Jump to content



Online: Райна - Нахално хубава


Препоръчани коментари

  • Отговори 42
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На мен ми харесва, браво на Райна. Много свежа. Клипът е приятен.

Определено по-добра песен от последните такива и на Преслава и компания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен и дотам. Няма нищо в нея, което да ме грабне, да ме накара да си я пусна втори път. Това е също толкова проблемно, колкото и просташките песни, честно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обикновена песен със скучен аранжимент, няма потенциал за хит. Втори път едва ли бих си я пуснал. С Финдо кадрите са приятни. Поне в клипа прави реклама на магистралите на Бойко.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсвирът от 0:57 е уникален, да бяха заложили повече на него. Нямаше да стане и чак такава какафония. Напомня ми на "Роден за грешки" на кака Гло. :1000 (29):

Приятна е песента, но няма кулминация в припева. Иначе е в пъти по-добре от безсмислените цигании, които ни заливат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допада ми, но не е нещо кой знае какво. Сякаш ми липсва нещо което да ме кара да я пускам отново и отново.. Предната и песен ми хареса повече и си я слушам все още. А тези нейни приятелки ми писна да ги виждам във всеки един неин видеоклип. Нищо лично, ама направо ми се гади от преиграващите им физиономии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

yпс и аз не видях че вече има тема и по грешка и аз пyснах моля някой модератор да я заключи или изтрие

 

Иначе песента е хyбава само да се оцени

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е някакъв хит,но сравнение с предните и песни тая си е много добре.

Клипът е интересен,тя не звучи фалшиво както обичайно,а и е различна от масата песнички,което ме кефи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песента от Радомир Кишев, предполагам? Харесва ми. Най-вече испанската част. Пак свежа, приятна и неангажираща песен и видео от Райна. Да продължава в същата вълна. :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната песен, която сама ще си слуша. И докато "Написано с любов" беше проект със смисъл, това тук ...приятелките й, налазили Фахрадин са готини. :girl_witch:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...