Jump to content



Камелия: С Преслава съм само на „здрасти“, с хора като нея няма какво да си кажа!


Препоръчани коментари

Добре, че е Кама, та да се случи нещо в тая чалга. От началото на годината новина не е имало, свестен хит не е имало. Очевидно ще си четем еднаквите интервюта, които й взимат, и ще се вълнуваме всеки път, понеже няма на какво друго!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Mимче, нали харесваше и Кама ? :mf_surrender: :o :helpsmilie:

И какво като я харесва. Да толерира злобата и хейта и ли... Не е само Мимето от тези, които харесват Кама, но не им допадат тези изсмукани от пръстите интервюта.

То всякакви етични и морални представи бяха потрошени от жлъча, който лее Камелия.

 

Камелия иска хората да и се възхищават, докато всъщност е за съжаление...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, харесвам я, много и то, не ме разбирай погрешно, но в момента ме дразни това бездействие от нея- че не пуска песни и клипове.

 

Добре Мимче, и мен ме дразни това но дано скоро пусне нови песни и клипове! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А парите ли са най-важното? Тя певица ли е, или бизнесдама?

 

Тя е и певица и бизнесдама и продуцент и промоутър и издател и мечтател и каквото се сетиш. Всичкото това трябва да си в българската чалга, за да си някой. За да ти имат страха, респекта, уважението и почитанието. Не може да си безгръбначна медуза като Деса, която си би камшика при първия момент, когато стана трудно през 2003 година, понеже си продаде срещу награди добрия стар договор. Не може да си льохман като същата Деса 12 години по-късно, когато си фалирал да се молиш на Митака за договор, а после да обясняваш, че си велик. Ами не става и никога няма да стане, по начина на Деса. Затова гледайте Кама. Тя е мостра от първата генерация, по която всички се равняват в последните 15 години, ако искат да успеят. Малко е странно, че така се получи, но това е положението.

 

 

Камелия има много да разказва за Преслава...и все кофти неща.

Включително случки в ресторанта на Кама...

 

Преди години си мислех, че сеирите и тъмните петна от биографиите на Глория и Деса са дъното на чалгата, но Преса ги удари в земята и двете, по простотия.

 

 

Добре, че е Кама, та да се случи нещо в тая чалга.

 

Логично, Кама е свободна птичка и има какво да каже, а колегите в Пайнер имат драконовски ограничения, след сеирите около напускането на Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия отдавна загуби тежеста която носеше името й. Стана за подигравка. Да, ходи по участия, ама те и ретро фолкаджийките ходят и пълнят клубове със старите си хитове. Новите й песни(ако има такива?) никой никъде не чу за тях. Не знам кой прави равнис по нея и кой не, но всеки изпълнител който иска да бъде известен и хитов никога няма да допусне на Кама грешките и да се забие така яко. През годините тя си изгради по-скоро имидж на секс икона, отколкото на певица - за справка може да погледнете и голяма част от коментарите във фейсбука й. Харесвам я, но с тези интервюта за Преслава дразни вече. По-скоро да си гледа в нейния двор, защото никъде не пускат новите й неща и няма интерес към тях, а не да казва с кой имала какво да си каже и с кой не. Малко просташко ми се струва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да имам да цел, да се заяждам, с "кралските" поданици, само ще констатирам очевиден факт, че темите и говоренето на Глория в последните години е в пъти по-незначително коментирано, отразявано и запомнено от всяко едно интервю на Камелия. Разбирам ви проблема, но от минимум 10 години Камелия е ментор на всичко значимо в този бизнес, а не Глория. И не се получи случайно. Не беше и без бой и имиджови щети за Кама. Просто хората искаха някой да им каже истината, да им обясни необяснимите неща в чалгата. И понеже само на Камелия и стискаше, сега всички я чакат нея като последна инстанция, а не колегите. Кажете го това на "десовите", защото и те живеят в някакъв собствен свят, който няма много общо с днешните реалности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е певица и творец - жената записва албуми и прави концерти.

Нужно ли е да е говорител на целия жанр, такова нещо дори и фирми като Пайнер за 25 години нямат и не са и имали, освен да излезе Панчо или онзи с едната вежда, забравих му името.

Когато няма какво да кажеш за себе си, ходиш и разправяш за другите.

Тези интервюта ще ги помниш само ти, докато последния концерт на Глория ще го помнят минимум 3500 души. Ето ти я разликата.

 

И в този бизнес, който всъщност е музикален, а не печатна или радио медия, ментор може да си единствено чрез музика и шоу.

Нито едно от двете не ни беше показано в последните 5-6 години от Камелия.

