Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

Blueberry зачена от Малума!
Скандалната потребителка Blueberry бе засечена от нашите папараци в клиника преди няколко дни! За никого не е тайна, че за нея перфектната фигура е блян и признание. Уви, към днешна дата има промяна в телосложението на teen идолката на България поради факта, че тя очаква първата си рожба! Blu е в петия месец а баща на бъдещата рожба е изпълнителя Maluma с когото имат връзка от близо една година! Както добре си спомняте преди няколко месеца двамата бяха на романтична ваканция в Китай. Двамата се шегуват, че най-вероятно детето ще е азиатче и ще се казва Ашуак Малума Джуниър! Специално за зрителите на ''Поверително от –А'' тя сподели, че е много доволна от вида, размера и дължината на Малума Джуниър и бързо след Ашуак иска да забременее с още едно дете и този път да го дари с момче! Изобщо не се притеснява, че той може да и изневери защото го е предупредила, че ако разбере нещо подобно ще му отреже чурката.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Koteto82 пометна от злоба, купува от ebay сперма на Шмики Мартин!

Пореден шок в живота на koteto82! Тя разбра, че нейн враг номер едно – Blueberry – е заченала от Maluma. Мигом след като разбра тази новина тя побесня и почнала да плаче и ридае! Чули се дори няколко клетви по адрес на бъдещите родители. Уви една супа от кротони я свестила и измислила план как да отмъсти и да не остане на заден план! Вечерта се прибрала утрепана от работа, но все пак намери време да влезе в ebay и amazon и да търси семенна течност на Шмики Мартин, но не успя да намери. Все пак имаше някакъв късмет защото продаваха една негова потна тениска от концерт и тя си я поръча! Нашата кралица не си поплюва и постига всяка нейна цел. На следващия ден реши да напише един голям роман на Шмики в Туитър където има 15 милиона последователи! В писмото тя го молеше за няколко капки негова течност и обясняваше ситуацията в която живее. За съжаление към днешна дата няма отговор от него, но може скоро да зачене от друг нейн любимец – Спиро!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Senuj си купува иригатор от аптека

Кучката на форума – както той самия се нарича – бе хванат в скандална ситуация. След като разбрахме, че момчето си има спонсор, той трябва да бъде задоволен. Деня е 27 септ. Моите невероятни Paparazzi са на поредния оглед за звезди докато ми купуват закуска баничка. За съжаление тази баничка трябваше да се запави защото те се натъкнаха на Сенуж. Той влизаше в известна апетка. Стоеше неспокойно и си гризеше ноктите. Мислехме, че ще си вземе аналгин или парацетамол. Изненадата бе като той потърси иригатор. Последна тривиален въпрос към аптекарката: ‘’Целия ли маркуч да си го пъхна?‘’. Жената скандализирана отговори само с ‘’да‘‘. Минути след това Сенуж напусна аптеката и тръгна към квартал Люлин където се намира неговия апартамент. Стоя близо 45 минути в него и след това го напусна видимо изкъпан и с различни дрехи. Хвана едно такси и се запъти към ‘’Надежда‘‘. Там го очакваше един мъж на възраст 45 години горе-долу. Двамата се качиха в апартамента на мъжа. Дали са приятели, роднини или нещо повече ?! Вие решете!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Senuj си купува иригатор от аптека

Кучката на форума – както той самия се нарича – бе хванат в скандална ситуация. След като разбрахме, че момчето си има спонсор, той трябва да бъде задоволен. Деня е 27 септ. Моите невероятни Paparazzi са на поредния оглед за звезди докато ми купуват закуска баничка. За съжаление тази баничка трябваше да се запави защото те се натъкнаха на Сенуж. Той влизаше в известна апетка. Стоеше неспокойно и си гризеше ноктите. Мислехме, че ще си вземе аналгин или парацетамол. Изненадата бе като той потърси иригатор. Последна тривиален въпрос към аптекарката: ''Целия ли маркуч да си го пъхна?''. Жената скандализирана отговори само с ''да''. Минути след това Сенуж напусна аптеката и тръгна към квартал Люлин където се намира неговия апартамент. Стоя близо 45 минути в него и след това го напусна видимо изкъпан и с различни дрехи. Хвана едно такси и се запъти към ''Надежда''. Там го очакваше един мъж на възраст 45 години горе-долу. Двамата се качиха в апартамента на мъжа. Дали са приятели, роднини или нещо повече ?! Вие решете!

 

1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Chris и Kondomcho стопиха ледовете.

Може във форума да представят хладни чувства, но в реалния живот нещата съвсем не стоят така. За никой не е тайна, че Kondomcho е Дон Жуан на форума. След страстна връзка с Nikinlay новата жертва е Chris. Двамата скандализираха като отидоха на селски туризъм в село Вълкосел за да практикуват на следващата сутрин паневритмия. За съжаление в село Вълкосел няма хотели съответно се наложи двамата да спят в палатка а светлината вътре в нея ни показа, че Kondomcho вдига двойна палатка. Двамата се държаха много приятелски през целия ден а вечерта запахила огън на открито и си направиха свински пържоли с лютеница! Идилията настъпи късно вечерта. Към 2:04 Kondomcho скандализира с вдигната палатка. Няколко пъти побутна Chris, но той не му обърна внимание поне не докато не изгасиха фенера. Не знаем какво се е случило след това, но на следващия ден щастливо практикуваха паневритмия а по анцуга на Kondomcho имаше бяло. Дали прясно мляко Верея или негово – оставаме го на вашата фантазия!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Arwity и Dinnev се разделиха! Чупиха се мебели в общата квартира.

