Jump to content



Камелия: С Преслава съм само на „здрасти“, с хора като нея няма какво да си кажа!


Препоръчани коментари

Камелия: С Преслава съм само на „здрасти“, с хора като нея няма какво да си кажа!

 

 

 

В откровено интервю пред „България Днес“, Камелия говори за лятото, за напускането на "Пайнер" и отношенията й с Преслава. Певицата споделя, че няма страхове и се чувства спокойна и уверена 2 години, след като се разделя с „Пайнер“.

 

„Аз взех максимално, преживях всичко и всичко приключи там. Бях на едни от най-добрите условия, чисто финансово. Имах свободата да си изказвам мнението, макар че на някой може да не му е харесвало. Винаги съм била себе си - и тогава, и сега. Ние сме си били полезни в един момент, но отношенията ни приключиха и не може да продължат нататък. Не съм сърдита на никого. Няма обида у мен. Благодаря за всичко, което съм преживяла“, отсича Камелия.

 

По въпроса за безкрайните спекулации и изказванията на Камелия за Преслава, Огън момичето на поп фолка е категорична:

 

„Лично към нея нищо не съм казвала. Когато са ме питали за награди, съм казвала кой мисля, че ще спечели. Това не е лично към нея, а защото познавам бизнеса. Това, че някой се е припознал и се обижда, си е негов проблем. Аз съм си дала мнението по даден бизнес въпрос. Харесвам я като глас и изпълнител, но не мога да скрия и нещата, които не ми харесват. Просто това си е лично мнение. Но не говоря за нея като човек, защото не я познавам като такава. Не ме интересува ничий личен живот. Говорихме си веднъж, когато се засякохме в едно заведение заедно да пеем. Казахме си "Здравей". Явно някои хора просто няма какво да си кажат. След това се видяхме в един фризьорски салон и отново се поздравихме със "Здравей". Животът ни среща с различни хора и с някои просто нямаме какво да си кажем. Това не прави другия човек лош“, мъдро заявява певицата.

 

Ками хвърля и светлина около клюката, която твърди, че е взела страната на Галена във войната й с Преслава и, че двете не могат да й стъпят на малкия пръст по броя на участия.

 

„Звучи ми доста несериозно, ако някой е повярвал в такава информация. Мога да говоря единствено за себе си. Не знам тяхната ангажираност, за да се сравнявам с тях. Всеки си е добър и всеки печели толкова, колкото работи. Не ми е работа да броя парите на хората. Не е и в стила ми да се сравнявам. Мога да изкажа лично мнение, но няма как да се случи да казвам кой е по-по-най“.

 

Камелия е почивала няколко дни през лятото и сега е готова да работи на макс.

 

„Не обичам дългите отпуски, защото повече ме натоварват, отколкото да ме заредят. Обичам да почивам максимално 5-6 дни и вече съм готова - аз съм от бързозареждащите се батерии. Направих вече доста солиден тен, защото продължавам да се пека без бански. Иначе си пускам снимки само с бански“, смее се звездата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Отново безсмислена тема.

То нещо съществено да беше казала, а то едно и също като предното и по-предното и така нататък.

До кога ще позволявате да се правят теми за всяко интервю?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"България днес" - цяла година само хейт по нея, а когато дойде скуката и липсата на турне, срам-несрам, хайде да я питат нещо и нея.... :whistling:

 

Явно "преслините" са покрусени от новината, че не любимата им пача е била целта на хейта от Кама. Пфу, язък за барута, Фокса пак се оказа прав, че е Пайнера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"България днес" - цяла година само хейт по нея, а когато дойде скуката и липсата на турне, срам-несрам, хайде да я питат нещо и нея.... :whistling:

 

Явно "преслините" са покрусени от новината, че не любимата им пача е била целта на хейта от Кама. Пфу, язък за барута, Фокса пак се оказа прав, че е Пайнера.

 

Като си плаща я обичат. И да, Кама не е споменавала никога Преслава? Тая жена май има проблеми с паметта! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си плаща я обичат. И да, Кама не е споменавала никога Преслава? Тая жена май има проблеми с паметта! :mf_surrender:

 

Явно не тя има проблем с паметта, а ти с интелекта.

 

Щом не си разбрал все още, че Кама винаги е целела Митко Пайнера и Преса е само повод, значи няма какво да обсъждаме.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не тя има проблем с паметта, а ти с интелекта.

 

Щом не си разбрал все още, че Кама винаги е целела Митко Пайнера и Преса е само повод, значи няма какво да обсъждаме.....

 

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Тоя милиционерски подход "имаш проблем с интелекта" изобщо не ме грабва. Пробвай с някой друг.

Интересно е, че нищо съществено нито тя, нито ти казвате. Не, Кама целеше Преса, и Гло, и Ивана, и Деса... всичките, които никога не успя да преживее. Не й е един случай, за да помислим, че има някаква дълбока цел при нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново безсмислена тема.

То нещо съществено да беше казала, а то едно и също като предното и по-предното и така нататък.