Лошото е, че ти раздуваше балоните в тези години и тук успя да си създадеш територия и да направиш някакъв фактор името Камелия сред 30-40 потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е певица и творец - жената записва албуми и прави концерти.

Нужно ли е да е говорител на целия жанр, такова нещо дори и фирми като Пайнер за 25 години нямат и не са и имали, освен да излезе Панчо или онзи с едната вежда, забравих му името.

Когато няма какво да кажеш за себе си, ходиш и разправяш за другите.

Тези интервюта ще ги помниш само ти, докато последния концерт на Глория ще го помнят минимум 3500 души. Ето ти я разликата.

 

И в този бизнес, който всъщност е музикален, а не печатна или радио медия, ментор може да си единствено чрез музика и шоу.

Нито едно от двете не ни беше показано в последните 5-6 години от Камелия.

Лошото е, че ти раздуваше балоните в тези години и тук успя да си създадеш територия и да направиш някакъв фактор името Камелия сред 30-40 потребители.

Но вече и Фокси си загуби малкото аудитория... Вече само ЛеляТиАн и Гламдринга му потдържат простотията...

 

И техниките на Фокси вече не помагат. Никой я няма за нищо почти. Най-много някой комплимент да получи за това как изглежда за годините си. И като нямаш своя кариера, която да коментираш, ще говориш за това което си загубил. Съвсем в реда на нещата е.

 

 

Тя и по Гло години наред плюеше, а накрая си бърса ръцете с медиите. Те ги били скарали.

 

Няма толкова нерешителна персона като Кама. 13 години мисли за напускане, а за една кариерата и се стопи, а балона спука...

 

Просто Кали и Камелия са едни злобни коментаторки в очите на младото поколение... Знаят се с ретро хитовете преди новия век и злобните подмятания в новия такъв :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия трябва да преустанови всякакви изказвания на тема Пайнер и изобщо да забрани на журналистите да й задават въпроси на тази тема по интервюта! Голям фен съм й, но от известно време стана много досадна. Две години минаха от както напусна тази компания, крайно време е да се дистанцира максимално от тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е, че ти раздуваше балоните в тези години и тук успя да си създадеш територия и да направиш някакъв фактор името Камелия сред 30-40 потребители.

 

Ето това е самата истина. Само дето цифрата е доста по-малка. Камелия е фактор и ментор само в тази папка. В действителност е напълно безразлична на когото и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм очаквал, че ще съм свидетел на толкова хейт към Камелия, чак и на мен ми идва в повече. Но явно дотук се стига след години насилствено напомпване от страна на Фокси и същевременно почти нулево стараене и постоянно захапване на по-актуалните, от страна на певицата му. И напускането на Пайнер е водещ фактор, докато беше там Кама поддържаше имидж и някаква актуалност дори и без да пуска песни. Ама така е като един все още не чак толкова възрастен изпълнител мисли само за това как да се изкара бизнес динозавър и как да си пълни джобовете само с пари от старите песни, без да си дава зор да радва феновете и масовата публика с нещо повече.

Кама да се стяга!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е, че ти раздуваше балоните в тези години и тук успя да си създадеш територия и да направиш някакъв фактор името Камелия сред 30-40 потребители.

 

Аз не раздувам балони, а винаги показвам.... линкове, интервюта, мнения, коментари, отзиви... и сравнявам, сравнявам, сравнявам, за да се аргументирам. Не аз бях този, който говореше за кралици и пажове. Не аз съчинявах приказки от 1001 нощ. Аз през цялото време говорех, за бизнес, за продажби, за обороти, за качество на продукция (аудио и видео). Аз през цялото време ви говорех, че един ден лизачите ще им омръзне и ще останат само сухите цифри. А когато останат само те, тогава всичко става на пух и прах, а разни лъгани през годините хорица, шумно ще протестират срещу това, че някой им казва в очите, че просто са ги лъгали. Сещам се колко много години, именно "кралските" и "десовите" ми обясняваха на мен как Кама е винаги втора ръка изпълнител, как без Пайнер не можела, щото била бездарна, а "надарените" Гло и Деса света щели да покоряват, само с намигване. Е, дойде лятото на 2016-та, Кама вече 2 години не е в Пайнер и накрая виждаме това....

 

8846047x.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, дойде лятото на 2016-та, Кама вече 2 години не е в Пайнер и накрая виждаме това....

 

8846047x.jpg

А албум нещо, концерт кога ще видим? Хит?

Защо не я питат за нови песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А албум нещо, концерт кога ще видим? Хит?

Защо не я питат за нови песни?

 

Как ще даде тя пари за такова нещо? А не знаеш ли думата алчност какво е? Тя не си уважава феновете, а ти викаш песни и албум. :mf_surrender: :mf_surrender: Тази жена я интересуват само пари и да гледа в чуждите паници. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А албум нещо, концерт кога ще видим? Хит?

