Jump to content



Online: Aлисия и Борис Солтарийски - В кого да се влюбя


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много, много въздействаща песен... Пашев е ненадминат в баладите, много добре му се получават. Сашо Роман много допринася за емоцията на песента, нищо нямаше да им стане ако го бяха сложили в заглавието. Клипът не струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Не харесвам изобщо Алисия, но тук й се получи. Какво пък толкова не ви харесва в пеенето на Борис - просто малко по-поп го е изпял. Клипът също е оригинален и добре заснет, но не ми става съвсем ясна идеята.. :D Някой да помага?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах нещо избухващо след хит като "Мой" , но песента хич не е лоша. Харесва ми,клипа е много интересен,Борката пее малко дразнещо,но се преживява.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина хубав проект и като песен, и като клип, и като изпълнение. Моите поздравление, много ми харесва. Алисия скоро не е вадила толкова мелодична и въздействаща песен. Хубаво я е изпяла, очаквах да я оставят като беквокал на Борис . LOL

 

Мисля, че ще се наложи. След Оцковата ера, тази година е годината на различните песни - кючеци, балади, умерени, .... Така трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега... не искам да бъда груб... но... да ви пикам на високите критерии и големите претенции, че ходите по дискотеки, че се кефите на качествена музика, че гледате стойностни клипове и т.н.

 

Как може да ми възхвалявате клип, в който на 20/30-та секунда се вижда как въпросната певица отгръща сценарий, чийто заглавие е "Съдържание" (без да е упоменато нито дата, нито певица, нито фирма, нито клип, нищо, задание, проект, ала-бала, йок), чието съдържание като се отвори няма и една страничка. И още повече, когато й се подаде чашка за кафе/чай/водка/или там каквото пие, която е абсолютно празна, тя така да го отиграе талантливо, че драгия зрител да е напълно убеден, че в чашката няма дори и грам утайка.

Пфф... утайки са ни и певиците, и феновете й, и всички, и всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоз пък. Голям праз, че съдържанието трябвало да е сценарий или, че в чашката няма течност. Клипът е много хубав, има различни идеи и според мен са си реализирани супер, песента също е убиец, поздравления!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми, повече Алисия. Борис я е изпял малко равно, даже звучи тихо.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоз пък. Голям праз, че съдържанието трябвало да е сценарий или, че в чашката няма течност. Клипът е много хубав, има различни идеи и според мен са си реализирани супер, песента също е убиец, поздравления!

Тоз пък ще ми кажеш тогава, когато почна да чупя стойки, китки и муцки и тръгна да възхвалявам някакъв такъв клип за най-добрия клип в чалгата евър, при все че се виждат такива фрапантни грешки... На тебе празът вероятно ти е тесен, няма лошо... но това не променя диспропорциите, съществуващи и движещи планетата. Ай сиктир бе! Все едно ти като правиш секс без кур да е по-различно от секс с кур, айде моля ти се, хаха... нали гоним високо качество и пълно удоволствие, хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми много и песента, и клипът не е лош. Някои, които са свикнали на певци по путки, е могат да го възприемат.

 

Само ме дразнят циганските напеви. То вече не може песен без някой ходжа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я чух първия път в предаването при Слави не ме впечатли кой знае колко песента, но реших да си я пусна пак и след 2-3 слушания ме спечели тотално. Музиката е страхотна, текста е хубав, изпяването също - особено това на Алисия, което и мен ме изненада, както и повечето тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...