До кога ще позволявате да се правят теми за всяко интервю?

 

+1

 

Фокса е толкова обсебен от Преслава, че повече от феновете й я следи. Все Преслава му в устата, Кама цвете. Друго освен Пайнер - провал, Деса - Фатме, да плюе по Преслава и да възхвалява Кама не можеш да прочетеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъкааааааааааааа, безбожна чалгарска мъкааааааааааааааааа..... :1000 (29):

 

Те горките през цялото време си мислят, че Кама има за нещо Преслава? Ахаххахах, Пайнер бре, Пайнера бе целта, 1000 пъти ви го казах.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъкааааааааааааа, безбожна чалгарска мъкааааааааааааааааа..... :1000 (29):

 

Те горките през цялото време си мислят, че Кама има за нещо Преслава? Ахаххахах, Пайнер бре, Пайнера бе целта, 1000 пъти ви го казах.... :1000 (19):

 

Да, да, да! Пайнера, Пайнера, Пайнера!

 

Прав си Фокси, Пайнера!

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 годишна кариера и единсвеното , за което да те търсят за интервю е да наплюеш бившите си колежки, които все още за разлика от нея са в топа...

Най живия пример за морално и професионално пропадане...

 

Господ не и дава деца заради всичката помия, която е изсипала по по упселите и известните колеги от нея през годините и заради всичките аборти, които направи за 20 години. Участие да не види дано мръсния бабок гнусен.

Толкова човешко не е останало в нея. Бахти изрода, бахти чудото

 

 

И въпреки, че пак обсъжда само бивши колеги и продуценти си личи как след последния хей който получи от цяла бг си е свила сърмите и внимава с изказванията...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Побъркаха се..... :1000 (29): Баш хейтърите газ пикаят в момента, че няма какво да кажат насреща. :1000 (6):

 

Сега бе момента, Кама да ги подкара с голямата тояга всички. Сега е момента бе мама му стара, когато се предадоха. Сега трябваше да ги доубие психически. :g2:

 

Ах как 2 години ядоха фекалии по нейн адрес, а сега се молят да не ги срине със земята. Но то не е късно, има време за всичко....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, и аз не съм съвсем съгласен със случващото се при Преслава в последните години и до преди малко даже спорих с феновете й... но нужно ли е за пореден път да се прави тема, в която обичайният вечен фен на Камелия отново да се опита да подчертае, че тя е както над Преслава, така и над Пайнер, а и над всички останали в българската музика като цяло? :mf_surrender:

Допреди години гледах към Камелия с огромен интерес, но в последно време на нея сякаш наистина й останаха само участията и интервютата, в които директно или индиректно захапва някой... Пак е нещо де, но е прекалено малко, за да я водим към днешна дата чак такъв фактор в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 годишна кариера и единсвеното , за което да те търсят за интервю е да наплюеш бившите си колежки, които все още за разлика от нея са в топа...

Най живия пример за морално и професионално пропадане...

Абсолютно съм съгласен. Тази жена няма интервю последните 5 години, в което да не споменава Преслава.
Link to comment
Сподели в други сайтове

В това интервю явно обобщава хейта по нея от предната година. Всички забравиха, че тя си мълча, а от Пайнер денонощно я плюха. Един факт от предните дни, в подкрепа на казаното. Забелязах участия на Андреа в "Планета Пайнер" клубове. Значи опряха до нея, когато не могат да си напълнят жалките взети на консигнация клубчета с велики обещания за милиони звезди. Видях и Тони Стораро, Алисия, хората на Слави и т.н. но не и Кама. Земята ще изровят, от 9 кладенеца вода ще носят, всеки ден ще и следят частните клипчета в тубата за да трият, но не можаха да я изтрият. Сложиха и Деса барабар с Емануела на тезгяха, за да покажат, че още ги бива и пак нищо..... нищоооооооооооооооо..... нема турнета, нема концерти. Провал, тотален провал са Пайнер без Кама.

 

Трудното мина, сега трябва да премине в атака и в следващото интервю, да започне да пита за Деса, за Емануела, за Преса и най-вече за отстъпките, които Пайнер дават, за да имат работа. Там нацелили ги, живи ще ги одере. Защото веднъж запрочнат ли да питат за това, кръчмарите ще се разприказват и всичко се срива и като фасада. Краят им реално е толкова близо, че си нямат представа как са стъпили на ръба на пропаста....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудното мина, сега трябва да премине в атака и в следващото интервю, да започне да пита за Деса, за Емануела, за Преса и най-вече за отстъпките, които Пайнер дават, за да имат работа. Там нацелили ги, живи ще ги одере. Защото веднъж запрочнат ли да питат за това, кръчмарите ще се разприказват и всичко се срива и като фасада. Краят им реално е толкова близо, че си нямат представа как са стъпили на ръба на пропаста....
А защо не вземат да я питат за някоя песен нова, за някой концерт, които ще организира, или като цяло за нейната кариера? Нали е певица все пак, а не коментаторка
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен. Тази жена няма интервю последните 5 години, в което да не споменава Преслава.

