Jump to content



Поверително от -А.


Препоръчани коментари

Време е да представим госта ни тази седмица! Наскоро пукнаха неговата майска роза и той реши да сподели пред ''Поверително от -А'' как се чувства след това!
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 593
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Smith: По време на първия ми полов акт се почувствах потурчена, омърсена и обладана от Луцифер и Буда, но ми хареса!

А: Привет на току-що оплодения потребител на Рама!
С: Добър вечер на всички! Посрещам ви с чаша вино, повдигната вежда и бельо от жартиери!
А: Как беше първия полов акт ?
С: Запознах се с един бизнесмен в един сайт. Покани ме на среща и ме заведе в един от най-скъпите хотели в София. Там ме люби с часове а после ме качи на Бентлито си и ме заведе у дома!
А: Как се почувства след това ?
С: По време на първия ми полов акт се почувствах потурчена, омърсена и обладана от Луцифер и Буда, но ми хареса! След това се разплаках под душа и се нагълтах с витамин C защото си мислех, че се бях изложил!
А: Искаш ли да повториш ?


очаквайте продължение
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Callypressyfan'със скандално признание пред -А. : ''Харесвам новия проект на Галена''.

 

Топ иконата на форума бе хванат от папараците ни на обяд с -А. в ''Хотел Маринела''. Там той коментираше как Преси се превръща в една падаща звезда и пророни дори няколко сълзи! Крещеше и проклинаше факта, че вече няма награди и Преси е изгубила амбицията си. Хората го изгледаха шокирани като извади една нейна снимка и започна да я целува и крещи: ''Миличка, ще си върнеш лидерството - обещавам ти!!!''.

Малко след това Кели през сълзи и срам сподели: ''Харесвам новия проект на Галена. Да си лея ли куршум?''. Минути след това избухна в истеричен смях след като си пусна приема на Преслава на ''Лудата дойде'' от 2 години HD.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

продължаваме....

 

С: Да, мисля да отида до Пловдив защото искам Kondomcho да ме обладае под звуците на ''Мръсно и полека''.

А: Коментира се, че фантазираш много и всичко е една лъжа!

С: Да се разтворя ли трябва, че да докажа, че е истина ?

А: Не е задължително!

С: Жалко!

А: По какви мъже си пада Сенуж?

С: Има ли патка на хоризонта - Сенуж си пада (смее се)

А: С кого би спал от форума?

С: Труден въпрос. Има няколко потребители. Защо не и foxy ?

А: Нашите камери обаче разбраха, че бизнесмена реално е готвач на шкембе чорба!

С: Спрете това интервю веднага!!! Спрете го казвам!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

продължаваме....

 

А: Коментира се, че фантазираш много и всичко е една лъжа!

С: Да се разтворя ли трябва, че да докажа, че е истина ?

А: Не е задължително!

С: Жалко!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Smith преспа с ''бизнесмен'', но той се оказа готвач на шкембе чорба!

 

Фурията в леглото Smith най-накрая намери точния мъж да го отпуши от 20 годишната хрема! Те се запознаха в известен сайт.Там 50 годишния мъж заяви, че има частен бизнесмен и ще обсипе Smith в скъпи диаманти и апартаменти. За него това беше мечта и безпардонно реши да му се отдаде! Двамата си уговориха среща в мотел. Бизнесмена го излъга, че предпочита на дискретни места защото го е страх жена му да не разбере! Сенуж го гледаше доволна и мислеше: ''Ооо, и женен дори! Парите ще му харча без спирка''. Човека го оправи и му заяви: ''Дано моя крем по лицето ти направи по гладка тази попска брада'' на което Smith се изсмя. Неговата мечта на следващия ден бе разбита като отиде с провинциална приятелка да консумира шкембе чорба в една евтина кръчма и там видя неговия бизнесмен като готвач. Повика го в тоалетната и му изпищя: ''Защо ме излъга, бееее???'' и той му отговори ''Защото си много сладък''. Сенуж добави ''Проклет да си'' и взе чаша вино да се прави на Преслава в апартамента му в Люлин.

БОЖЕСТВЕНО!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

MajkataNaKemi хваната в изневяра с Dinnev!

