Jump to content



Камелия: С Преслава съм само на „здрасти“, с хора като нея няма какво да си кажа!


Препоръчани коментари

Камелия да вземе да пусне една хитачка, че вече ми писна. Страшно много я харесвам, не искам да бълва яко продукция, но един изпипан проект на година би било перфектно. Няма да се охарчи, ако даде 10 бона и инвестира в едни яка песен и клип.

 

Започва да ме дразни....

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Напълно безсмислена тема. Камелия пак говори за Преслава знае ,че така ще привлече внимание , горката тя , горкия Фокси направо ви жаля.Насрахте се от завист , но ме виждам хитове , ооо да забравих Камелия е журналистка , а не "певица"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това участие е, никъде не пише, че е след като е напуснала

 

Прочети статията, а не ми предлагай да се затваря темата. Кама никога няма да заговори за общи участия с Преса, ако няма такива. Знам, че тръпки ви побиват, когато "чипровската" заговори за Преса, но в случая заглавието е редакторска импровизация. Така или иначе всички разбираме, че се говори с Кама за събития от 2016-та, а тя напусна Пайнер през 2014-та. Няма лошо да имат общи участия, но не Камелия говори, за превъзнесената ви Преслава, а интервюиращият я пита за нея. Това се забелязва от средно интилегентен човек така, както и другото, че която и жълта медия да отвори човек вижда, че Преса в момента я размазват заради това, че си пише телефона на салфетки и ги бута на някакви бизнесмени, за което има и снимки....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори няма да го прочета. Кама стана супер банална с интервютата си за Пайнер и изпълнителите им - дори вече не е във фирмата, крайно време е да спре да ги обсъжда. Не ми излизайте с оправданието, че това я питат - винаги може да откаже да отговаря на такива въпроси, но явно самата тя не иска да се откаже от този PR.

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 годишна кариера и единсвеното , за което да те търсят за интервю е да наплюеш бившите си колежки, които все още за разлика от нея са в топа...

Най живия пример за морално и професионално пропадане...

 

Господ не и дава деца заради всичката помия, която е изсипала по по упселите и известните колеги от нея през годините и заради всичките аборти, които направи за 20 години. Участие да не види дано мръсния бабок гнусен.

Толкова човешко не е останало в нея. Бахти изрода, бахти чудото

И въпреки, че пак обсъжда само бивши колеги и продуценти си личи как след последния хей който получи от цяла бг си е свила сърмите и внимава с изказванията...

Толкова да си гнусен в изказванията си ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господ не и дава деца заради всичката помия, която е изсипала по по упселите и известните колеги от нея през годините и заради всичките аборти, които направи за 20 години. Участие да не види дано мръсния бабок гнусен.

 

Много грозно изказване. В крайна сметка Преслава също няма деца. Както и още 300 000 българки, които искат. Детето не е айфон, та да го получиш, когато искаш.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам я, но съм съгласен, че става банална. Да наблегне на качествена продукция. Начетохме се на интервюта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 годишна кариера и единсвеното , за което да те търсят за интервю е да наплюеш бившите си колежки, които все още за разлика от нея са в топа...

Най живия пример за морално и професионално пропадане...

 

Господ не и дава деца заради всичката помия, която е изсипала по по упселите и известните колеги от нея през годините и заради всичките аборти, които направи за 20 години. Участие да не види дано мръсния бабок гнусен.

Толкова човешко не е останало в нея. Бахти изрода, бахти чудото

 

Ужассс... Ама и ти се имаш за по-човечен и добър от нея ли? Особено това да говориш за деца и да кълнеш по този начин? Заради едните певачки които даже не знаят за вашето съществуване да говориш по този начин за някой.. Не знам кой е гнусни Камелия, че казала мнение за нещо за което са я питали или ти с тези грозни думи.

И в крайна сметка аз не видях нищо лошо да е казала. Че вече прекалява с изказванията си за Преслава факт. Но те и задават тези въпроси. Всичко тръгна от изказването и за наградите и хората продължават да ровят за интриги.

А лично за мен можеше още много какво да вземе и да даде и с Пайнер и яко се усеща какво е без техния гръб зад себе си, пък да говори каквото ще от гордост ли от какво не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пак ли с актуалната Преслава се занимава :3fdb8960598fa63e: Нито песни, нито нищо, старата песен на нов глас и разбира се чичак прави тема сякаш Певица на годината е станала :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пак ли с актуалната Преслава се занимава :3fdb8960598fa63e: Нито песни, нито нищо, старата песен на нов глас и разбира се чичак прави тема сякаш Певица на годината е станала :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде видяхте Камелия, да се занимава с Преслава? За Кама Преслава = Пайнер и дали споменава едното или другото име е без значение. Важното е само, че тя говори за Пайнер и никога за Преслава. Айде да не ми се правят на все засегнати "преслините" тролове. Пайнер са един голям провал през 2016 година и Кама го отчита още веднъж, за да припомни какво е казала по повод фирмичката на Митака и как всичко казано от нея се случи на 100%. Сега, нали няма наивни тук, които да смятат, че точно Кама ще им спести острите думи, след като 2 години им гледаше сеира. Днес всички в Пайнер мълчат и е видно защо.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия - най-големият клоун в жанра! ����

 

Когато някой е излязъл публично с името си и е заявил пред всички 10 неща за Пайнер и те са се случили, хайде да не ми го пишеш точно ти за клоун. Защото клоунадата е точно във фирмичката на Митака, глашатаите на която само говорят в последните 6 години. За тях направиха 1 турне с 5 концерта и след това си премонтираха изявите всички, за да не изглеждат смешни, след като се видяха какво представляват наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксич, колкото и да опитваш да вдигаш темата, няма да стане по-активна. 90% от коментарите не се отнасят до интервюто, а надхвърляне между потребителите. Приеми, че Кама не е интересна. Ако не дразниш юзърите на личностно ниво, тая тема щеше да остане с 5 коментара, 5 от които да са твои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...