Да кажем, че не тя я споменава, а медиите я питат. Интересно е защо не я питат за кариера, нови песни... Жълтите медии я търсят само за подобни жалки изказвания ала "Сигнално жълто".

 

Иначе си личи, че бизнеса и е чопил психиката последните 2 години. Няма с какво да се похвали за този период. Дори си плюе на близаното и след всичко, което избълва срещу Митко Пайнера сега се прави, че не била обидена и не таила лоши чувства към тях. Усещате ли как кучето ще се моли да влезе обратно в бърлогата си. Дори Ексра Нина издържа повече.

 

А Фоксито не да се срамува, чак тема прави и се гордее... Корумпирания милиционер се кефи на двуличния помак от Чипрово, защото и двамата разбират света еднакво абсурдно и грешно...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не вземат да я питат за някоя песен нова, за някой концерт, които ще организира, или като цяло за нейната кариера? Нали е певица все пак, а не коментаторка

 

Била е :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нейна кариера беееееееееееееееееее, няма да обсъждаме само нея. Сега ще газим лайнометите без турне от Пайнер. Те са на мушката. Те бре, само те и никаква Кама няма да обсъждаме. Дойде време да видим какво от големите им приказки и закани, с които я изпратиха от Пайнер 2 години по-късно е факт?

 

НИЩО от заканите им не се случи.

НИЩО от промоутърската им дейност не се промени.

НИЩО не струва ТВ Планета, като фактор за кариерите.

НИЩО като нови звезди не изкараха.

НИЩО като разнообразие на продукцията не изкараха.

НИЩО след Оцко не направиха.

НИЩО като концертна дейност не сътвориха

 

НИЩО, едно голямо НИЩО и мъка, по отминалите времена....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нейна кариера беееееееееееееееееее, няма да обсъждаме само нея. Сега ще газим лайнометите без турне от Пайнер. Те са на мушката. Те бре, само те и никаква Кама няма да обсъждаме. Дойде време да видим какво от големите им приказки и закани, с които я изпратиха от Пайнер 2 години по-късно е факт?

 

НИЩО от заканите им не се случи.

НИЩО от промоутърската им дейност не се промени.

НИЩО не струва ТВ Планета, като фактор за кариерите.

НИЩО като нови звезди не изкараха.

НИЩО като разнообразие на продукцията не изкараха.

НИЩО след Оцко не направиха.

НИЩО като концертна дейност не сътвориха

 

НИЩО, едно голямо НИЩО и мъка, по отминалите времена....

 

Не беее, дай да си говорим за Кама, нали затова си тук?

 

Нали затова направи тази, лишена от факти и нещо ново, тема?

 

Ти не си годен да говориш за нищо друго освен за Камелия. От години нищо ново и интересно не ти роди главата. Що ли? Щото беше лесно твоята прескъпа да ти споделя разни тайни от кухнята. Ама вече е сама и няма информация за нищо отвътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорихме си веднъж, когато се засякохме в едно заведение заедно да пеем.

 

Какво е това общо участие на Кама и Преса и кога се е случило, че не знаем за него? :scratch: И как така Пайнер бутат своите по участия на Кама? :roll1:

 

Нали не ставаше вече беееееееееееееее? :girl_witch: Що бутат Преслиту, на нейни участия? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това общо участие на Кама и Преса и кога се е случило, че не знаем за него? :scratch: И как така Пайнер бутат своите по участия на Кама? :roll1:

 

Нали не ставаше вече беееееееееееееее? :girl_witch: Що бутат Преслиту, на нейни участия? :1000 (29):

 

Вероятно говори за концерта в Sin City преди време:

 

15z2mi8.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нейна кариера беееееееееееееееееее, няма да обсъждаме само нея. Сега ще газим лайнометите без турне от Пайнер. Те са на мушката. Те бре, само те и никаква Кама няма да обсъждаме. Дойде време да видим какво от големите им приказки и закани, с които я изпратиха от Пайнер 2 години по-късно е факт?

 

НИЩО от заканите им не се случи.

НИЩО от промоутърската им дейност не се промени.

НИЩО не струва ТВ Планета, като фактор за кариерите.

НИЩО като нови звезди не изкараха.

НИЩО като разнообразие на продукцията не изкараха.

НИЩО след Оцко не направиха.

НИЩО като концертна дейност не сътвориха

 

НИЩО, едно голямо НИЩО и мъка, по отминалите времена....

И от Камелия НИЩО не стана, така че
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно говори за концерта в Sin City преди време:

 

15z2mi8.jpg

 

Не, тя говори за периода си след Пайнер. Това е темата, защото "пайнерският" и период вече не се коментира. Сигурно е бил някой частен банкет.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, тя говори за периода си след Пайнер. Това е темата, защото "пайнерският" и период вече не се коментира. Сигурно е бил някой частен банкет.....
За това участие е, никъде не пише, че е след като е напуснала
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...