‘’Кучко, съсипа ми живота‘‘ и ‘’Проклинам те, дано никога повече да не я вдигнеш‘‘ бяха едни отмногото обиди и клетви които се чуха на 1 окт. в общата квартира на Arwity и Dinnev. Двамата сложиха край на връзката си поради неразбирателство в характерите. В началото бурната любов се справяше с всеки един проблем. Съседите редовно се оплакваха, че след бурен скандал следваше бурен секс. В последните месеци обаче скандалите бяха доста а Dinnev накрая винаги спеше в хола на дивана. Чашата преля след като Arwity разбра, че Dinnev се заиграваше с една съученичка по Вайбър. ‘’Ще оскубя тази кучка и ще я нарежа с бръснарско ножче, разбираш ли ме?‘‘ пищеше тя. Той също използва обидни епитети по нейн адрес като ‘’Ненастница, златотърсачка, луда и други...‘‘. Съседите не издържаха на поредния скандал и решиха да се обадят на полицията. Тя дойде, видя счупени чаши, чинии, телевизор и други мебели от апартамента и двамата се наложиха да отидат в районното за да изяснат нещата. Към днешна дата Dinnev има ограничение и не може да доближава Arwity на 500м защото един ден се промъкнал в апартамента и боядисал косата и зелена и оранжева. Една любов си отиде.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Arwity и Dinnev се разделиха! Чупиха се мебели в общата квартира.

 

''Кучко, съсипа ми живота'' и ''Проклинам те, дано никога повече да не я вдигнеш'' бяха едни отмногото обиди и клетви които се чуха на 1 окт. в общата квартира на Arwity и Dinnev. Двамата сложиха край на връзката си поради неразбирателство в характерите. В началото бурната любов се справяше с всеки един проблем. Съседите редовно се оплакваха, че след бурен скандал следваше бурен секс. В последните месеци обаче скандалите бяха доста а Dinnev накрая винаги спеше в хола на дивана. Чашата преля след като Arwity разбра, че Dinnev се заиграваше с една съученичка по Вайбър. ''Ще оскубя тази кучка и ще я нарежа с бръснарско ножче, разбираш ли ме?'' пищеше тя. Той също използва обидни епитети по нейн адрес като ''Ненастница, златотърсачка, луда и други...''. Съседите не издържаха на поредния скандал и решиха да се обадят на полицията. Тя дойде, видя счупени чаши, чинии, телевизор и други мебели от апартамента и двамата се наложиха да отидат в районното за да изяснат нещата. Към днешна дата Dinnev има ограничение и не може да доближава Arwity на 500м защото един ден се промъкнал в апартамента и боядисал косата и зелена и оранжева. Една любов си отиде.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Охх с глас се смея.. Е това беше най-доброто за вечерта!

Надявам се все пак, че нашата любов един ден пак ще пламне! Надеждата умира последна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вкарай си го между третата вежда!

Т.е в твоята уста?! Защото аз и първа веж да нямам! Явно имаш богат опит с иригаторите и чичковците над 45!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Arwity и Dinnev се разделиха! Чупиха се мебели в общата квартира.

 

‘’Кучко, съсипа ми живота‘‘ и ‘’Проклинам те, дано никога повече да не я вдигнеш‘‘ бяха едни отмногото обиди и клетви които се чуха на 1 окт. в общата квартира на Arwity и Dinnev. Двамата сложиха край на връзката си поради неразбирателство в характерите. В началото бурната любов се справяше с всеки един проблем. Съседите редовно се оплакваха, че след бурен скандал следваше бурен секс. В последните месеци обаче скандалите бяха доста а Dinnev накрая винаги спеше в хола на дивана. Чашата преля след като Arwity разбра, че Dinnev се заиграваше с една съученичка по Вайбър. ‘’Ще оскубя тази кучка и ще я нарежа с бръснарско ножче, разбираш ли ме?‘‘ пищеше тя. Той също използва обидни епитети по нейн адрес като ‘’Ненастница, златотърсачка, луда и други...‘‘. Съседите не издържаха на поредния скандал и решиха да се обадят на полицията. Тя дойде, видя счупени чаши, чинии, телевизор и други мебели от апартамента и двамата се наложиха да отидат в районното за да изяснат нещата. Към днешна дата Dinnev има ограничение и не може да доближава Arwity на 500м защото един ден се промъкнал в апартамента и боядисал косата и зелена и оранжева. Една любов си отиде.

Бог! :roll1: :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т.е в твоята уста?! Защото аз и първа веж да нямам! Явно имаш богат опит с иригаторите и чичковците над 45!

Със сигурност имам много повече опит от теб.

А ти сам се предлагаш на хора!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:lol:

Само да кажа, че по излъчените кадри няма как да се докаже, че съм пребивавал на земи завладяни от ДПС, още повече и да съм приготвял вкусно гурме със свинско.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Това ми липсваше! Браво –А.!
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...