Jump to content



Камелия: С Преслава съм само на „здрасти“, с хора като нея няма какво да си кажа!


Препоръчани коментари

Ми за внимание, за какво друго да лае.

А имаше времена, когато получаваше внимание чрез скъпи клипове и хубави песни.

Иначе сега печелила повече от всичките Пайнерки, а 1 лев не е вложила. Фокси не ти излизат сметките, нито нейните.

В крайна сметка като няма къде да ти завъртят скъпия клип няма смисъл да го правиш, явно и тя така мисли и е права, и аз не бих вложил във вятъра пари, освен ако не произвеждам електоренергия. :1000 (29): Ама пък нали имаше супер вървежен канал в тубата и бокса и щеше да разчита на тях? Май и тя се подведе малко.

Нищо, Сашка Васева и Еми Стамболова така живеят и изкарват вече над 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Камелия просто е изпята песен и това е. Едно хубаво нещо е свършила - че си е отгледала старите песни, които й осигуряват участия.

Ако много е искала, е щяла да прави актуална продукция - в случаите, в които е пускала нещо в последните години, е било пълна боза и греда.

Нека си развива кариерата както иска, само да спре да се прави на женския вариант на проф. Вучков. Тя все не обвинявала конкретно, а й пукало за бизнеса. Все държи сметка. Ми като много й пука за бизнеса, да вземе да го разнообрази и да му вдигне нивото. С разкрачени снимки по п*тка на 120 г. няма да стане.

Ако сега и тази балада "На прага на сърцето ми" е боза... да се скрие някъде вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко злоба и хейт има в тая темата, не е истина. Направо се засрамете всичките, че сте изтрещели и особено тези на ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко злоба и хейт има в тая темата, не е истина. Направо се засрамете всичките, че сте изтрещели и особено тези на ...

 

Ти не влезе в темата случайно, а за да кажеш нещо - нищо. Разбираемо, при все, че при това интервю, просто няма какво да се коментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не влезе в темата случайно, а за да кажеш нещо - нищо. Разбираемо, при все, че при това интервю, просто няма какво да се коментира.

Именно, само се хейтите, а нито Камелия е казала НЕЩО за Праса, нито интервюто буди интерес по някакъв начин. Единственото което буди интерес е как се ръфате като кучета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, само се хейтите, а нито Камелия е казала НЕЩО за Праса, нито интервюто буди интерес по някакъв начин. Единственото което буди интерес е как се ръфате като кучета.

 

Да, никак не е казала за Преса.. само няколко години я плюеше. Персонално. Новото 20 било, че тя плюела Пайнера. Еми то много удобно. Не споменавала името на Праса.. как ще да не е. Все едно аз съм казал, че не ми харесва новата Преслава... че нямала същата искрица.. абе, смешна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да я харесвам, вече ми идва в повече с нейните мрънкания и обяснения за това коя, колко, къде и прочие. Досадно и безлично ми е. Работи си, прави си нещата, пък нека всеки се оправя както иска и с когото иска и където иска :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия просто е изпята песен и това е. Едно хубаво нещо е свършила - че си е отгледала старите песни, които й осигуряват участия.

Ако много е искала, е щяла да прави актуална продукция - в случаите, в които е пускала нещо в последните години, е било пълна боза и греда.

Нека си развива кариерата както иска, само да спре да се прави на женския вариант на проф. Вучков. Тя все не обвинявала конкретно, а й пукало за бизнеса. Все държи сметка. Ми като много й пука за бизнеса, да вземе да го разнообрази и да му вдигне нивото. С разкрачени снимки по п*тка на 120 г. няма да стане.

Ако сега и тази балада "На прага на сърцето ми" е боза... да се скрие някъде вече.

Млъкни бе , дървен философ и върти опашке .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има много да разказва за Преслава...и все кофти неща.

Включително случки в ресторанта на Кама...

Включително и как я е засичала с Динев (Който е голям приятел на Камелия) . Тя и от тогава и стана анти , понеже уважава Емилия . Иначе преди години бяха доста гъсти . Особено около първите турнета ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има много да разказва за Преслава...и все кофти неща.

Включително случки в ресторанта на Кама...

Може да ги чуем и ние тези неща в следващите 5 интервюта на коментаторката Камелия. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включително и как я е засичала с Динев (Който е голям приятел на Камелия) . Тя и от тогава и стана анти , понеже уважава Емилия . Иначе преди години бяха доста гъсти . Особено около първите турнета ..

 

И кво общо има това с професионалните неща? :mf_surrender:

 

Доколкото знам, Емилия трябва да се сърди, не Кама.

 

И добро включване. Кама ви пуска инфо, за да раздвижите спамерската си тема. :1000 (29): :1000 (29):

 

Знаем, че е отчаяна. Само го доказва сега. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има много да разказва за Преслава...и все кофти неща.

