Jump to content



Камелия: С Преслава съм само на „здрасти“, с хора като нея няма какво да си кажа!


Препоръчани коментари

Ама няма проблем да спамите хейтърски върху впечатляващата кариера на Камелия и да ближете рани, от липсата на:

 

1. Големи концерти

2. Вече 5-та година без турне, от последните 6

3. Липсата на всякакъв аргумент, да обясните оборотите на Камелия.

4. Изтерзаните постчета за цифрата на участията и печалбите и.

5. Сривът на Пайнер

6. Липсата на актуални хитове.

7. Новият пачавренски имидж на Преслава

8. Клишираните изказвания на всички в Пайнер.

9. Мъката, че монополът не доведе до нищо добро в бизнеса.

10. Напълно смешните закани на Пайнера по адрес на Кама, на които тя се изсмя преди 2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ама няма проблем да спамите хейтърски върху впечатляващата кариера на Камелия и да ближете рани, от липсата на:

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

уникална кариера от 10 години.Забравена от всички1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама няма проблем да спамите хейтърски върху впечатляващата кариера на Камелия и да ближете рани, от липсата на:

 

1. Големи концерти

2. Вече 5-та година без турне, от последните 6

3. Липсата на всякакъв аргумент, да обясните оборотите на Камелия.

4. Изтерзаните постчета за цифрата на участията и печалбите и.

5. Сривът на Пайнер

6. Липсата на актуални хитове.

7. Новият пачавренски имидж на Преслава

8. Клишираните изказвания на всички в Пайнер.

9. Мъката, че монополът не доведе до нищо добро в бизнеса.

10. Напълно смешните закани на Пайнера по адрес на Кама, на които тя се изсмя преди 2 години.

 

Цял ден не видях дори коментар, на тези 10 констатации освен, изтерзан, наивен, и панически смешен плач, на разни "преслини" ревльовци. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял ден не видях дори коментар, на тези 10 констатации освен, изтерзан, наивен, и панически смешен плач, на разни "преслини" ревльовци. :whistling:

Не мога да те разбера, защо я хвалиш толкова?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цял ден не видях дори коментар, на тези 10 констатации освен, изтерзан, наивен, и панически смешен плач, на разни "преслини" ревльовци. :whistling:

Абе дядо Фокси, защо не излезеш навън, да половиш малко рибка, изведи си децата, погледай мач. Кво висиш тука и спориш с 15,20 годишни? Ми не харесваме Кама, колкото и да ни говориш, няма да я захаресаме. Сметки във фолка никой не чете, кво ни интересува кой колко взима? Кефим се на песните им, не на богатството им. Ти постоянно говориш как имала много участия, много пари. Е,и? Талантлива ли е? Хитове освен от преди 10,15 години има ли? НЯМА!

Хвали си я, като изкарва нов клип сподели си мнението. Ама кво ни я натрапваш ми кажи? ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ я сравняваш с певици от днешното поколение? Къде я буташ не ми е ясно?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да Камелия има следните липси,водещи до краха на нейната кариера:

 

1. Големи концерти,където да изпее 2 та хита втръснали до болка

2. Вече 5-та година без турне, от последните 6 където да пее 2 та си хита милата

3.Оборотите стигат да не умре от глад Гарга

4. Изтерзаните постчета за уникалните прехвалени участия на Гарга-пълен шит са.

5. Сривът на Камелия

6. Липсата на актуални хитове при Камелия от 10 години

7. Новият имидж на фейсбук кифла и чекнеж за малко внимание на Гарга

8. Клишираните изказвания за всички в Пайнер с типичната и злоба

9. Мъката, че монополът не доведе до нищо добро в бизнеса особено за Кама

10. Напълно смешните закани на Гарга от 2 години ,че ще покори сама големи върхове с албуми и концерти ,а е едно нищо ,голямо при това

 

коментирай истините ти :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе дядо Фокси, защо не излезеш навън, да половиш малко рибка, изведи си децата, погледай мач. Кво висиш тука и спориш с 15,20 годишни? Ми не харесваме Кама, колкото и да ни говориш, няма да я захаресаме. Сметки във фолка никой не чете, кво ни интересува кой колко взима? Кефим се на песните им, не на богатството им. Ти постоянно говориш как имала много участия, много пари. Е,и? Талантлива ли е? Хитове освен от преди 10,15 години има ли? НЯМА!

Хвали си я, като изкарва нов клип сподели си мнението. Ама кво ни я натрапваш ми кажи? ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ я сравняваш с певици от днешното поколение? Къде я буташ не ми е ясно?!

И най смешното е, че я сравнява с певици по-успешни от нея :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...