Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

Галин с мистериозно гадже – Mr. Greshen!

Галин бе заловен от нашите папараци в Гърция с непознато за масата момче, но не и за нас. Става дума за скандалния Mr. Greshen! Двамата се разхождаха из Солун и Галин пееше на ушето на Mr. Greshen: ‘’Заради тебе вдигам ветролета. Заради тебе – всичко си ми ти‘‘. Mr Greshen го попита: ‘’Ще ме смачкаш ли?‘‘. Уви, отговор не получи. Двамата продължиха разходката като грешното момче бе личен фотограф на Галин след като по наши груби изчисления над 500 снимки бяха направени в рамките на 60 минути. Двамата след това вечеряха в популярен ресторант и се прибраха в хотела (нека отбележим само 3 звезди) което изненада нашите папараци. Галин все пак е голяма звезда, какъв е този хотел?. Но сега е момента да пожелаем щастие и много любов на младата двойка!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Senhor: ‘’Няма място за сравнение между датския и българския шпеков салам‘‘.

От няколко месеца брояча на форума – Senhor – се премести в чужбина в търсене на по-добро развитие. Първите няколко дни опита гозбите и напитките на тази държава, но нещо му липсваше. Няколко седмици след това осъзна какво – вкуса на датския шпеков салам. Виждаше по улицата, че изглеждаха сочни и големи и осъзна, че е време да ги пробва. Не беше очарован от българските – ‘’дълги, но безформени и със странен вкус‘‘. Един ден се запозна с един датски шпеков салам на име Ханс. Покани го в квартирата да гледат заедно ´´Отчаяни съпруги‘‘. Реши да покаже кулинарните си способности като направи кренвирш с две яйца на очи и айран за напитка (случайност?). Хапнаха и пийнаха и Senhor реши, че е време да атакува. Заяви ‘’ Jeg ønsker salami’’. Ханс само това чакаше. Разкопча панталона и другото е история. На следващия ден Senhor сподели на една приятелка по фейсбук : ‘’Маци, вчера опитах и датския салам – е невероятен е!!!!! Нищо общо с българския. Просто заслужава няколко звезди мишелин. Нищо общо с българския. Поздравявам те с ‘’Досещай се сам‘‘. Маци, излизам пак да хапна малко наденичка, после ще ти пиша‘‘
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

CallyPressyfan’ с коварен план как да свърши с кариерата на Галена.

Една от иконите на форума – Кели – реши, че е време Галена да си почине малко от попфолк музиката. Новия проект на Галена за пореден път детронира този на Преслава и нашия любимец не успя да преодолее факта, че неговата любимка губи позиции и няма да спечели нито веднъж класацията на signal.bg . Той беше готов на всичко за да постигне целта си – Галена да изпадне в творческа дупка. Той нямаше намерение да заложи на магии - целеше се много по високо. Следеше всяка стъпка на Галин /б.а. съпруга на Галена/ във фейсбук и видя, че на 24 ноември той ще има презентация на новите си вафли в хотел Маринела. Това беше перфектния момент да атакува. С помоща на Fast манипулираха данните за кетеринг и Кели се появи като част от него . Презентацията мина повече от успешно и Галин отиде до мястото на Кели и го помоли за едно уиски с лед. Кели с голяма усмивка му каза момент. Уви, в питието на нашия субект той сложи някаква непозната за нас субстанция. Минути след това Галин почна да се държи неадекватно и CallyPressyfan’ му помогна да се качи до хотелската му стая. В асансьора почнаха да обливат вълни Галин и виждаше нашата икона като истинска Ники Минаж и секс тигрица. Кели се смееше ехидно – плана подейства. Влезнаха в стаята и Кели изпрати voice note на Fast: ‘’Дадох за добро моята девственост‘‘. Малко след това писа на всички медии след няколко минути да бъдат пред стая 222 на х-л Маринела. Уж Кели не го правеше доброволно, но пъшканията се чуха дори до Люлин. Пресата пристигна и Кели получи SMS от Smith които чакаше долу. Сложи си само един халат и излезе от стаята пеейки: ‘’В първа сцена съм преластенааа а втора сцена е с точка червена‘‘ секунди след това пищеше ‘’Галена, мила, гледай.... само по парфюм е‘‘. Накрая се изсмя ехидно и заяви ‘’Преслава е номер едно. Купете си Без теб от iTunes. Галена – откажи се!!!‘‘

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

The Diva Fiklena в затвора!

