Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Putin: ''Днешните награди са пародия''

A: Putin, няма ли да играеш в днешния цирк?
П: Това не е цирк а пародия!
А: Поискал си осем вида сирене и вода Voss. Изисквания на ниво Марая Кери!
П: Така сме звездите. Какво очакваш ? Винаги ниво и класа!
А: Отказа се да бъдеш модератор. Защо ?
П: Глупаво е. Сега съм по-свободен и доволен. Други да се занимават.
А: Оправихте ли отношенията си с Динев ?
П: Кой беше този ? Трудно прощавам, но на него успях!
А: Чува се песен на Марая Кери. Явно трябва да влизаш!
П: Да бяха пуснали ‘’Дай ми лед‘‘ на Азис.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Pierre: ''Лидерите тази година са -А., THE DIVA FIKLENA & Blueberry''

А: Pierre, тази година не си водещ на наградите.
П: Че аз никога не съм бил водещ, просто две години бях продуцент на самото събитие и избирах водещите - първо бяха Nolah и Боби, а след това Елена и Nicolas. Но тази година и покана не получих - явно видяха, че се пооядох и ме пенсионираха преди срока по чл.68 от Кодекса за социално осигуряване. Но пък аз съм и доволен много - време е да има и нова гледна точка за събитието, тръпна в очакване точно колкото фен на Преслава преди обявяване на победителката за "Певица на годината".

А: Кого подкрепяш най-много ?
П: Лидерите тази година са -А, THE DIVA FIKLENA & Blueberry - очаквам те да мачкат като ненормални тази вечер, да оберат всички награди и да се наложи да ги пренасям с новата ми кола, която получих благодарение на молитвите ми по новолуние. А иначе подкрепям и koteto82, защото като неин мениджър получавам 90% от това, което тя получава.


А: Не харесваш интригите, но се очаква, че днес те ще бъдат много!
П: Аз не ги харесвам, но те ме харесват и постоянно търсят моята компания. Но днес ще ги преживея, все пак церемонията е парад на суетата и няма да пропусна модната излагация на някои потребители, а и фалшивите им сълзи, когато получат купените си награди. Любопитен съм да разбера кой/коя потребител има най-богат спонсор - отговор ще получа от специалните награди.

А:Ще има ли бисове тази година?
П: 2012 бяха важни бисовете, 2013 гледанията, а 2016 година популярността и реакцията на публиката се определя от това колко live stream-a има във Фейсбук. Но за бисовете съм убеден, че Калин ще получи поне един, а Senhor ще се размине на косъм, защото ще отиде да се преоблича преди изпълнението си.

А:На една маса си с koteto82. Ще изтърпиш ли монолизите ѝ?
П: А, нямам проблем - нося изрязана стария от вестник "Уикенд" със заглавие "Рики Мартин дава дупе на рязан арабин", тъй че цялата вечер тя ще бъде тиха, защото ще пише имейли до редакцията и ще им съобщава всичко случващо се с Рики минута по минута.

А: Приятно прекарване на церемонията!
П: Благодаря! По-важно ми е, че ще се гледам във Поверително от -А.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

-А: Успех на всички.

 

А: Добър вечер -А. Надяваме се днес да вземеш всички награди и не защото си наш шеф. :3fdb8960598fa63e:

А: Благодаря ви, но няма да коментирам. Цяла година бях център на вниманието - нека днес са други. Успех на всички!!!

А: Но...

А: Няма но. Казах успех на всички! Ще се видим вътре.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

-А: Успех на всички.

 

А: Добър вечер -А. Надяваме се днес да вземеш всички награди и не защото си наш шеф. :3fdb8960598fa63e:

А: Благодаря ви, но няма да коментирам. Цяла година бях център на вниманието - нека днес са други. Успех на всички!!!

А: Но...

А: Няма но. Казах успех на всички! Ще се видим вътре.

Невероятен, сам се интервюира и си говори във второ лице, множествено число! :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

HIT: Идвам да поставя едни краварки на мястото си.

Чийзкейк: Как да издържа психически на този тормоз ?

 

A: HIT, нашия водещ преди няколко дни заяви, че ти си победителя за него в категорията дебют.

Х: О, мерси много. Идвам само за да поставя на мястото си едни краварки. Другото изобщо не ми пука.

А: Не понасяш Чийзкейк.

Х: Имате новина. (смее се)

А: Знаеш ли, че сте на една маса ?

Х: Ооо, супер. Интересна вечер се очертава.

А: Той дори в момента е зад теб. Как си Чийзкейк ?

Ч: Както винаги позитивно настроен! Пожелавам успех на всички! Бъдете добри и ще успеете в този живот.

Х: Краварка.

Ч: Това е МОЯ МОМЕНТ. Замълчи поне сега. Няма да те моля следващия път.

Х: Ма ако ти забия един шамар.

Ч: Кажете ми – как да издържа на тази психическа тормоза ? Аз се опитвам с диалог, но това момче просто от дума не разбира от ДУМА!

Х: Да те *** в **тката

Ч: Имам две! Тази и на леля ми!

А: Аз ще може ли да говоря ?!

Ч, Х: НЕ!

Х: Ти какъв парцал си !

Ч: Оооо, яяя... (Чийзкейк тръгна към залата и HIT зад него)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

THE DIVA FIKLENA: Ще дойде ден в които Кели и Преслава ще си платят греховете.

