Jump to content



Кой е летния хит на 2016(Засега)


  

101 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ключ.

Когато си напънеш мозъка и добавиш всички летни песни тогава прави тема.

Не може от толкова песни да сложиш само 3

 

това са най големите летни хитове дрyги и да има само пълнеж ще са така че трай си

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Цветелина Янева и Азис- Пей сърце

Галин и Азис- На Египет фараона

Анелия- Гот ми е

Оркестър Кристали и Анелия- Моят мъж

Преслава- Няма да ти пиша

Алисия и Б. Солтарийски- В кого да се влюбя

Емануела- 20 лева

Ванеса- Мога да си позволя

Татяна и Наско- Малко коте

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано е да се говори за летен хит, но за сега се двоумя между "Пей, сърце" и "Няма да ти пиша", а времето ще покаже. По-скоро трябва да се направи анкета коя песен се харесва до момента. Една песен е хит, когато се слуша повече време. За това и в другата тема подкрепих най-вече "Калифорния".

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пей сърце" - Песен, която се слуша от малки и големи. Фараони, мараони само тийнейджърите...

"Анелия - Гот ми е", също!

Я, стига глупости, стегнете се! Не мога да си представя някой от поколението на твоите родители примерно да слуша "Пей, сърце" и то масово хора на тази възраст да го правят :mf_surrender: Това не са ти летните песни на Ивана от преди 10 години, които ги знаеше абсолютно всеки.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, стига глупости, стегнете се! Не мога да си представя някой от поколението на твоите родители примерно да слуша "Пей, сърце" и то масово хора на тази възраст да го правят :mf_surrender: Това не са ти летните песни на Ивана от преди 10 години, които ги знаеше абсолютно всеки.

Нали работя с предимно възрастни хора 30+ и всеки ден я слушат от телефоните. Да не говорим в съботите като се събират какво се случва... Досега един път не съм чул обаче някой тук да си пусне на "Египет фараона" или да си я запее... :mf_surrender: Разбира се, не отричам, че е хит, но съм убеден, че никой над 25 макс не би си я слушал в ежедневието.

Няма кво да се стягам, аз всичко дето го говоря е на база наблюдение в моето ежедневие, а не празни приказки. Освен това не виждам защо по-голям човек да не си пусне "Пей сърце", супер забавна е, няма нищо вулгарно или просташко в текста.

"Жената весел - децата и той" се знае масово, приемете го!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...