Fiklena се намираше в селската кръчма в Смядово като разбра новината с CallyPressyfan’. Бесен и решен да отмъсти заряда строенето на паметник на Галена в центъра на Смядово и с Ладата отпраши към София. Не можем да кажем с каква скорост е карал, но за 1 час стигна до х-л Маринела в търсене на Кели. Той беше там с Fast и Smith пирувайки поредната победа! Със сълзи в очите Fiklena хвана Кели за косата и се опита да го бутне на земята. Уви, Кели показа неузнаваема сила и само с гърдите бутна Fiklena на земята. Полицията се приближаваше и Кели нарочно се просна на земята и почна да плаче. ‘’Помооощ, пребиват мееее... HEEEEEEELP!!!! IS THIS LOVEEE’’ изкрещя Кели. Полицията се приближи и взе показания. След като преди време Klena бе хоспитализиран всички повярваха на Кели и нашия герой напусна с белезници. Преди да го качат в колата заяви: ‘‘Калино, ще дойда в село Юнаци и ще те изгоря жива!!!! Ти съсипа Галена, проклинам тееееееееее‘‘. Към днешна дата той е в затвора и няма изгледи да бъде освободен
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЯКА ВРЪЗКА С CALLYPRESSYFAN'

А: Кели, във фейсбук вече има страници ''Кели, разбивача на семейства''. Масов бунт против теб. Как си ?

К: Щастлив. ''Без теб'' ще е хита на сезона. Новата песен на Галена е провал, ужасна. Коя беше Галена??? Мила, употребих мъжа ти! Колко ли още са го минали. (смее се)

А: Не се ли срамуваш от това което направи?

К: Ох, чакайте, че актуализираха гледанията на ''Без теб''. За 5 часа е регистрирала 300 хиляди гледания. Треса се от кеф!!!! Какъв ви беше въпроса ?

А: Не се ли срамуваш от постъпката ти ?

К: Той да се срамува. Аз просто показах какъв човек е. Зрители, гледайте ''Без теб'' в youtubee!!!!

А: Как ще реагираш ако Галена сега се амбицира още повече и пуска тупалка след тупалка?

К: Пепел ти на езикаа!!!! Може да и стана фен (смее се). Защо не ми казваш, че е 22:30? Време е за дневната молитва Преси да мачка с хит и да детронира Галена. Лека вечер зрители!!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЯКА ВРЪЗКА С CALLYPRESSYFAN'

А: Кели, във фейсбук вече има страници ''Кели, разбивача на семейства''. Масов бунт против теб. Как си ?

К: Щастлив. ''Без теб'' ще е хита на сезона. Новата песен на Галена е провал, ужасна. Коя беше Галена??? Мила, употребих мъжа ти! Колко ли още са го минали. (смее се)

А: Не се ли срамуваш от това което направи?

К: Ох, чакайте, че актуализираха гледанията на ''Без теб''. За 5 часа е регистрирала 300 хиляди гледания. Треса се от кеф!!!! Какъв ви беше въпроса ?

А: Не се ли срамуваш от постъпката ти ?

К: Той да се срамува. Аз просто показах какъв човек е. Зрители, гледайте ''Без теб'' в youtubee!!!!

А: Как ще реагираш ако Галена сега се амбицира още повече и пуска тупалка след тупалка?

К: Пепел ти на езикаа!!!! Може да и стана фен (смее се). Защо не ми казваш, че е 22:30? Време е за дневната молитва Преси да мачка с хит и да детронира Галена. Лека вечер зрители!!!!

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЯКА ВРЪЗКА С THE DIVA FIKLENA ОТ ЗАТВОРА!!

А: Години наред в затвора заради Галена. Струва ли си ?

Ф: За Галена бих убих с кръвта си бих платил!

А: Какво мислиш за CallyPressyfan'

Ф: Към коя камера да погледна? ПРОКЛИНАМ ТЕ! Камион да те блъсне, макдоналдс да затвори, географията да се забрани!!!

А: Какви са тези клетви в ефир?!

Ф: Цигански!

А: Всичко може да се оправи с говорене!

Ф: Cally, ще те изгоря на клада както преди години са горели вещиците!

А: Край на това интервю! Лека вечер зрители!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Senhor: ‘’Няма място за сравнение между датския и българския шпеков салам‘‘.

От няколко месеца брояча на форума – Senhor – се премести в чужбина в търсене на по-добро развитие. Първите няколко дни опита гозбите и напитките на тази държава, но нещо му липсваше. Няколко седмици след това осъзна какво – вкуса на датския шпеков салам. Виждаше по улицата, че изглеждаха сочни и големи и осъзна, че е време да ги пробва. Не беше очарован от българските – ‘’дълги, но безформени и със странен вкус‘‘. Един ден се запозна с един датски шпеков салам на име Ханс. Покани го в квартирата да гледат заедно ´´Отчаяни съпруги‘‘. Реши да покаже кулинарните си способности като направи кренвирш с две яйца на очи и айран за напитка (случайност?). Хапнаха и пийнаха и Senhor реши, че е време да атакува. Заяви ‘’ Jeg ønsker salami’’. Ханс само това чакаше. Разкопча панталона и другото е история. На следващия ден Senhor сподели на една приятелка по фейсбук : ‘’Маци, вчера опитах и датския салам – е невероятен е!!!!! Нищо общо с българския. Просто заслужава няколко звезди мишелин. Нищо общо с българския. Поздравявам те с ‘’Досещай се сам‘‘. Маци, излизам пак да хапна малко наденичка, после ще ти пиша‘‘

Въх, 1:1. :helpsmilie:

 

Пазете се, раманиаци, папараците на -А. дебнат навсякъде. Дори и извън България не сте застраховани!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЯКА ВРЪЗКА С CALLYPRESSYFAN'

А: Кели, във фейсбук вече има страници ''Кели, разбивача на семейства''. Масов бунт против теб. Как си ?