A: Фиклена, пуснаха те специално от затвора за наградите.
Ф: Кели тук ли е ?
А: Предполагам, че да. Защо ?
Ф: Ще видите! Имам идея. (смее се зловещо.)
А: Каква ? Сподели на феновете.
Ф: Като малък гледах много кеч и имаше един който правеше ‘’смърдящото лице‘‘. Кели, внимавай. Ядох цяла седмица стар боб и очаквах този момент!
А: Искаш ли награда ?
Ф: Ако не взема награда ще си прережа вените в лайф чат във фейсбук!
А: Мислиш ли, че всеки си плаща за греховете ?
Ф: Кели и Преслава още не са, но и този ден ще дойде!! Галче, миличка, ако гледаш искам да ти кажа, че те обичам и за теб бих убил !!!! Целувам те насякъде, освен пичето.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

CallyPressyfan: Кажете ми как се казват гаджетата на Анелия и Десислава.

A: Кели, изглеждаш ми блед и няколко кила отгоре. Добре ли си ?
К: БРЕМЕННА СЪМ! Очаквам рожба от Валин (б.а. съпруг на Валена). В момента пия Bevared и свалих четири килограма. Трудна бременност. (симулира плач, но без особен успех .. след това започва да се смее до уши и да раздава въздушни целувки във всички посоки )
А: Кели, добре ли си ?
К: Чакам бис!
А: Това не е Маринела! Нека се върнем на новината за рожба. Не е ли малко рисковано да идваш на наградите?
К: Да, дори мислех да не идвам на наградите заради акустиката на залата. Беше ме страх да не пометна, но феновете ми ме искат тук и аз ще бъда въпреки всичко!
А: Валин знае ли, че ще има рожба от теб ?
К: Да, ще го кръстим Преси. Валена, надявам се, че гледаш и днес предаването (смее се злобно). Оооох, май получих контракция – заболя ме.
А: Всички са съгласни, че ти трябва да спечелиш ‘’Най-голям фен‘‘. Трета поредна година ще е това ако не се лъжа.
К: Борим се да подобрим рекорда на Преси. Искам 13 пъти да спечеля този приз!
А: Анелия и Десислава също са ужасна конкуренция за Преслава.
К: Само ми кажете как се казват гаджетата им (смее се ехидно).
А: Влизай и се раздай на макс!
К: Искам троен бис!!! Мерси.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

СЕНЗАЦИЯ!!

Arwity и Denis консумираха нуждите си в тоалетната.

Емоцията след като Arwity стана потребителка на годината беше голяма. Глътна няколко напитки на екс и почна да зарибява Денис. Няколко пъти видяхме ръката на ''Потребителката на 2016'' под масата симулирайки мърдане, но не знаем дали е било на голо или през панталона. По едно време двамата станаха и отидоха в тоалетната. Нашия крал -А. като добър репортер бързо ги последва и стигна до тоалетната. От там се чуваха скандални реплики като ''По-леко, боли...'', ''Ама ще ме разпориш на две'' и други вулгарности. Както знаете драги зрители всичко си има свой край както този полов акт. Уви, кулминацията беше на неподходящо място и Arwity изпищя ''Оле мале, окото и лицето ми бее... Няма тоалетна хартия, какво ще правим''. -А. като добър човек почука на вратата и попита дали се нуждаят от нещо. Денис го помоли за няколко мокри кърпички. Двамата излезнаха и Arwity си беше изчистила лицето, но беше забравила да си закопчае ризката. Имаме ли нова двойка на хоризонта ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях там с камшика в латекс и токове. Не взехте ли интервюта? Кои бяха тия с микрофоните тогава???

Що пити и колети пращах и хамони. Нанай награда за кака...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Падамммм... Ооо, даааа! Сънищата ми стават реалност!!!!!!!!!

Благодаря че си така добродушен и си ни помогнал, ама можеше да не го разпространяваш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho остана разочарован - оргия нямаше!

Минути след края на церемонята потребителя с най-интересни коментари се качи на сцената и заяви на микрофона: ''Резервирал съм стая за всички! Да отидем и да се отдадем един на друг''. Имаше няколко желаещи - няма да споменавам имена да не им се прави реклама, но накрая всички решиха да отидат на участие на Галин освен няколко потребители които тръгнаха към Аврамов Дом. Конди остана разочарован и си отиде в стаята. Уви, няколко потребителя ни споделиха, че млад жребец се е качил в неговата стая. Предполагаме, че са чели заедно Нов Фолк и слушали хитове на Марая Кери от далечното минало

!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Женски бой! Arwity остана без екстеншъни а Blueberry със счупени нотки!

Гледали ли сте клипа на ''Да ти викна ли такси'' ? Подобна сцена се разигра малко след като ''Потребителката на 2016'' се завърна от тоалентата задоволена. Изведнъж рече и отсече на масата: ''Im the queen - да, да, да''. Blueberry се издразни от това самочуствие и я хвана за косата като отъсна голяма част от екстеншъните! Arwity не остана длъжна и почна да я драска, дори я нарече ''сопол''. Малко след това дойде охраната на залата и двете дами трябваше да напуснат терена.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Невероятно, за пореден път!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ми за тея екстейшъни пари съм дала, ще я дера не ами! Чак си го представих.

 

Много интересно и силно тази вечер! Може би най-добрата от всички. Искрено се смях и забавлявах на всички интервюта

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...