Защо не я питат за нови песни?

 

Май и "кралските" поданици, запалихте от 2 поста. :whistling: Явно и вие сте на лимита на търпението си, като "десовите". Иначе нея винаги я питат за всичко. Никой друг в тоя бизнес не го разпитват така подробно, както Кама. И на никой не търсят мнението за другите по начина, по който настоятелно го търсят от Кама. Това не се е случило случайно. Мнооооооого години се натрупваха положителни знаци в градинката "чипровска", за да си заслужи тя днес позицията на незаобиколим фактор в този бизнес. Не е открила топлата вода, като е предвидила срива на чалгата, след 2010-та. Просто тя го каза във време, когато никой не вярваше в това. А когато стреляш пръв, все едно си стрелял 2 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветане, недей въртя теории и разбери, че Кама е АУТ !!! :3fdb8960598fa63e: Това е най - оплюваната от жанра, извинявай, ама това не е певица, а един балон, който пукна!

 

Пхахахахахахах..... нали видя колко е аут? Отиде за седмица на море и после почти всеки ден в клубовете. Как стават тия неща, като нямаш песни и трафик? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май и "кралските" поданици, запалихте от 2 поста. :whistling: Явно и вие сте на лимита на търпението си, като "десовите". Иначе нея винаги я питат за всичко. Никой друг в тоя бизнес не го разпитват така подробно, както Кама. И на никой не търсят мнението за другите по начина, по който настоятелно го търсят от Кама. Това не се е случило случайно. Мнооооооого години се натрупваха положителни знаци в градинката "чипровска", за да си заслужи тя днес позицията на незаобиколим фактор в този бизнес. Не е открила топлата вода, като е предвидила срива на чалгата, след 2010-та. Просто тя го каза във време, когато никой не вярваше в това. А когато стреляш пръв, все едно си стрелял 2 пъти.

Хах, Божеее... Фокси, какъв лимит, какво търпение... Аз съм против постъпки или песни, но не и изпълнители. Какви ли не глупости прочетох в тая тема, включително и някой да нарича друг "въртиопашка" само щото на другия му е писнало от интервютата на Камелия... Та аз, кралският според теб поданик (преди 10 г. по вървеше да ме наречеш така), сигурно повече от феновете на Кама се вълнувам каква песен ще пусне, любопитно ми е и каква е тази балада "На прага на сърцето ми", за която слушам от 3 г.

 

Що сте все такива феновете й, та влизате във филми? Разбери, че говорим за музика. Не знам защо постоянно навираш участията й - ако ми е тръпка, ще отида на нейно такова някой път и няма да се крия като мишка, както съм си купувал и нейни албуми. Но нали е певица все пак и трябва и актуална продукция? Единствено съм против разгологъзванията й и някои интервюта. Някои казвам, щото като решат да я питат за различни неща, се получава добре. Ама мнението й за Преслава го знаем. И трябва да си изряден или супер гласището, за да ти е простено да търсиш сметка на другите в бранша какви са или не са.

Поздрав с последния й хит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато на Цветан му се каже ИСТИНИ и той не иска да го приеме, че е така..живее си в негов измислен свят и той мълчи, кога от Кама нова песен, кога, кога, кога??? :mf_surrender:

И да пуска нови песни - келепир няма. Миналата година колко пусна? 3-4 сигурно? Някой днес да ги помни? Аз освен на "Неповторим", на другите и заглавията забравих :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да пуска нови песни - келепир няма. Миналата година колко пусна? 3-4 сигурно? Някой днес да ги помни? Аз освен на "Неповторим", на другите и заглавията забравих :mf_surrender:

 

Тя пусна три песни, които са претоплена манджа и които никъде не са пускани, освен по Фен тв, дори даже и вече не въртят и там. Кама не и стиска, защото не иска и е решила твърдо да прекрати кариерата и че няма смисъл да пуска нови песни.. тоест е ретро певица заедно с Луна и Сашка Васева. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя пусна три песни, които са претоплена манджа и които никъде не са пускани, освен по Фен тв, дори даже и вече не въртят и там. Кама не и стиска, защото не иска и е решила твърдо да прекрати кариерата и че няма смисъл да пуска нови песни.. тоест е ретро певица заедно с Луна и Сашка Васева. :3fdb8960598fa63e:

Ами тя върви с бодри крачки към техните диагнози. Сега само като я тресне критическата и няма спасение от лудостта. Не само ще е още по-бясна по колеги, но и поведението ѝ сега ще е като на монахиня в сравнение с това, което се задава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...