К: Щастлив. ''Без теб'' ще е хита на сезона. Новата песен на Галена е провал, ужасна. Коя беше Галена??? Мила, употребих мъжа ти! Колко ли още са го минали. (смее се)

А: Не се ли срамуваш от това което направи?

К: Ох, чакайте, че актуализираха гледанията на ''Без теб''. За 5 часа е регистрирала 300 хиляди гледания. Треса се от кеф!!!! Какъв ви беше въпроса ?

А: Не се ли срамуваш от постъпката ти ?

К: Той да се срамува. Аз просто показах какъв човек е. Зрители, гледайте ''Без теб'' в youtubee!!!!

А: Как ще реагираш ако Галена сега се амбицира още повече и пуска тупалка след тупалка?

К: Пепел ти на езикаа!!!! Може да и стана фен (смее се). Защо не ми казваш, че е 22:30? Време е за дневната молитва Преси да мачка с хит и да детронира Галена. Лека вечер зрители!!!!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съжалявам, защото нищо не съм направилa, той мe нападна !Не съм дошла в тази съдебна зала днес, за да предлагам своите извинения. Аз не стоя тук за да се извинявам, защото не съжалявам за нищо. Дори и ако можех да върна времето назад хиляди пъти, аз пак бих взела същото решение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Paisano, за кака няма ли репортаж/история/клюка/събитие? Ммм...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, аз мисля нещо тип Наталия Кобилкина за теб.

Трябва да го оформя.

Интересни неща предстоят! :3fdb8960598fa63e:

Ни мъ фърляй в тоо оркестър, куубичаш :girl_witch:

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
ПРЯКА ВРЪЗКА С THE DIVA FIKLENA ОТ ЗАТВОРА!!

А: Години наред в затвора заради Галена. Струва ли си ?

Ф: За Галена бих убих с кръвта си бих платил!

А: Какво мислиш за CallyPressyfan'

Ф: Към коя камера да погледна? ПРОКЛИНАМ ТЕ! Камион да те блъсне, макдоналдс да затвори, географията да се забрани!!!

А: Какви са тези клетви в ефир?!

Ф: Цигански!

А: Всичко може да се оправи с говорене!

Ф: Cally, ще те изгоря на клада както преди години са горели вещиците!

А: Край на това интервю! Лека вечер зрители!

CallyPressyfan’ с коварен план как да свърши с кариерата на Галена.

Една от иконите на форума – Кели – реши, че е време Галена да си почине малко от попфолк музиката. Новия проект на Галена за пореден път детронира този на Преслава и нашия любимец не успя да преодолее факта, че неговата любимка губи позиции и няма да спечели нито веднъж класацията на signal.bg . Той беше готов на всичко за да постигне целта си – Галена да изпадне в творческа дупка. Той нямаше намерение да заложи на магии - целеше се много по високо. Следеше всяка стъпка на Галин /б.а. съпруга на Галена/ във фейсбук и видя, че на 24 ноември той ще има презентация на новите си вафли в хотел Маринела. Това беше перфектния момент да атакува. С помоща на Fast манипулираха данните за кетеринг и Кели се появи като част от него . Презентацията мина повече от успешно и Галин отиде до мястото на Кели и го помоли за едно уиски с лед. Кели с голяма усмивка му каза момент. Уви, в питието на нашия субект той сложи някаква непозната за нас субстанция. Минути след това Галин почна да се държи неадекватно и CallyPressyfan’ му помогна да се качи до хотелската му стая. В асансьора почнаха да обливат вълни Галин и виждаше нашата икона като истинска Ники Минаж и секс тигрица. Кели се смееше ехидно – плана подейства. Влезнаха в стаята и Кели изпрати voice note на Fast: ‘’Дадох за добро моята девственост‘‘. Малко след това писа на всички медии след няколко минути да бъдат пред стая 222 на х-л Маринела. Уж Кели не го правеше доброволно, но пъшканията се чуха дори до Люлин. Пресата пристигна и Кели получи SMS от Smith които чакаше долу. Сложи си само един халат и излезе от стаята пеейки: ‘’В първа сцена съм преластенааа а втора сцена е с точка червена‘‘ секунди след това пищеше ‘’Галена, мила, гледай.... само по парфюм е‘‘. Накрая се изсмя ехидно и заяви ‘’Преслава е номер едно. Купете си Без теб от iTunes. Галена – откажи се!!!‘‘

Евала!! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...