето четат като професори, ама.... явно при Фики е в друга посока. Е, поне пее. Но няма да е лошо и да се потруди над изразите, вярно е, че и лесни думи едва изговаря.

И не е защото е турчин и му е труден българския. И аз съм такъв, слушал съм го да говори и пее по турски - положението не е по-различно. Колкото не може да измъти две изречение на български, толкова не може и по турски. То не е до език, просто си е ограничен в словото. За жалост...

 

4K, HD, клипове, мацки, плеймейтки, милиони гледания, и накрая като те питат две изречения и ти да не може и половин да съставиш и да гледаш тъпо като овце насред празно селско поле...еми излагация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави романите, поне да можеше да не срича като чете. Тъпо е. Колкото и да не ми се иска да е така.... обаче...е така. Не мисля,че все пак е толкова тъп, явно си е ограничен в словото, пък и да не забравяме годините му, та доскоро балове вдигаше, не може да се очаква голямо слово на тези години. Въпреки, че има 14-годишни дето четат като професори, ама.... явно при Фики е в друга посока. Е, поне пее. Но няма да е лошо и да се потруди над изразите, вярно е, че и лесни думи едва изговаря.

И не е защото е турчин и му е труден българския. И аз съм такъв, слушал съм го да говори и пее по турски - положението не е по-различно. Колкото не може да измъти две изречение на български, толкова не може и по турски. То не е до език, просто си е ограничен в словото. За жалост...

 

4K, HD, клипове, мацки, плеймейтки, милиони гледания, и накрая като те питат две изречения и ти да не може и половин да съставиш и да гледаш тъпо като овце насред празно селско поле...еми излагация.

 

Кое му е толкова странното?

 

Момчето е било на ... хм ... 10, когато за първи път е установило, че тати е известен, дават го по телевизията, носи пари вкъщи и всички му пожелават "един ден да стане като тати". Оттам нататък освен вокална педагогика и фитнес това момче за какво друго да си хаби усилията?

 

Да не говорим, че има хиляди момичета, които биха искали да спят с него и поне няколко, които не са и коври, ами ще поискат и семейство да си направят с него. Кой от нас може да се похвали с нещо такова?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не е лишен от дар слово, той е лишен изобщо от слово.

Как можеш да кажеш, че е умен предвид речника му, който съдържа най-вероятно 80-100 думи.

Къде е учил? Нито изоговаря тези 80 думи правилно, нито е способен да конструира едно просто изречение. Буквално е заключен в клетката на тъпотията си.

Съмнявам се даже, че изобщо си е взел и матурата, щом и 3 не можеш да вържеш на нея... представям си. Някога чел ли е книги, поезия, романи, вестник дори?

Не може в 21 век да си толкова прост, то е абсурдно дори. Днес информация тече от всички страни.

И този е идол на една камара дечурлига. Пълен потрес.

 

Не си я взел - в едно интервю си призна, че не я е изкарал и това е причината, поради която не можел да запише в музикалната академия. Дефакто той няма средно все още.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ако ограниченоста му стига до това положение , жалко...

Аз си мислех, че само на български размишлява повече, за да направи долу-горе смислено изречение, но след като съм чул по турски - положението не е по-различно, не е езикова бариера, умствена е, липса на елементарно слово, израз и теч на мисъл. Без значение от езика.

Ако беше от езика става да си превежда умствено, но за жалост проблема идва от липса на езикови средства изобще. Но пък има глас, което е ОК - не е професор, а изпълнител по професия, и щом пее (и то на живо) - за мен си е ОК, нищо не казвам. Но по интервюта наистина сваля нивото като говор. Галин определено е с по-добра и бързотечаща мисъл, успява да разсъждава, да мисли, напоследък е махнал и мекото, което биеше много лошо на очи в началото на кариерата му, така, че е поел по правилния път.

 

Фики и Анелия - титани на мисълта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си я взел - в едно интервю си призна, че не я е изкарал и това е причината, поради която не можел да запише в музикалната академия. Дефакто той няма средно все още.