Включително случки в ресторанта на Кама...

Спокойно и тях ще разкаже, сега лека полека ги разказва, за да бъде "актуална" поне с интервютата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде вече да пуска книгата, която беше обещала и да ги навре всички в на кучето гъза. Кое я спира? Нали вече не в Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде вече да пуска книгата, която беше обещала и да ги навре всички в на кучето гъза. Кое я спира? Нали вече не в Пайнер.

Изчакай още около 10 години, за да даде навсякъде интервю за Преслава и "Пайнер", че може да е пропуснала някъде да е даде интервю.

Интервютата за Кама за винаги преди песните и клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия има много да разказва за Преслава...и все кофти неща.

Включително случки в ресторанта на Кама...

А непременно ли трябва да ги разкаже? Какво толкова ни засяга нас какво била правила Преса в някакъв ресторант? :mf_surrender: Клюкарска работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А непременно ли трябва да ги разкаже? Какво толкова ни засяга нас какво била правила Преса в някакъв ресторант? :mf_surrender: Клюкарска работа.

Абсолютно. Цял живот гледа в чуждото канче, сравнява се и завижда. Да напише поне в книгата и своите простотии, щото аз пък знам за такива, така че да не се изключва от това число. Те много писаха книги - и Стефан Цирков, и кой ли не. И какво? Като нямаме вече какво да покажем, книги ще пишем.

С Десислава двете няма кой да ги мине по напразни обещания, само че Десислава в момента поне издава някаква продукция, докато Камелия върти една и съща плоча. Не знам не й ли става неудобно... Сега като се сетя колко хейт е изписвала по колеги. Имаше едни брутални интервюта в НФ покрай Фалшива кожа - Ивана, Глория, Деса, Азис, Андреа, Преса, всички ги солеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Млъкни бе , дървен философ и върти опашке .

Поне като използваш някакви думи, ги използвай по предназначение.

С тоя императивен тон другаде някъде, аз не съм ти тия от тука, нито съм обиждал теб.

Не плюя по Камелия за разлика от Десови - когато каквото е заслужила според мен, това казвам.

ОК?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво общо има това с професионалните неща? :mf_surrender:

 

Доколкото знам, Емилия трябва да се сърди, не Кама.

 

И добро включване. Кама ви пуска инфо, за да раздвижите спамерската си тема. :1000 (29): :1000 (29):

 

Знаем, че е отчаяна. Само го доказва сега. :1000 (19):

Много е отчаяна - участия , почивки , клипове ... Направо да я съжалиш :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма такава злобна жена ,честно-завистлива нещастна душа.

Преслава е класа над тая наречена певица и тя го знае,затова бълва.

Цял живот ненавиждам ей такива мързеливи кухи лейки дето само се оплакват ,а нищо не правят да подобрят своето положение.Не се вижда ,че е на дъното и че е забравена и от най-върлите чалгари,ами седнала анализи да прави.

Долна жена ,злобна кукумявка и сган.Седи си на е.ания гъз и мълчи,да не те виждаме ,че злобните ти очички и устни си личат от километри. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма такава злобна жена ,честно-завистлива нещастна душа.

Преслава е класа над тая наречена певица и тя го знае,затова бълва.

Цял живот ненавиждам ей такива мързеливи кухи лейки дето само се оплакват ,а нищо не правят да подобрят своето положение.Не се вижда ,че е на дъното и че е забравена и от най-върлите чалгари,ами седнала анализи да прави.

Долна жена ,злобна кукумявка и сган.Седи си на е.ания гъз и мълчи,да не те виждаме ,че злобните ти очички и устни си личат от километри. :gun_bandana:

 

Нали? Някои хора освен да се оплакват, друго не могат.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали? Някои хора освен да се оплакват, друго не могат.....

Айде стига и ти, обикаляш като малка цветарка темите да плюеш по Кама. Разбрахме, че харесваш Деса и мразиш Кама. От това участията на втората няма да намалеят, а на първата да станат повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това думите могар да бъдат като бомби. И както Кама и феновете и не искат да се мятат такива бомби по възрастната и особа, така е редно да се научат (+ Кама в това число) и те да не мятат такиеа.

 

Гнусни или не , думите ми са истина. Кама над 5 пъти е убивала плода си. Сега не я изкарвайте жерта заради собствените и решения. Според мен за да му се случи нещо такова на човек, то значи той или неговите предци имат да изкупуват грехове. Въпрос на схващания. Не съм пожелавал да няма, че да ми се мятате като жива риба на тиган.

 

 

Господ по един или друг начин наказва злобните хора. Всеки има право на собствени интерпретации. Както баба ви от Чипрово имала лично мнение, така и аз имам такова. :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...