 

За никой не е тайна, че Dinnev & Kondomcho са близки приятели. Веднъж те поканили невинния Dinnev на гости в апартамента им в Пловдив. Всичко вървяло по мед и масло. За никого не било изненада, че Kondomcho се напил и решил да отиде да релаксира. В този момент MajkataNaKemi & Dinnev останали сами в хола и почнали да коментират Bebe Rexha. MajkataNaKemi споделила: ''Писах и, че е в трендинг на 13-то място''. Динев изненадан заявил: ''Ооо, така ли ? Аз също''! Малко след това прозвучала ''Напрао ги убивам'' и MajkataNaKemi започнала еротични танци на които Dinnev не успял да устои! Малко след това се хванали и са почнали да се целунат. За капак в този момент влезнала Kemmy Junior и почнала да крещи: ''Мамо, какво правиш?''. Dinnev обяснил на момичето, че играят на чичо доктор защото имал пъпчица на едно място и го боляла и MajkataNaKemi я стискала. Момичето погнусено напуснало и отишло да си легне. Шума обаче събудил Kondomcho и ги хванал на местопрестъплението. Бързо ги изгонил от апартамента и в момента двете звезди упорито крият своята връзка и това, че MajkataNaKemi живее вече в Стара Загора, но на ''Поверително от -А'' нищо не убягва. Последния статус на Kondomcho потвърди случилото се: ''Аман от селски миндили, ве майна''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахахаххахаха, брутален!!! Аз мислех, че онази вечер Конди ще се присъедини, а той...

 

След като заяви: "Все в гъз... но никога в моя" се отказа :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди си изля душата пред Arwity: Бих го турнал на....

 

Две от топ иконите се срещнаха за медитация в края на този месец. Нашите папараци ги проследяха и попаднаха на интересен разговор. Ще пропуснем тривиалните първоначални десет минути в които говориха за някаква супа от кротони, босилек и гъби. Интересното дойде когато кралицата Arwity попита директно Kondomcho: ''На кои пет потребителя искаш да го турнеш?''. Без грам притеснение той заяви: ''Dinnev, Denis, Salvatore, Putin & Chris''. Arwity бясна, шокирана и разтроена изкрещя: ''Как Денис, беее''. Kondomcho мигом я успокои като и заяви: ''Той нали е хетеро. К'во се притесняваш?''. Тя отпи от фреша и заложи на духовен релакс. Малко след това Arwity получи важен смс и замина с мръсна газ към Стара Загора.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди си изля душата пред Arwity: Бих го турнал на....

 

Две от топ иконите се срещнаха за медитация в края на този месец. Нашите папараци ги проследяха и попаднаха на интересен разговор. Ще пропуснем тривиалните първоначални десет минути в които говориха за някаква супа от кротони, босилек и гъби. Интересното дойде когато кралицата Arwity попита директно Kondomcho: ''На кои пет потребителя искаш да го турнеш?''. Без грам притеснение той заяви: ''Dinnev, Denis, Salvatore, Putin & Chris''. Arwity бясна, шокирана и разтроена изкрещя: ''Как Денис, беее''. Kondomcho мигом я успокои като и заяви: ''Той нали е хетеро. К'во се притесняваш?''. Тя отпи от фреша и заложи на духовен релакс. Малко след това Arwity получи важен смс и замина с мръсна газ към Стара Загора.

 

:roll1:

за Денис съм готова да го утрепя Конди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди си изля душата пред Arwity: Бих го турнал на....

 

Две от топ иконите се срещнаха за медитация в края на този месец. Нашите папараци ги проследяха и попаднаха на интересен разговор. Ще пропуснем тривиалните първоначални десет минути в които говориха за някаква супа от кротони, босилек и гъби. Интересното дойде когато кралицата Arwity попита директно Kondomcho: ''На кои пет потребителя искаш да го турнеш?''. Без грам притеснение той заяви: ''Dinnev, Denis, Salvatore, Putin & Chris''. Arwity бясна, шокирана и разтроена изкрещя: ''Как Денис, беее''. Kondomcho мигом я успокои като и заяви: ''Той нали е хетеро. К'во се притесняваш?''. Тя отпи от фреша и заложи на духовен релакс. Малко след това Arwity получи важен смс и замина с мръсна газ към Стара Загора.

 

Аз не съм в Топ 5! След финала на Vip Brother, Конди ми писа на лично съобщение, че ме ненавижда! И точните му думи бяха: "вместо с тебе, бих си легнал сам!"

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм в Топ 5! След финала на Vip Brother, Конди ми писа на лично съобщение, че ме ненавижда! И точните му думи бяха: "вместо с тебе, бих си легнал сам!"

Слагаш под съмнение какво са видели и чули нашите папараци ???

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно кога успя да излезеш и да вечеряш навън и кога успя да съчиниш и напишеш всичките тези истории, които са от днешния следобед. Явно си писал, докато си вършиш работата и вечеряш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като не сеща сама да пусне песен, изтеглих бърз кредит само и само да чуя нещо ново от нея и понеже 29.09 е рождения ден на майка ми, реших да я почерпя по този повод, а то какво стана. :D След предаването вчера, Весо фена, който освен към чалгарки има влечение и към човешки секрети, ми писа за да изрази неблагородна завист!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
След толкова успех ''ПОВЕРИТЕЛНО ОТ -А'' слиза от екран. Едни от най-интересните и колоритни потребители напуснаха или вече не са толкова активни и няма смисъл да си губим времето.
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...