До него ли седеше на матурата да знаеш, че не я е взел? :1000 (29): Колко % от фолк певиците имат някакво завършено образование?! Всички са учили в Котел не знам си къде ама ако започнем да се ровим и ще стигнем до там, че нито една няма завършено образование с изключение вероятно на 2/3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До него ли седеше на матурата да знаеш, че не я е взел? :1000 (29): Колко % от фолк певиците имат някакво завършено образование?! Всички са учили в Котел не знам си къде ама ако започнем да се ровим и ще стигнем до там, че нито една няма завършено образование с изключение вероятно на 2/3.

Това за Фики мисля, че наистина е вярно. А и то си личи колко е прост, как си го представяш да напише ЛИС на произведение на Яворов? И ти сериозно ли твърдиш, че от всички фолк певици "2/3" имат Средно образование?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде па сега - щото Фифи няма средно, значи никой няма...

 

Иначе, веднага мога да посоча една лъжкиня - Ивана. Завършила е колежа в Свищов, а не академията. И истинското й име е Иванка, а не Ваня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Фики мисля, че наистина е вярно. А и то си личи колко е прост, как си го представяш да напише ЛИС на произведение на Яворов? И ти сериозно ли твърдиш, че от всички фолк певици "2/3" имат Средно образование?

Ако трябва да съм честен не си представям нито една да седне да пише произведение на Яворов или на когото и да било друг автор. Нито една фолк гърла не блести с някакъв кой знае какъв интелект. Интересно ми е от всички които твърдят, че имат завършено музикално училище колко от тях могат да четат лист с ноти и имам някаква представа от музика, тоналности и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен не си представям нито една да седне да пише произведение на Яворов или на когото и да било друг автор. Нито една фолк гърла не блести с някакъв кой знае какъв интелект. Интересно ми е от всички които твърдят, че имат завършено музикално училище колко от тях могат да четат лист с ноти и имам някаква представа от музика, тоналности и тн.

И ти си прав, но ставаше въпрос за Фики, за това за него коментирах :1000 (29): Иначе и на мен ми е интересно как прословутите композиторки на песни си създават мелодиите- седнали на пианото с нотен лист в ръка или алелейкайки на диктофона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде па сега - щото Фифи няма средно, значи никой няма...

 

Иначе, веднага мога да посоча една лъжкиня - Ивана. Завършила е колежа в Свищов, а не академията. И истинското й име е Иванка, а не Ваня.

 

Името и вече е ИВАНА.

Искрено се радвам, че попада в графата на най-умните певици. Малко са тези от тях, които могат да се изразяват свободно, без мънкане и "аааааа", "мммммм", "иииииии", което е супер дразнещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Името и вече е ИВАНА.

Искрено се радвам, че попада в графата на най-умните певици. Малко са тези от тях, които могат да се изразяват свободно, без мънкане и "аааааа", "мммммм", "иииииии", което е супер дразнещо.

Не бъркай понятието "умна" с понятията "нагла", "алчна" и "безцеремонна"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Името и вече е ИВАНА.

Искрено се радвам, че попада в графата на най-умните певици. Малко са тези от тях, които могат да се изразяват свободно, без мънкане и "аааааа", "мммммм", "иииииии", което е супер дразнещо.

 

Сменила си е името по лична карта, както направиха комплексарките Джена и Димана? Ужас и безумие. Баш от нея не съм очаквал. После Глория била забравила откъде е тръгнала. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сменила си е името по лична карта, както направиха комплексарките Джена и Димана? Ужас и безумие. Баш от нея не съм очаквал. После Глория била забравила откъде е тръгнала. :mf_surrender:

Какво лошо има в смяна на името? При положение, че цяла България я нарича така, защо да не си смени името? Изключително логично е, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво лошо има в смяна на името? При положение, че цяла България я нарича така, защо да не си смени името? Изключително логично е, според мен.

Защото майка ти и баща ти са те кръстили така... И трябва да проявиш най-малкото уважение към тях, и към човекът, на когото са те кръстили, ако има такъв. Всяко име си носи посланието, силата и съдбата... И отказвайки се от него, ти се отказваш от миналото си, от спомените си, от себе си. Защото Ваня Калудова става ИВАНА чак на 30-та си година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...